Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Як я познайомився з Lviv eXtreme club (3 роки)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 12.06.09 22:37:14    Як я познайомився з Lviv eXtreme club (3 роки)

Цього року як і минулого, продовжуєм нашу маленьку клубну традицію - "Як я познайомився з Lviv eXtreme club"

Користуючись Батьковою довірою, виложую тут наступні розповіді
______________________________________________________________________________________

Потрапив я в Львів Екстрім Клуб мабуть, як і більшість, завдяки бажанню стрибнути з парашутом. Firsttimer  Діло було кілька років назад, я уже добре знав, що "всі дороги ведуть в інтернет", от так (Ґугл рулить!) і надибав наш сайт...  Тоді ще памятаю (хтось уже писав) з "Радянським парашутистом" на логотипіSmile Та тоді все і завершилось лише відвідуванням сайту, через різні причини справжє знайомство з екстрімом відклалось на кілька років...
    Та от врешті решт настав той час, коли я сказав собі, що стрибну з парашутом будь якою ціною і я знову згадав про давно забутий сайт на якому захопливо описувалось як таку мрію можна здійснити. Зареєструвався, почав спілкуватись з нашими "перцями" (пальцем тикати не буду, їх всі добре знають). Поперечитував захоплюючі враження від стрибків, інших цікавих заходів і тоді зрозумів, що Lviv eXtreme Club - це об'єднання веселих, неординарних людей, які звикли весело і активно проводити час. Dance  І тоді (як і тепер) сайт клубу став для мене першим з сайтів, які я відкривав зранку і крашнім з тих, що закривав лягаючи спати...
    Так сталось, що перше "живе" знайомство з учасниками клубу відбулось під час поїздки на РОУП в Житомир. Crazy  Компанія склалась суперова - такі ж молоді, новоспечені учасники клубу, які просто марили всіляким екстрімом. Правда були серед нас щасливці які уже встигли викинутись з парашутом з літака, серед них одна шалена дівчина (та що 95 Angel ) для якої це був уже другий "не даремно прожитий день "©. А вже на мості ми познайомились з Доцентом і нашим байкарем-парашутистом Саєчко. Very Happy  Після тієї поїздки наші шалені душі почали ганяти по різних підземеллях, скелелазних стендах, шукаючи всілякого екстріму... Crazy   Тоді ж я познайомився з одним біленьким левенятком Angel  (тепер оно в червоній кепці) і нашою любителькою звірюшок Нефтіс. Далі була довгоочікувана поїздка на стрибки у Воронів (Рівне), під час якої доля звела нас з легендарним Кастором (он же ViсtorT, он же Kastorskiy, он же Амен, он же Сервер, он же Мама (тссс Secret , про це мало хто знає) і ше хз скільки є в нього тих клікух...). Тоді ж познайомились з Воробйовим і вже на летовищі з Наталі (она же БлондинкО і ПоловинкО, заздрю тим всім, кому ще предстоїть почитати її "Мемуари" Very Happy ) Ну а далі...
    Далі був Раківець... І предстояла мені зустріч з нашим Батьком (он же Zippo, он же просто Валєра) мегаперцем і нашою "Звіздою" (благо начитався вже про нього купу статей), хорошим фото-відео оператором, який "і в воді не тоне, і в вогні не горить"© Згадую зараз і смішно мені, бо тоді, вперше перед нашою зустріччю я хвилювався Embarassed  більше ніж при першому побаченні з дівчиною...  Але як виявилось, цей "мегаперець" насправді дуже простий чувак, весела і хороша людина, повна енергії і фантастичних ідей. Тоді ж познайомились з Анжело, Боцманом і багатьма іншими...  А, Толік! Тоді ще був Толік. LOL  Ми його знали ще з стрибків в Рівному, але свою істинну хорошу душу він показав саме в Раківці. Very Happy Ну і далі було багато різних заходів, поїздок, зустрічей, знайомств...   Ski  Sailboat  Dance  Firsttimer
    Я дуже радий, що доля звела мене з таким клубом, в якому багацько веселих, життєрадісних, хороших людей, в яких життя вирує на повну!!!  Хочеться побажати нам тільки розвитку, нових здобутків і кількісного росту!!!!  І особливо - активних учасників!!! Як говорив Lucky  - "Хай живе Львів Екстрім Клуб!!!" Clapping  Drink
______________________________________________________________________________________

Зазвичай слова вдячності кажуть вкінці промови, але я це зроблю на початку. Отож, якби не vova alf,Allakh  то мабуть жила б я далі спокійним, тихим і мирним життям...
21.06.2008 – був «День, прожитий не даремно», коли я сама поїхала стрибати в Цунів, Firsttimer  ще тоді не знаючи про сайт, клуб і людей, які цим всім дихають і живуть. Лише завдяки свіжим враженням Вови після його першого стрибка, і зрозумівши, що стрибати – реально, в мені немов прокинулась давня мрія про політ... Хоча ні. Це швидше з рубрики «Є можливість вчудити щось божевільне-то чому б і ні?!» В літаку була лише одна дівчина Віка, і ви здивуєтесь, але в той самий вечір мене понесло в «Метро» на дискотанцульки, Dance2  де я її знову зустріла, і ми далі ділились своїми враженнями.....Smile

Наступного дня я зайшла на сайт, написала одне речення на кшталт «ААААА!!! Я вчора стрибнула, це круто...», і побачила швидку відповідь Zippo, який порадив написати оповідку поки свіжі враження. Думаю - нічого собі, сайт «живий», ще й новачків так тепло зустрічають...

Потім той самий vova alf почав підбивати мене на роуп (користувався моментом, поки я ходила на роботі онаркожена небом...), але роуп для мене тоді був чимось диким, страшним і незрозумілим.....
 Вокзал.
-  Ви на роуп?
-  Так. Ви теж?  Йдем купувати білети!
Так відбулось знайомство з Andrey і absinth.
28.06.2008 р. ми поїхали в Житомир стрибати з моста.
Потім 10.07.2008 була вилазка в бункер, де я познайомилась з Леонкою (спільну мову ми знайшли відразу, оскільки саме нам двом в тому бункері швидко набридло...Smile ) і Анке (це дівчисько теж молодеча, в свої юні роки прагне щось побачити, десь побувати, можливо сприйняття її очима дещо інше, але все одно вона молодець! Вона стрибнула з моста двічі!! Хоча страшенно боялась...)  
Отак я почала товаришувати з такими ж новачками як я, а «старшу кавалєрку екстріму», (про яку начиталась вдосталь на сайті) я вже побачила при обміні дисками з фотками та на перших спільних п’янках. Слухала їх насичені оповідки і не могла зрозуміти як це так можна встигати в житті стільки всього на раз?!....
Згодом був ще один роуп, купання у фонтані, усвідомлення того, які чудові люди оточують мене. Пам-па-ра-рааам!!! Я ніколи не могла подумати, що бігатиму кроси з задоволенням!!! Дуже класна звичка! Я вперше спобувала спарингувати, вперше стала на ковзани, вперше каталась на лижах (як згадаю, як люб’язно Андрій лишив мене саму на горі, а сам поїхав вниз....бу га га); коли почула слова тренера: «Цими ногами тільки футбол грати!» в мене з’явився стимул навчитись гарно танцювати!!!
Я щаслива, що такі свята як День Валентина, 8 березня та просто «Йдем на пиво!» я була в компанії екстрім-друзів, з якими завжди легко спілкуватись, весело дуріти і це все дійство закінчується чудернацькими казусами Smile
З вигляду такі грізні дядьки (бритоголові, кудряві, бородаті), а насправді щирі, добрі і вразливі хлопці... Angel  А дівчата – це салат навіженості, звабливості, авантюризму і витримки!
Одна хороша людина колись мені сказала: «Завжди поводься так, щоб потім, випадково зустрівши людину, тобі не було соромно дивитись їй в очі...» Це так, ліричний відступ...
З днем народження, рідненький! Ти змінив моє життя кардинально! Я вдячна тобі і всім, хто тебе виводив в світ наче малюсіньку дитинку за ручку... І коли ти падав і вимазував штанці, тебе не сварили, а пояснювали чому так робити не можна. Я вдячна тим, котрі з тебе не сміялись, коли ти забував про запаску, а підтримували кажучи, що на помилках вчаться. Мегапозитивні кліпи, які змушували падати під стіл і будити сусідських собак серед ночі – це все твої заслуги, бо ти талановитий. Ти відкриваєш в собі нові можливості, коли стрибаєш з моста і твоє «УаАААуууУ» чує пів Житомира. Ти щирий серцем і готовий допомогти – з радістю приймеш блукаючого в свою палатку. Ти художник - хоча нікому не хочеш цього казати. Ти чудовий коментатор і байкар. Бо кожен з нас – це екстрім клуб.
Я гордо можу сказати – ЕКСТРІМ - це мій дім!

Літо 2008 року… Майже кожні вихідні збираюся в Карпати… але тільки збиралася… як завжди то погода наламувала, то друзі в останню мить підводили… то ще якась біда…
Аж одного разу пише мені Telegraph (знала його тільки по асьці): "Поїхали в Карпати", питаю, що для цього треба… у відповідь отримала зсилочку на реєстрацію?…
На вокзалі вперше зустрілась з Zippo і його славнозвісною колекцією (звичайно по фото… з собою в гори він їх не взяв?), з Neverland, Angel, до нас пізніше приєдналися Наталі і Lyubko з сім’єю… всі такі класні , веселі… На Говерлі 24 серпня познайомилась з Neftis…, а пізніше я дізнаюсь що Andrey мій співробітник… ну  і світ тісний..., який мені інколи витягував на пиво… де постійно знайомилась все з новими і чудовими людьми. Незабутні враження залишились після сплаву по Чорному Черемоші, де в черговий раз переконалась, що Lviv eXtreme club the BEST!!!
P.S. І це тільки початок мого екстремального життя… дякую що ви такі є!

Все почалось з того  що я хотів пригнути  з парашута написав в пошуку  стрибки  з парашутом у Львові і ось я на сайті  Lviv eXtreme club,а тут я знайшов практично все що мене цікавило про стрибок а решту чого не знав  я запитав у всезнайок Hoks і ZIPPO потім  познайомився з VictorT і спілкувався з ними всіма онлайн.Після свого першого стрибка 26.04.09 постійно сидячи на форумі і читаючи все підряд,знайшов тему в якій йшлось про  збір на  Rope 23.05.09 в Кам'янці-Подільському ну як нам таким  гарячим пропускати таке дійство.І ось я в Кам'янці а тут  такі особистості як ZIPPO ANGELo lucky Leona 7eMEN-off nomeaning Neftis VictorT Fistashka та багато інших(вибачте кого не згадав),Rope залишив незабутні враження і відчуття,але це був  ще  далеко  не кінець пригод маршрут   Кам'янець-Подільськ - Хотин - Тернопіль 24-25.05.09 разом  з Fistashka і Neftis також додали масу приємних спогадів про ці незабутні 3 дні життя !  Yahoo  Yahoo  Yahoo

Начить одного зимового дня десь 2007- 2008, коли на лекції всі дружно, як завжди куняли, в мої захланні руки потрапив КПК... (Та, то напевне і був початок..., ги). І чота мене дьорнуло погуглити на парашутну тематику у Львові, конечно першим у списку знайдених сайтів був тепер вже рідний екстрім львів юей. Почитавши деякі матеріали з сайту, пара закінчилась, і я, запамятавши адресу, з довольною рожою пішов додомцю... Коротше слідкував як маньяк Twisted Evil  за кожною зміною на ньому, чекаючи відкриття сезону, а коли це свєршилось, в кишенях не опинилось грошиків, на голову звалилися курсак, сесія, і тдтп Wasko.... Коротше забив на то всьо діло і підбивши купу малу народу, поїхали стрибати з моста в Житомирі Dance... Але блін мєчта ідіота всетаки вивалитися з літака, непереставала мучити, тому твердо вирішив стрибати в Рівному Firsttimer.. Кінець липня, нові «вокзальні» знайомства.. день 1 на летовищі- вітер.. прохарились.. день 2- підйом з самого рання.. чистим жуби з бодуна.. по парашути.. в літак.. 521, 522, 523(хоча ческажучи не рахувавSmile.. земля, ендорфіни, всьо як положено..і пиво.. пиво..))
Далі як кажуть, панєсло, роуп, альпклуб, зимові Карпати, скелелазіння… тут можна багато писати, незаперечне є тільки те що ЛьвівЕкстрімКлуб однозначно змінює стиль життя, дає змогу саме жити а не існувати (знаю, баянSmile

Як я познайомився з Lviv eXtreme club ?
Діло було ввечері, після здачі передостанньої сесії сиділи з товаришем пили пиво і шарились по нету, усвідомлюючи що веселе студентське життя скоро завершиться (маю на увазі завершення навчання у вищому навчальному закладі), хотілось чимось заповнити ту порожнину що утвориться замість інституту. Ми розмірковували чого б ще хтілось попробувати в житті. Виявилось що ми хтіли б стрибнути з парашутом. Переглянувши пару десятків відео кліпів в неті, вирішили пошукати чи є місце в Україні реалізувати наше бажання. На наше здивування прочитали безліч статей про дропзпони та клуби які цим займаються. Наш вибір зупинився на клубі львівських екстремалів, оскільки там було найбільш детально описано про те як реалізувати наш задум. Прочитавши безліч розповідей першоразників мені все більше хтілось зробити це. На сайті знайшов контакти форумчан та клубу. Першим з ким спілкувався то Zippo, довго задовбував його питаннями першокласника, а він відбиваючись ссилками, на пости на форумі, давав відповіді.
Після здійснення довгоочікуваного стрибка, слідкував за форумом. Потім персонально познайомися з Валєрою, далі карпати 2009 знайомство з рештою активістів. От ніби і все

Нехватка адреналіну тягне до екстріму – десь приблизно так відбулось моє знайомство з нашим клубом  На дворі липень, жара, відпустки не дають, треба було щось зробити, щось таке драйвове і веселе і тут мене осяйнула думка – ПАРАШУТИ… СТРИБАТИ… НЕГАЙНО!!!
І я набираю Сашку і напрягаю: ну пробий мені, де у Львові можна стрибнути, я чула, тут десь стрибають… І через пів годинки в мене є вже ссилочка на статтю про стрибки в Цуневі J Перше, що я знайшла на сайті, була аська Зіппо і його симпатичненьке фото J І я на радощах давай тероризувати незнайому ще тоді мені людину: а що, а де, а як, а чого так, а не інакше? Після того був Цунів і натовп першоразників, а потім пивопиття, де я й познайомилася з Зіппо і Кастором. А дальше Рівне, нові люди, нові знайомства і все це супроводжувалося постійним зависанням на сайті.
Насправді наш екстрімівський клуб круто перевернув моє життя і дуже добре, що  нас є такі чудові люди, які створили його і розвивають, і доказують, що this world is a beautiful, accident, turbulent, succulent, opulent, permanent…

З початку було бажання...)) нестримне бажання стрибнути з парашутом. Тоді я вирішив звернутись до старого друга гугла)) Запитав я його прибулизно таку штуку "стрибки з парашутом Львів" і отримав зсилку extreme.lviv.ua
знайшовши тут всю потрібну інформацію, поїхав стрибати...) Цього звичайно виявилось мало) і знову я заглянув на сайт - після того як зацінив що тут ще є цікавого, так і не зміг звідси вибартись))
От казочці кінець а хто слухав молодецьSmile

Зареєструвалась я відразу після минулорічного ДН клубу. Саме тоді, переглядаючи фото зі святкування, я зрозуміла, що хочу бути ТАМ, хочу бути з НИМИ, хочу бути однією з НИХ!!!
Про сайт я дізналась від знайомого мого брата, якого я до речі вперше побачила по ТВ – це був наш ANGELo. Хе, що він робив на ТВ? А по ТВ він якраз із серйозним виразом обличчя і впевненим спокійним тоном розповідав щось про парашути, які мене вже на той час цікавили. Ну от, саме він допоміг мені зареєструватись на сайті та навіть придумати нік.
Спершу була Полтва, потім Лощина, потім скалолазання, де я перезнайомилась з такими ж як я – тоді новачками. Першою, до речі познайомилась з Надійкою, яка сказала мені, що я молодо виглядаю як на свій вікSmile Надь, чесно, мені було приємноSmile Потім була Анке, бугага. А потім купа інших класних і тепер дорогих мені людей.
Стрибок з парашутом для мене був не лише стрибком, а став цілою пригодою. Андрій, Абсентик, Ромашка, Толік і я стрибали у Рівне, ще в поїзді я зрозула, що буде весело, адже якщо зібралось стільки класних людей, на меті в яких одне і те ж, то нудьга буде неумісна. На аеродромі познайомилась також з Кастором і Санею, на яких ми з захватом дивились як на супермегакрутихнакрилахстрибаючих перців. Пригадується гра в «гав-няв» - ото ми наржались Smile Тоді я нарешті відчула себе вільною і щасливою, відчула, що я живу…
Попереду було ще купа пригод, вражень, знайомств, згадати є що, можна цілу книгу написати про те, а це коротко, що згадала в двох словах.
Ну що можу сказати, екстрім клуб роззув мені очі, я навчилась жити в задоволення, тепер без цього не уявляю себе і не хочу уявляти ) Вітаю всіх із трьохріччям, а себе з рочком!

Шукав я, пам’ятаю, якусь фігню в інтернеті і куди не попадав скрізь наштовхувався на повідомлення невідомого інтернет-маніяка ZIPPO, який зі страшною силою рекламував стрибки з парашутом та сайт львівських обезбашених чуваків. Після надцятого натрапляння на таку відверту пропаганду ненормального витрачання часу почала до мене повертатися пам’ять, почав я як після важкого сну очунювати і пригадувати, що колись ще в студенські часи горів палким бажанням зайнятися парашутним спортом, але тоді якраз був період в ЛАСК, що навчання не проводили. Згодом вже у мене не було нагоди і так та юнацька мрія й канула б в Лету, якби не цей інтернет-ентузіаст і його екстремальний сайт, який можна вважати найкращим інтернет-посібником для першоразників.
Не буду оповідати про всі наступні пригоди та екстремальні оказії, куди я вліз ставши членом нашого клубу, але мушу констатувати, що кращого клубу по інтересах я не знаю. Та й що може бути кращим за компанію дуже близьких по духу людей, які насправді живуть і знають справжній смак життя, а не цього сірого буденного існування-гниття?! Хоч зараз я трохи далеченько від рідного Львова, але знаю, що відірватися від нашого клубу вже не зможу ніколи –  це сильніше за будь-який наркотик, бо це і є ЖИТТЯ!

Моя історія потрапляння в Екстрім.
Ще кілька років назад була така історія. Шукала я собі якось для дизайну фотки запальничок Зіппо. Ну звісно, гугл рулить - ввела Zippo i поїхала глядіти на результати. Цикаю собі ссилки і бачу аватарку такого собі симпатичного хлопаки з ніком зіппо. Я думаю, ну ніфіга ж собі, як пропіарили, майже в перших рядахSmile. Ну але тоді треба було ту запальничку і я не занурилась "вглиб" сайтику. Але зовсім так недавно десь то було в червні минулого року, знову по роботі мені треба було знайти картинку з будівником якимось. Ну як завжди куди я звернулась? Гугл гиги. Ввела щось з опери  "строитель" "строить" чи щось таке і знову на одній із ссилок бачу того хлопаку Зіппо+ (Підддпис в нього тоді був: Поздравляю свою де вушку с днем строителя, уже 7 лет она строит из себя х*й знает чтоSmile Думаю, усьо, пипець, точно карма і треба глянути що то. Починаю читати форум, бачу темку про Чорногору і похід туди. В мене в очах, як в тому мультику про скруджа МакДака в якого в очах бакси зявляються коли той гроші бачать, зявляються гори + Очі загорілись, і перша думка: та я ж хочу в гори вже півроку на ту Чорногору + ААААА+. Кайф. Написала я Зіппові, потім поїхала в Раковець, потім на роуп і пашло паехало + Потім і на Чорногору потрапила, де я і зустріла своє кохання. Отак мені можна сказати неймовірно пощастило того року, а все завдяки Екстріму. І в гори попала і кохання знайшла +

Традиційно дивимся графік приросту екстремалів в нашому клюбі Crazy

середньодобові
Дата  Відвідувачі  Хости

Лист 06      24.5       24
Груд 06      24.5     25.8
Січ 07        25.7     27.2
Лют 07      28.9     30.8
Бер 07       28.5       31
Квіт 07       48.9       49
Трав 07      55.9     57.3
Черв 07     69.5    71.2
Лип 07        94.6     95.7
Серп 07      90.5      94
Вер 07        68.1     70.8
Жов 07       71.3     74.6
Лист 07       86.1     91.3
Груд 07       73.7     79.6
Січ 08         84.6     90.2
Лют 08        103      105
Бер 08        126      126
Квіт 08        138      145
Трав 08       142      151
Черв 08      164     172
Лип 08        164      180
Серп 08       212      221
Вер 08         155      160
Жов 08        131      140
Лист 08        134      142
Груд 08        140      152
Січ 09          176      199
Лют 09        195      203
Бер 09         221      232
Квіт 09         227      243
Трав 09        250      265
Черв 09      251     274

Як бачимо з циферок "медленно но уверено" ~ 100 в рік до нас приєднується Yahoo

P.S. Кого забули або хто має бажання дописуєм свої баєчки нижче Wink

крайній раз внесено зміни: Andrey (31.10.09 14:33:32), редаговано 2 раз
ПовідомленняVictorT © 13.06.09 0:03:21    

Andrey написав(ла):
(тепер оно в червоній кепці)

Если не ошибаюсь, эта кепка успешно десантировалась с Бегущей Лани в Смотрич (упражнение №10, приземление на воду), после чего отправилась в сплав неопределенной длительности Very Happy

Andrey написав(ла):
Як бачимо з циферок "медленно но уверено" ~ 100 в рік до нас приєднується

Уже прослеживается тенденция - пик посещаемости приходится на июль-август.

ПовідомленняНаталі © 13.06.09 10:15:43    

Рідненький мій Львів Екстрім Клуб!!!! Вітаю з 3 рочком життя! Згідно прочитаного вище, підсумовую, що ти дуже багато чого втворив і змінив життя багатьох людей за той рік!!!!
Tolik написав(ла):
Хоч зараз я трохи далеченько від рідного Львова, але знаю, що відірватися від нашого клубу вже не зможу ніколи –  це сильніше за будь-який наркотик,
Цілком підтримую ті слова! Навіть будучи за кілометри, серце йойкає згадуючи Львів.Екстрім. пригоди та незвичайних людей, що беззворотньо присіли на той сайт! Чекаю фотографій з святкування! Надіюсь і відейко якесь знайдеться!!!! Цілую-люблю усіх екстремалів!!!!! До нових зустрічей!
ПовідомленняLia © 15.06.09 8:41:19    

І я вітаю з 3-річчям  Preved З парашутом поки що не стрибала, зате про бальні танці мала наглість запитатися Embarassed  Very Happy Форум дуже цікавий Smile Люди явно неординарні Angel , "Хай живе Львів екстрім клуб!"  Drink
Повідомлення7eMEN-off © 15.06.09 16:35:26    

А шо я?
Сижу на роботі, думаю собі "Шо делать на виходних?" Потім думка така "Может то пригнуть з парашютом". А потім нарив ще одного такогож йо#*утого тіпа як я і на питання "Слушай, Вань я тут пригать хачу в суботу. Пригнем?", почув спокійне "Да". Було то на початку квітня 2009 року, в четвер. Виявилось, що в нас на роботі є ще йо#*утіші чуваки, а саме чувак,  якого всі знають під секретним іменем -"Кастор". Потім в суботу пригнули. Потім Карпати, Роуп , карпати, сплави.... Короче уже 3 місяць, кожні вихідні шукаю нову можливість як екстремальніше і прікольніше звернути собі голову або інше місце.  До того було те саме, але в інший спосіб, але наодинці. Тепер дуже радий, що все ж я не такий і свмотній йо#*утий чувак в світі. Нас багато і це кльово.
Мрія в житті - піднятись на "Пік Леніна", стрибнути БЕйс, і роуп 300 метрів, а ще хочу побувати на Кавказі, стати справжнім мисливцем і ще багато чого нового.

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняFistashka © 15.06.09 23:16:06    

Можу з впевненістю сказати, що зустріч з однодумцями extreme.lviv.ua була знаковою в моєму житті і відбулась тоді, коли очі вже не могли просто дивитись в небо не подивившись на світ з нього Smile
Отож шукала інфо про стрибки в неті на початку 2007 року - на щастя знайшла те що треба! Smile Стрибнувши з парашутом у червні 2007 запізнала на аеродромі Валєру, який зробив мені фото перед вильотом і тільки потім дізналась, що він і є  той славний Zippo з extreme.lviv.ua Smile Так почалась і моя історія тут, а потім закрутилось, завертілось....
Насправді щиро рада, що всі ми є у житті один одного. Саме МИ і є extreme.lviv.ua!
Люблю extreme Yahoo
Повідомленняtt © 16.06.09 21:35:38    

та що тут розповідати...діло було ввечері і треба було мені написати матеріал... побалакали з Зіпичом стрєлканулись на пиві. Благо я перед тим завбачливо вигуляла пса...
після 2 годин розмови зрозуміла, що писати то мені і нема про що. взявши себе вруки спробувала за 10 хвилин витягти максимум інфи, що з того вийшло ви всі колись читали...
словом, то всьо пурга, бо важливим є не те як познайомились, а як розвинулись стосунки. а тут пішло все по маслу. найбільше тішить те, що в клубі я вже півтора року, зверніть увагу(!!!!) половину клубного існування. і за ці півроку я отримала море позитивних емоції, купу хороших друзів і вагон планів на майбутні подвиги (якби мені такі речі приходили в голову півтора року тому, точно б подумала б, що здурілаSmile
ви найкращі - ви робите кращою мене!!!!
ПовідомленняVictorT © 16.06.09 21:53:17    

tt, шо-то я потерялся во временных интервалах Surprised
ПовідомленняIgorK © 16.06.09 23:06:09    

У меня все предельно просто. В июле 2006-го сделал свой первый прыжок. На нем-же познакомился с Валерой и Витей. Потом в октябре 2006-го сделал второй прыжок и узнал про существование сайта. Потом где-то в начале 2008-го зарегистрировался. Временные интервалы между событиями большие, но я рад, что нашел единомышлеников.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU