Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Rope Jumping в Камянці Подільському 11-12.07.09р.

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 26.06.09 11:52:37    Rope Jumping в Камянці Подільському 11-12.07.09р.

Ну що ж, оголошується черговий набір бажаючих пострибати Роуп в Камянці Подільському 11-12 липня 2009р. на мотсі «Лань, що біжить».
Одразу попереджаю всіх любителів пописати - купа відповідей на запитання "чайників" є в попередніх темах, не лінуйтесь читайте... Вітписуватись в даній темі, що "я їду Yahoo " лише при 100% впевненості, що ви дійсно поїдете!!!  
Питання типу "як добратись", "що вдягнути/взути", "що брати поїсти", "скільки памперсів брати" і т.п. прошу вирішувати самостійно!!!! Раз ви надумали стрибати з моста, значить ви вже не маленькі діти, можете собі дати раду самі...  
Здається все... Ласкаво просимо Crazy

UPD: Наш проект присвячений роупджампінгу → http://ropejumping.lviv.ua/

ПовідомленняAhnenerbe © 27.06.09 18:24:31    

Я хочу поїхати ( записуйте першого  )...  Yahoo
а чому ціна піднялась Shocked  Surprised ? (то за 3 прижка?)

ПовідомленняANGELo © 27.06.09 20:57:30    

Ahnenerbe написав(ла):
а чому ціна піднялась Shocked Surprised ? (то за 3 прижка?)

Це зумовлено не нашою прихотю і не нашою матеріальністю. Це зумовлено амортизацією спорядження. Це є потенційно небезпечний вид екстріму, відповідно на першому місці стоїть не матеріальна винагорода, а безпека і ваше задоволення, без можливих ексцесів. Тому нам необхідно забезпечити максимальну гарантію вашого здоров'я і нашої свободи. Про кризу, ріст цін і т.п я вже мовчу. Confused
ЗІ: нам дійсно шкода, що ми змушені були внести коригування  в цінову політику. З повагою, фінансовий директор. Cool  Angel  ЗІ2: директор приїде - завірить мої слова. Very Happy
ЗІ3: уточни, будь-ласка, на яке число, 11 чи 12?

Змінено: ANGELo (23.05.11 10:34:29)
ПовідомленняAhnenerbe © 27.06.09 22:37:19    

ANGELo написав(ла):
ЗІ3: уточни, будь-ласка, на яке число, 11 чи 12?

що точно незнаю все залежить від людей які можливо зі мною поїдуть

ПовідомленняAhnenerbe © 03.07.09 10:55:02    

вмене ще питання а відео зьомка буде ?
і скіки це коштуе ?

ПовідомленняMicha © 03.07.09 11:10:01    

Цитата:
вмене ще питання а відео зьомка буде ?
і скіки це коштуе ?

я б за 200 гривень погодився  
ой змилився можу і за 150. Very Happy

а серйозно - берете камеру/фотік і знімаєтесь.

п.с. в зіппо завжди є фотік  Cool
ПовідомленняSedoi © 03.07.09 22:20:02    

Привет. Как там с людьми? На какую дату договорились 11 или 12?
ПовідомленняANGELo © 04.07.09 0:18:46    

Sedoi
Що мається на увазі 'як там з датою'? Якщо ви хочете стрибнути, то можете вибирати будь-яку дату, чи 11-12 липня. Smile

ПовідомленняZippo © 04.07.09 9:03:37    

ANGELo написав(ла):
Якщо ви хочете стрибнути, то можете вибирати будь-яку дату, чи 11-12 липня
Lucky просив зарезервувати 11.07.09 для його группи, тому думаю для решти вільна тіки неділя Pardon
ПовідомленняAhnenerbe © 04.07.09 18:18:57    

Тоді запишіть десь 5 чол на неділю то разом зі мною якщо хтось відмовиться ще скажу ,  
і ще на яку годину тре бути на мості і до якої тому що тре взнати чим добиратись .
Дякою !

ПовідомленняVushenka © 04.07.09 20:14:28    

Ahnenerbe написав(ла):
Дякою !

LOL

P.S. Читай перший допис в темі, де пише, що вся інформація є в поперредніх розділах про РОУП!
ПовідомленняANGELo © 04.07.09 23:23:07    

Ahnenerbe написав(ла):
і ще на яку годину тре бути на мості і до якої тому що тре взнати чим добиратись .
стосовно того як добратися почитай в попередніх темах. Посилання є в першому повідомленні. На яку годину бути, то я можу відповісти. Бажано як найшвидше, найкраще на 7 ранку. З кількох причин: не буде спекотно, спокійніше і приємніше стрибати, швидше встигнемо і зможеш ще на замок подивитися, якщо будеш мати бажання, і саме головне ...ти таким чином ЗНАЧНО полегшиш мені життя для мене ОСОБИСТО, бо іншим на то пейбл, а я страждаю.  Very Happy Embarassed
ПовідомленняAhnenerbe © 04.07.09 23:35:01    

ANGELo написав(ла):
і саме головне ...ти таким чином ЗНАЧНО полегшиш мені життя для мене ОСОБИСТО, бо іншим на то пейбл, а я страждаю.

Дивні жаргони Jokingly  може хтось шось поняв но не адресат LOL
Pardon ну а як ви всі хотіли? Якщо я шось незнаю мушу спитати і так кожна нормальна людина.
А те що надоїдає відповідати я вас розумію так як в самого не один сайт і зрозуміти вас можу. Good
Старайтесь все таки писати ввічливо і зрозумілою мовою  Jokingly

ПовідомленняSedoi © 05.07.09 1:35:17    

Нас 2 (двоє).... будемо стрибати... коли краще приїхати? Ми з Чернівців. Запишіть нас, і дайте знати на яку годину і коли. БУДЕМО!!!!!
ПовідомленняANGELo © 05.07.09 1:45:05    

Sedoi
Приїхати 12 липня в неділю. Чим раніше- тим краще. На 7 ранку можете бути сміливо. ЗІ: але обов'язково слідкуйте за темою

Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU