Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Rope Jumping в Камянці Подільському 11-12.07.09р.

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAhnenerbe © 05.07.09 10:14:38    

хтось мені написав в приват ( з цьої теми)

і там нема ніякого повідомлення невидно ( якась помилка )   - напишіть ше рас...

Повідомлення7eMEN-off © 06.07.09 9:07:37    

Пацани, я буду в неділю!
Окей?

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняAhnenerbe © 07.07.09 16:46:10    

як я і казав будуть ті що  відмовляться
1 вже відмовився  Sad

ПовідомленняBuscko © 08.07.09 21:15:03    

Приїдеим у  неділю- нас буде 2-є ! я ще подзвоню в (пятницю або суботу) .
ПовідомленняANGELo © 08.07.09 21:45:28    

Отже маленька інформація до вашого відома! В п'ятницю вечером, біля 8-9 вечора, ми виїжджаємо в К-Подільський на роуп стрибки. Отже, є ОДНЕ вільне місце в авто. І ця людина до речі і перша стрибне в суботу. Назад ми їдемо в неділю вечером. Тому може бути такий варіант. В п'ятницю їдемо з нами, а в суботу назад у Львів своїм ходом, тому що ми на неділю залишаємось. І може бути такий варіант, що це одне вільне місце може зайняти людина з рідного нам міста Тернополя,оскільки ми будемо проїжджати транзитом через нього. Відповідно в суботу назад теж своїм ходом. Ну можна в принципі і в неділю з нами назад, але місце ночівлі ми не забезпечуємо! Бо немає де... Sad тому бажаючі стрибнути в суботу з самого ранку і бути першим-зголошуємося. До речі. В обід, якщо не помиляюсь, їде автобус Чернівці-Львів. Тому цілком реально,що можете сміло їхати ним назад. Smile Вартість в ОДНУ сторону 70грн. Бензин росте. Sad Чекаємо! До речі, ви будете їхати разом з самим Зі-і-і-іппо-о-о-о! В нього завжди на готові декілька примірників газет з його фото та статею, і він залюбки спрезентує з автографом! Не пропустіть таку нагоду! ЗІ: Батьку, простіть мене засранця. Smile
ПовідомленняZippo © 09.07.09 11:48:21    роупджап список

Ось орієнтовний список стрибнунів Write
    Субота 11.07.09
  • 7eMEN-off
  • Buscko + 1
  • Lucky + 4
  • Baphomet
  • Gothik + 2
  • yozeb (+ 1 глядач)
  • Rumba + 2

Неділя 12.07.09
  • Ahnenerbe + 1
  • Sedoi + 1
  • Leona
  • Andriana
  • olyaoli4ka
  • Віталік + 7 (Ів-Фр)

А і саме головне, що я завжди забуваю в форумі написати. Хто тут, а також в попередніх темах відписувався і без поважних причин відмовились від тої чи іншої поїздки, такі люди більше в клубних вилазках участі брати не будуть! Це не дитячий садок і не яслі. Тому, що з за таких несерйозних товарищей страждають нормальні люди. Надіюсь я доступно виразився.

крайній раз внесено зміни: Zippo (13.07.09 8:11:37), редаговано 7 раз
ПовідомленняAhnenerbe © 09.07.09 12:00:41    

І так ситуація Всьо цікавіша
з моєї команди викреслити ше  1-2  
одного - 100 %    Sad
і Другий скаже скаже вечером  точно  Surprised

ПовідомленняANGELo © 11.07.09 16:20:21    

Всім вітання! Отже сьогодні, в суботу 11 липня, ми чудово провели стрибковий день. Погода та настрій не підвели. Smile Дуже багато цікавого відбулося-персонально я таких криків та рухів ногами та руками при польоті ще не бачив. Very Happy Ближче до справи. У зв'язку з високою пропускною здатністю завдяки двом новим системам Cool, ми раді бачити ще нових бажаючих, ну і звичайно тих хто у списку, завтра, 12 липня, у Кам'янець-Подільську спробувати роуп на мості. Отже чекаємо завтра, хоть з 7 год ранку, всіх! Smile
ПовідомленняMelkiades © 11.07.09 17:06:41    

Коли буде наступний роуп?
Повідомлення7eMEN-off © 13.07.09 8:33:41    

Кароч нармал попригали. Жесть, кайф, задоволення - все що я можу сказати про свій другий роуп. Ноги болять пісец (лямочки натерли), очі квадратні (падіння спиною таки далося в знаки), в жопі пробка (ще  з суботи забув витягти).
Всім подякував за роуп.
П.С. Молодца, хачу в космас.

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняAhnenerbe © 13.07.09 8:42:00    

Я теж можу сказати все класно  Good  незабутні враження Jokingly
- Це варто попробувати Smile
враженння зовсім непохожі з прижком з парашута

ПовідомленняZippo © 13.07.09 10:05:43    роуп

Що ж... Вітаю всіх новоспечених пригунів, за минулі вихідні таких назбиралось аж 29 штук Very Happy Що до фото/відео, то я їх закину як тільки мені їх пришлють.

Melkiades написав(ла):
Коли буде наступний роуп?
Наступний роуп в Кам'янець-Подільску буде 01-02.08.09 Smile

P.S. В неділю у мого телефона NOKIA N95 відмовив основний і запасний парашут, Very Happy він пролетівши у вільному пдінні 3 секунди гепнувся з 50 метрового моста і вижив, Yahoo а все тому, що він брав участь у поході з суворим Борисом Горою Jokingly

Змінено: Zippo (13.07.09 10:45:53)
ПовідомленняAndrey © 13.07.09 10:40:15    

Да...   РОУП на цих вихідних пройшов зачотноSmile Було багато просто ржачних моментів, "веласіпєди", крики, хватання за повітря,  одним словом - весело Very Happy  Як завжди не бракувало сміливих діффчат Angel  які стрибали похлєще пацанів  Good  Wink  Crazy
Погода незважаючи на всі прогнози нам сприяла Smile  Ги, в Камянецьких рибалок (тих що рибалять на річці внизу) скоро зявиться нова поговорка - "Роупери високо літають, значить дощу не буде!"  Very Happy
Не обійшлось і без недобросовісних товаріщей (Анжело це не про вас) які підвели своєю відсутністю..... Але як казав Зіппо - це зло ми будем викорінювати!!! Несерйозним людям в нас не місце!
Всіх, хто хоче відчути себе трохи щасливішим - ласкаво просимо Preved
П.С. І Анжело нарешті мав можливість побалакати з olyaoli4ka  Jokingly

ПовідомленняSedoi © 13.07.09 15:56:37    

МЫ ЭТО СДЕЛАЛИ!!! Всё благодаря сплочённой команде отличных ребят....ОГРОМНОЕ ВАМ СПАСИБО!!!!! Спасибо всем кто был и делал это вместе с нами!!! Всем РЭСПЭКТ И УВАЖУХА!!!! ВПЕРЁД!!!!!!!!!!!   Yahoo  Drink
ПовідомленняANGELo © 13.07.09 22:23:59    

ZIPPO написав(ла):
В неділю у мого телефона NOKIA N95 відмовив основний і запасний парашут,  він пролетівши у вільному пдінні 3 секунди гепнувся з 50 метрового моста і вижив
Embarassed  Angel

ZIPPO написав(ла):
а все тому, що він брав участь у поході з суворим Борисом Горою
напевно Борис Гора його тренував кидаючи постійно з висоти додаючи кожен раз до висоти кілька метрів.

Andrey написав(ла):
не бракувало сміливих діффчат
мене це насторожує Secret

Andrey написав(ла):
Анжело це не про вас
якби не написав, то я б такого і не подумав.

Andrey написав(ла):
І Анжело нарешті мав можливість побалакати з olyaoli4ka
О таак! Моя мрія здійснилася! Razz
Sedoi Вам також повага! Заохочуйте друзів та знайомих і приїзджайте ще раз! Cool  Drink

Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU