Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Львівський яхт-клуб на оз. Світязь. Яхта, віндсерфінг, кайт

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Віндсерфінг / Кайтсерфінг / Водні лижі / Вейкбординг / Блоб / Акваскипер Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFistashka © 22.06.09 0:52:26    Львівський яхт-клуб на оз. Світязь. Яхта, віндсерфінг, кайт

Три дні з  представниками Львівського яхт-клубу на мальовничому озері Світязь були неймовірно цікавими навіть в перемінну дощову погоду.
На яхті самого капітана Шмідта під пурпуровими вітрилами "Сонати" було цікаво і вдень, і вночі.

"Табір"для чотирьох  на озері Світязь ми розклали   поруч з базою відпочинку ФМІ.  Там і знаходиться представництво львівського яхт-клубу, в особі президента клубу - Валерія Шмідта, з яким нас познайомив віндсерфінгіст і кайтер Роман.

Для довідки - Львівський яхт-клуб було засновано у 1998 році на базі Пласту. На сьогодні він налічує близько двох сотень учасників. Це серфінгісти, яхтсмени, вітрильники та катамаранщики. Загалом у Львові зберігається 5-6 спортивних яхт та близько 15 неспортивних. Також у Львові є майстерня для ремонту яхт і навіть майстерня для пошиття вітрил. Тож Львів чи не єдине в Україні сухопутне місто, яке має власний яхт-клуб!!!

Хоча було не дуже вітряно все ж вдалось вийти під вітрилами майже без допомоги двигуна. Піднімали і опускали якір, розпускали і складали вітрила, відшвартовувалась і пришвартовувалась…кайфували одним словом.
Ввечері у затишній каюті від капітана дізнались багато цікавого про яхти, регати і віндсерфінг і ін.. Завершився перший день вело прогулянкою вздовж озера і нічним купанням.
Наступного дня ми вирішили спробувати злетіти на кайті, хоча вітер був заслабкий. Та шкода було б приїхати задля цього і навіть не спробувати. Отож одягнули гідрокостюми і вперед…Полетіти, як би то мало бути дійсно не вдалось, та вийшло зловити кілька поштовхів вітру, щоб  відчути що таке кайт на озері.  Мали велику надію на сприятливі погодні умови для кайту третього дня і в  нас були плани ще на віндсерфінг.

Оскільки погода не сприяла ми взялись за вивчення інших  озер Шацького національного парку, а саме оз. Люцимир  та Чорне велике , на березі якого знаходиться 40 метрова вишка. Успішно перелізли через огорожу, вилізли на сам верх звідки відкрився мальовничий краєвид на Шацьк і озера. Мені подумалось як було б добре стрибнути роуп з неї… Також відвідали місцевий дендропарк та дуже цікаву експозицію чучел представників фауни – кабани, лосі, вовки, зубри, безліч птахів і ін..–  всі під одним дахом! Побували навіть у майстерні, де створюють чучела і бачили майстра в процесі їх створення.
Проливний дощ, потрохи затоплював наше наметове містечко і люб’язний капітан Шмідт запропонував для ночівлі теплу і суху каюту яхти! Ця ідея нам дуже сподобалось. Тільки подумати – ніч на яхті !  Ми миттєво згорнули табір і «переселились» на яхту, де мали вечерю при свічках, цікаві бесіди  і міцний сон «на третій хлюп»… А  про те що вночі була буря я дізналась лише вранці, бо міцно спала.
Надії на хорошу погоду в неділю не справдились - дощ так і не припинявся, тож довелось відкласти катання на серфі та кайті до наступного разу. Лише яхта «Соната» виходить в озеро в таку погоду, щоб відвезти туристів на острів… А ми обов’язково повернемось на Світязь.

Для бажаючих зайнятись віндсерфінгом чи здійснити прогулянку на яхті – капітан Валерій Шмідт організує цікавий відпочинок на озері Світязь контактний тел.: +380672584120

Решта фото vkontakte
ПовідомленняНаталі © 23.06.09 5:21:31    

Оце супер!!!! Гарно, що Львівська публіка не перестає дивувати:
Fistashka написав(ла):
Тож Львів чи не єдине в Україні сухопутне місто, яке має власний яхт-клуб!!!
Приблизно тиждень вже мрію про те щоб спробувати яхтінг, по причині дещо завишених цін у Криму прийшлось його відкласти на бархатний сезон Smile Юлічка, а тобі пасує та морська шапка, впринципі як і всі рештаSmile
ПовідомленняZippo © 23.06.09 9:18:45    

В п'ятницю дзвоню до фістахи, щоб взяти в неї палатку для поїздки в Кам'янець на роуп, а вона мені у трубку - я в Шатську на яхті катаюсь, в мене аж комок в горлі від заздрощів став, Very Happy  думаю ото народу везе... а я тут по місту в маршрутках парюсь... Не перестаю дивуватись де беруться сили у нашого енерджайзера, секрет знаю криється у фісташках, але яким чином?... Surprised  Very Happy
ПовідомленняНаталі © 23.06.09 11:09:58    

Zippo, жерла я фістахи - аж живіт болів, а енергійнішою від того не стала, мабуть Юля якісь особливі вживає (контрабандні) О_О Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняFistashka © 25.06.09 17:55:53    

Народ! У серпні пропоную поїхати на вихідних на Світязь разом!

поплаваємо на яхті, може на віндсерфінгом займемось...що скажете?

а ще поділюся контрабандними фісташками LOL
ПовідомленняLucky © 26.06.09 13:44:27    

дуже класна ідея!!! Good

стидно зізнатись, але я ще ні разу там не був і кожне літо задаю собі питання "а чи не настав час туди поїхати", а тут така нагода! Clapping

Кароче, чєлавєкі, їдем! Будем в лісі жити, грати в слона, купатись в озері, плавати на яхті! Yahoo

ПовідомленняHoks © 26.06.09 16:28:53    

Підтримую ініціативу! Можна і в друге місце єслішо! Головне, що разом! Smile
ПовідомленняРейдер © 30.06.09 19:57:51    

Тоже хочу на Світязь. я з вами Smile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Віндсерфінг / Кайтсерфінг / Водні лижі / Вейкбординг / Блоб / Акваскипер Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Техническое обслуживание катеров необрастайка для яхт!

Экстремальный портал VVV.RU