Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Rope Jumping в Камянці Подільському 11-12.07.09р.

назад  1, 2, 3
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 3 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняOlexiy © 13.07.09 23:18:59    

Отже 3 стрибки-200 гривень, а чи можна стрибнути 1 раз за скільки там 70-80 грн? Бо з грошима напряг, стрибав з парашутом два тижні тому нічого не залишилось Sad
ПовідомленняLeona © 14.07.09 9:50:24    

Поїздка була супер, як завжди весело і насичено  Smile Хочу відмітити класну погоду, на яку ми впринципі не розраховували Smile  В мене нарешті відбувся прогрес - я навчилась більш-менш не смішно стрибати  Embarassed  Також знайшла компанію, щоб відвідати загадкові і древні фортеції К-П, за що їм щире спасибі  Drink Румба, ти родзинка цієї поїздки  Very Happy  Ми вже підсміювались, що то щось на екзорцизм схоже Very Happy
Також в мене кожна поїздка на роуп супроводжується втратою, минулого разу моє червоне кеппі полетіло у Смотрич (хай покоїться з миром), тепер мої нові окуляри були жорстоко роздавлені сидінням машини Sad  Добре хоч телефон Зіппо народився у сорочці  Smile
Andrey написав(ла):
Як завжди не бракувало сміливих діффчат
дівчата всі у нас сміливі, не сміливі не те що не поїдуть, а й не подумають про таке  Razz

Andrey написав(ла):
Не обійшлось і без недобросовісних товаріщей (Анжело це не про вас)
LOL

Sedoi написав(ла):
МЫ ЭТО СДЕЛАЛИ!!!
ну просто молодці! Good От видно було, що ви отримали від цього просто немислиме задоволення Clapping  Емоцій не приховували, а це ж передається і самій на душі класно стає, коли бачиш як хтось радіє  Smile

з.і. ANGELo, Andrey, ZIPPO, велике вам дякую за чудову компанію, з вами як завжди класно і весело  Smile Дякую, що терпіли мене цілих 2 доби  Angel

ПовідомленняANGELo © 14.07.09 12:04:20    

Довгоочікувані фотоматеріали з даної поїздки. Дивимося та коментуємо. Wink По ходу фотографії будуть поповнюватися новими.

Olexiy написав(ла):
Отже 3 стрибки-200 гривень, а чи можна стрибнути 1 раз за скільки там 70-80 грн? Бо з грошима напряг, стрибав з парашутом два тижні тому нічого не залишилось

Olexiy
Стосовно твого питання. По логіці є в тому резон. Але якщо ти йдеш на атракціон в парк відпочинку і купуєш квиток на карусель, в тебе ж не виникає думка купити не 5хв, а 3хв? Smile Ні. І чомусь вони так само атракціон проводять по 5хв, а не по 3хв.  Хоча б могли... Одним словом не можливо так як ти хочеш, при всьому нашому бажанню. І з точки часу, і з точки зору доцільності це не є раціонально. Sad Хіба ти будеш як звичайний 'турист' - 150грн один стрибок. Все має бути в гармонії. Якби так кожен хотів - сумніваюся, чи б взагалі стрибки були можливі. Шкода тебе розчаровувати, але мусимо відмовити. Раджу просто трохи назбирати грошей, якщо хочеш спробувати роуп.

ПовідомленняSedoi © 14.07.09 22:38:31    

ANGELo написав(ла):
Sedoi Вам також повага! Заохочуйте друзів та знайомих і приїзджайте ще раз!

Дякую... Залюбки!!!!!!

ПовідомленняOlexiy © 15.07.09 11:53:45    

ОК Good Дякую, буду збирати гроші  Smile
І ще таке запитання, мені 17 років, чи можу я стрибати? Surprised
ПовідомленняZippo © 15.07.09 17:22:53    

Olexiy написав(ла):
І ще таке запитання, мені 17 років, чи можу я стрибати?
Якщо ти зумів порішав в Цуніві, що до першого стрибка, то і з нами порішаєш Secret

ANGELo написав(ла):
Довгоочікувані фотоматеріали з даної поїздки. Дивимося та коментуємо. По ходу фотографії будуть поповнюватися новими.
Франківчани прислали своїх кілька фоток Smile
Повідомлення7eMEN-off © 15.07.09 19:36:43    

Olexiy написав(ла):
І ще таке запитання, мені 17 років, чи можу я стрибати?

Якщо шо, то так тихенько закопаємо у лісі.. Там недалеко... А мамі скажем шо пішов за пиріжками і не вернувся. ги)

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняSedoi © 15.07.09 20:51:06    

Very Happy ха.....за пиріжками.... LOL
ПовідомленняOlexiy © 16.07.09 10:30:51    

Sedoi написав(ла):
Якщо шо, то так тихенько закопаємо у лісі.. Там недалеко... А мамі скажем шо пішов за пиріжками і не вернувся. ги)

Пиріжки це добре Goof , а от ліс  Shocked
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 3
назад  1, 2, 3

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU