Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Конкурс на екстремальні відео-роботи

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняTroyan © 04.06.09 0:36:38    Конкурс на екстремальні відео-роботи

Шановне екстремальне панство, подивися оце ваші відео-доробки і хочу сказати, що вам пряма дорога сюди - конкурс на екстремальні відео-роботи від енергетика Non Stop - бест оф зе бест за результатами літа отримує 25 000 рідних гривень, друге місце - 10 000 і третє - відеокамера. можна знімати відео хоч на телефон - головне не якість картинки, а зміст!

Гріх вам, шановні, таке пропускати! Cool

ТМ Non-Stop написав(ла):
Теперь и ты можешь попробовать себя в роли режиссера. Бери друзей, любую камеру, фотоаппарат или мобильный телефон и сними собственную версию рекламного ролика ТМ Non-Stop.

Правил всего три.

«Нон-стоп» - это символ безостановочного движения. Твой ролик ролик должен соответсвовать девизу марки: «ЭНЕРГИЯ NON-STOP!»
Второе. В кадре обязательно должна быть сама баночка Нон Стоп – любая, на твой выбор.
И последнее - постарайся уложиться в одну минуту.
В конкурсе участвуют все видео-ролики, которые отвечают этим правилам.

Конкурс продлится в три этапа и на каждом этапе ТРИ лучших ролика будут отмечены призами авторитетного Жюри и зрителями:
Первый приз Жюри 3 000 грн.
Второй и третий призы Жюри – 2 тысячи и 1 тысяча гривен соответственно.
Кроме того, каждый месяц авторы ТРЕХ роликов, набравших наибольшее число голосов зрителей так же получат денежные призы.
Автор самого рейтингового ролика получит 3 000 грн.
За второе и третье места – 2 000 грн и  1 000 грн. Соответственно.

Выкладывайте лучшие ролики, и боритесь за призы КАЖДЫЙ МЕСЯЦ.
И наконец, в конце конкурса мы подведем итоги и вручим победителям еще три приза:
ГЛАВНЫЙ ПРИЗ Жюри – 25 000 гривен за лучшее видео
10 000 гривен за ролик, занявшие второе место
ПРИЗ ЗРИТЕЛЬСКИХ СИМПАТИЙ – видеокамеру, получит автор ролика, за котрый проголосует наибольшее число зрителей!

Как можно быстрее снимайте ролики и присылайте их к нам - вы может получить как промежуточные, так и главные призы!

Удачи!

ПовідомленняZippo © 04.06.09 9:52:34    Конкурс від Non-Stop

Troyan написав(ла):
Гріх вам, шановні, таке пропускати!
А шо, можна спробувати. Відзняти і змонтувати непроблема, тут як ти кажеш - головне не якість картинки, а зміст! Crazy

В кого які соображенія по сійому поводу Bomb є?

ПовідомленняTroyan © 05.06.09 2:13:12    

я от вже завтра викладу своє)) я не то, щоб екстремал, але займаюсь тайцзи, тож буде з цією тематикою повязане))
Повідомлення7eMEN-off © 05.06.09 8:51:34    

давайте ребята зробимо так : "Кам'янець -Подільський міст . Перила завішені банером Нон-стопа або екстрім клубу. Чувак в одязі кролика або банки Нон-стопа . Стоіь на дорозі.Філософський погляд . Енігма на фоні . Витягає банку нон-стопа і випиває -з ним починає коітись щось дивне , ніби по ньому пройшла хвиля . Потім він нахиляється до камері і каже "Хай живе рух" або  "Нарешті я вільний"  або "Я люблю життя "(гиSmile и перескокує еффектно міст . Камера за ним . А потім кусок в кінці коли включається маятник обріжемо . Кинемо з мосту мішок з цеглою в тому одязі в воду ювсе це знімемо і вийде наче то чувак впав в воду.

Добре було щоб стрибала Фістаха (в неї очі екстремальні)  або Кастор (він апасний).

Так ведь это ж, пойми, - потом!
Повідомлення7eMEN-off © 05.06.09 8:59:33    

Можем ще так !
"Стоить банда хулів , ну наприклад Карпат або Динамо . Чувак проходить повз них , В цей час випиває банку Нон-стопа . Потім його клине - він повертається і каже "Футбол-гівно. Да здравствует первомай " або щось таке. Його починають пізSmileити. Потім з купи ніг вилазь помнята банка Нон-Стопа і надпис "Нон-стоп енерджі"

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняTroyan © 05.06.09 10:28:58    

7eMEN-off написав(ла):
давайте ребята зробимо так : "Кам'янець -Подільський міст .

Цитата:
Можем ще так !
"Стоить банда хулів , ну наприклад Карпат або Динамо .

обидві ідеї +1 )) наскільки я поняв, кількість робіт від одного учасника необмежена, тож можна обидві задумки реалізувать!!  Crazy

ПовідомленняTroyan © 08.06.09 21:56:18    

Доробив своє відео - дивіться-посміхайся!)!)!) http://video.non-stop.ua/video/53.htm   Drink  Cool
Повідомленняnomeaning © 08.06.09 22:25:00    

Тупо, що не потрібно бути зареєстрованим, щоб віддати свій голос. Я одній роботі вже 3 раза 3ку поставив, а іншій 2 рази 1.
Troyan задум хороший!, але за додаткову рекламу куріння 4  Smile
ПовідомленняTroyan © 08.06.09 22:33:10    

Дякую, nomeaning!) а куріння - то таке - можна вважати, що я там курю целєбні трави, а не тютюн або що інше!)
Повідомленняnomeaning © 09.06.09 7:00:23    

Клікнув ще пару раз 5-4-5-4-5-4 вроді клікається... Чи там насправді не зараховуються вони Surprised Хоча зірочки міняються))
Несерйозно якось там все  Confused
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU