Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Допоможiть вибрати фотоапарат

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLubomir © 28.06.09 20:56:14    Допоможiть вибрати фотоапарат

Допоможiть вибрати фотiк... для екстрiмальних умов... корочше) часто буваю в горах... потрибний фотик такий щоб вистасало на довго батиреи... добрий Zoom... щоби вночи можна було нормально вотографувати.. без шумив... и щоби макро норально воткав))
ПовідомленняANGELo © 28.06.09 21:36:20    

Ludomir
знайдеш такий - скажеш мені. Very Happy
Ну це жарт, звичайно. Ти знаєш, ти виставив такі вимоги типу як "хочу машину з 500 к.с., але щоб їла 5 літрів бензину, хочу щоб можна було туди міні-басейн поставити, і щоб влазила на парковку біля супермаркету, хочу щоб могла тайгу проїхати, але щоб це був лімузін". Ну щось типу того. Короче, щоб тут демагогіку не розвивати. Такого як ти хочеш - немає. Хочеш зум класний - буде великий об'єктив і буде багато місця займати, хочеш щоб батарея довго тримала - треба мильничку, а значить про зум і про низькі шуми, і про якісні (!) фото вечером можеш забути, зате можна буде макро нормальне робити. Тому, я так зрозумів, ти не є вибагливий до деякий речей, то я тобі персонально рекомендую спочатку визначитися з розміром і грошима. Якщо ти хочеш, щоб влазив в кишеню - тоді зверни увагу на Соні T-серію, якщо ти хочеш все-таки більший аніж 5х кратний зум, тоді зверни увагу на Соні Н-серію, або на Люмікс ФЗ-50. Або піди в магазин і тобі там все розкажуть, якщо толковий попадеться продавець. Можеш придивитися на б/у фотоапарати. І ще одне. Купиш фотоапарат рекомендую почитати хоча би початковий курс любителя-фотографа, і тоді в тебе питань таких не буде виникати, і ти будеш знати, що ти хочеш конкретно. Спочатку всі вчаться на мильничках, а далі час покаже що тобі саме потрібно. Успіху тобі!

ПовідомленняLubomir © 29.06.09 15:39:08    фотоапарат

ДякуюSmile толкового нечого не порадив Sad в магазини толкових продавцив немае вси хочуть щоб продати!!! б/у брати неохота там полюбому матриця буде галима (бат. 100% неале) я таки вимоги написав того, що потрибен норм фотик а не *мильниця*!!! хто щось розумие в такому диль пишить) Буду вдячний Smile
Повідомленняbotsman © 29.06.09 21:17:19    

Друже, нормальний фотік та екстрім - дві несумісні речі, якщо ти, звісно, хочеш відпочинок у горах для себе, а не для фотика. В мене вже була камера з механічним гірсокопом в оптиці і т.д. - така ахуєнна, що доводилося знімати мобільником аби вона такою і залишалася надалі.
1. гроші - то завжди ключовий момент і будь-яке питання без оголошення бюджету звучить як порожні теревені. Наприклад, один тільки аква-бокс коштує як середній побутовий фотік.
2. для чого - якщо йдеш у гори заради однієї толкової фотки то одне. Якщо хочеш просто документальну картинку для друзів то інше. В другому випадку, не потрібно комплекту обєктивів (дорога штука), купу акумуляторів (кілька так чи інакше не завадить), супер-матрицю (ти ж не збираєшся в кінотеатрі фотки показувати?), супер-зум (якщо нема штатива - оптичний зум більше 10 то вже перебор, на практиці 5х цілком достатньо), не кажучи вже про то, що чим більший оптичний зум - тим складніший обєктив і чуттєвіший то ударів.
Отож, як на мою думку, потрібно простий, недорогий фотік, здатний витримати мінімальні струси і т.д. та який, в крайньому випадку - не смертельно буде і потовкти + щоб до нього випускався аквабокс і т.д. Пошукай топову-фірмову модель для просунутих любителів з минулих років - десь мусить завалятися. Береш і тішишся.
------------------
З тими міркуваннями, залазиш на кілька днів у гугл, ширишся по фото-екстремальних форумах (чого тільки в неті нема) і маєш щастя, заодно і нам розкажеш шо купив і яке воно на смак.
ПовідомленняANGELo © 29.06.09 22:18:14    

Ludomir написав(ла):
ДякуюSmile толкового нечого не порадив  в магазини толкових продавцив немае вси хочуть щоб продати!!! б/у брати неохота там полюбому матриця буде галима (бат. 100% неале) я таки вимоги написав того, що потрибен норм фотик а не *мильниця*!!! хто щось розумие в такому диль пишить) Буду вдячний

Wake up, Neo! Wake up!... (c) Matrix (просто Matrix, не супер)
Зроби, будь-ласка, мені послугу. Як придбаєш фотоапарат- напиши тут який саме придбав. А! І ще одне. Якщо тобі хтось дасть пораду, яка буде для тебе толкова - теж її тут напиши. Бо я от теж думаю взяти. Впевнений, що обов'язково прислухаюся. Домовилися? Успіху!
ЗІ: можливо спробуй написати на більш, вірніше ЗНАЧНО, професійному форумі своє прохання. Наприклад, на IXBT? Ну Гугл допоможе в пошуках такого форуму.
botsman такі поради будеш в дитячому садочку в кружку фотомаляток розповідати. LOL Бачиш тут - всьо серйозно

ПовідомленняLubomir © 29.06.09 23:02:55    

Любi друi, якщо можете щось толкове порадити,то пишить, а як нi то лiпше нечого непишiть!
ANGELo добре,скажуWink
Повідомленняbotsman © 30.06.09 0:05:02    

ХЗ, як ту пораду ще донести до тебе, любий дружеVery Happy - Canon EOS 1Ds Mark III? Виходячи з постів - якраз твій рівень Very Happy
ПовідомленняYurikK © 30.06.09 17:41:03    

На яку суму розраховуєш, на яку вагу і чому саме не мильниця ?
Чим не мильниця краща за мильницю я знаю, питання власне навіщо це тобі ?
(без стьобу просто від твоєї відповіді буде залежати порада)

ПовідомленняRembo © 30.06.09 19:17:10    

В принципі таким умовам відповідають фотоапарати контори Кенон, у них чудове макро, досить непогана матриця, в плані економії теж вони рулять (багато моделей працює від батарейок). Але фотоапарати з суперзумом цього виробника хромають вночі. Люмікс ФЗ 50 гарний в усіх планах крім макро та економії, там слаба батарея. Якщо питання в грошах і бюджет не дуже великий то вам до Олімпуса. Скажи бюджет для початку тоді можна буде кашу варити Wink
ПовідомленняLubomir © 01.07.09 18:54:35    

в районі 400$ ,придивився ще до 2-х апаратiв:Olympus SP-565 UZ i Canon PowerShot SX10 IS хто з такими апаратоми  працював порадьте який краще взяти? буду вдячнийSmile
ПовідомленняYurikK © 01.07.09 19:42:05    

до 400, ясно, дзеркалки відпадають.

Точну модель я вказувати не буду, це дуже невдячна справа, але пораджу на що саме звертати увагу.

В першу чергу ось кілька лінків на досить помічні у виборі огляди самих популярних в народі камер

тест камер що не бояться води
ультразуми
камери середнього рівня
― типу дорогі , ультракомпакти , бюджетні, я їх наводжу лише з однієї причини - в них часто зустрічається алюмінієвий цільний корпус

Про гори і зум - я б звернгув увагу не скільки на максимальне збільшення обєктива скільки навпаки - на можливість ширококутної зйомки  (в параметрах це найменше число фокусної відстані, наприклад в 28-250 це 28, чим менше це число тим краще) З кадру завжди можна вирізати тільки потрібну частину, але якщо пейзаж не влізатиме в кадр то доведеться помучатись що б його зняти.

Про акумулятори - досі є багато моделей які живлятья від пальчикових батарейок і акумуляторів формату АА. А їх з собою можна вязти скільки треба - раз. їх завжди можна докупити  по дорозі - два.
Якщо в камері свій специфічний акум це зручніше в щоденному користуванні але дуже зле коли у вас сіли всі акуми а до найближчої розетки 2 дні шляху ...

Про шуми і матриці - зараз практично всі мають +- однакове по якості зображення. Як на мене Кенон в середньому дає більш деталізоване зображення. Соні вроді не дуже відстає. По кольорах багато хвалять олімпуси.
Що вибрати - просто не знаю Smile І всі вони шумлять. Але якшо не друкувати фотки 30х45 і переглядати зменшені  фотки на моніторі - шумів дуже видно не буде. Боротись з шумами можна наступним чином - купляти фотік в якому будуть ручні настройки і опановувати їх. Тоді процес контролюватиметься вами а не автоматикою. Якщо вміло це робити то результат буде краще.

Ще б я звернув увагу на серійну зйомку, тобто кількість кадрів за секунду і їх загальну кількість які може зробити камера.
Для всяких банджі-парашутів-сплавів-іншого екшену це може бути джуе актуальним.

Ну і головне - знімки робить фотограф, камера просто записує файли на флешку  Drink

ПовідомленняNao © 01.07.09 19:44:12    

У мене Canon PowerShot SX110 IS супер фотік дуже зручний, і якщо вибирати між цими моделями я б брав Canon
ПовідомленняLubomir © 03.07.09 17:36:51    

YurikK дякую за пораду Drink

у кого е Nikon Coolpix P90? якi + якi - ?... чи варто його брати??

все виришив брати Canon PowerShot SX10 IS... 435$ Думаю це самий оптимальний вариант))
ПовідомленняANGELo © 04.07.09 0:07:32    

Ludomir
Навіть дуже оптимальний. Smile Ми дуже раді за тебе. Ще одне питання, що саме тебе спонукало на ньому зупинитися?

Повідомленняbotsman © 04.07.09 19:22:40    

Ludomir написав(ла):
Допоможiть вибрати фотiк... для екстрiмальних умов

Ludomir написав(ла):
Canon PowerShot SX10 IS... 435$ Думаю це самий оптимальний вариант

------------
між одним і другим ващє спільного ніц нема Smile але головне шоб воно тебе радувало.
to ANGELo
власне, для екстріму прикуплю шось на зразок:
Olympus 1030SW
або
Panasonic DMC-FT1
або
Canon Powershot D10
або
....... тощо
----------------------------
фактично - всі провідні фірми працюють  і в цьому сегменті ринку - є з чого вибрати, хоча принципової різниці особливо і нема між ними. Для екстремала - самоє оно. Підглядати як ї....ся сусіди з будинку напроти - уви Very Happy
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2018, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU