Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Тренажерний зал у Львові

назад  1, 2, 3, 4
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 4 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  

Чи хотіли б Ви займатися в тренажерному залі, і стати Арнольдом Шварценегером в мініатюрі?.. :)
Хочу, але лінь (відсутність грошей, часу, можливостей і т.д.) не дає мені це зробити. :(
29%
 29%  [ 12 ]
Було діло, було... але загуло то все. Але згадати варто! :)
41%
 41%  [ 17 ]
Шварценегера знаєте? ...Ну от. То мій колишній учень. 8)
17%
 17%  [ 7 ]
Я сібя і такім люблю... Зачєм оно мнє надо. ,
12%
 12%  [ 5 ]
Всього голосів : 41

ПовідомленняANGELo © 09.01.12 15:21:20    

Very Happy  №2, або як швидко "накачати" прес

preSS.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  51.72 KB
 Переглянуто:  2195 раз(ів)

preSS.jpg

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 09.01.12 16:23:27    

ANGELo написав(ла):
№2
LOL
ПовідомленняLeona © 07.09.12 10:07:12    

От як до наступного літа можна стати а-ля рятівником Малібу Cool  І навіть буде не соромно в солярій сходити  Very Happy

ПовідомленняBlumchen © 07.09.12 10:15:26    

Crazy
ПовідомленняZippo © 17.09.12 8:19:23    

Реклама. After some hard workout, he made it. Very Happy

ПовідомленняКаралева дэбилав © 17.09.12 12:19:30    

оффтоп:
в мене тільки шо була вітрянка і я задавалась питанням: на кого з тих зелених чуваків я більше схожа, гг Smile
ПовідомленняANGELo © 08.12.12 17:36:14    

Дівчата, я вам скажу, кахи-кахи, нічьо такі  Very Happy  Shocked Той (не та) що справа, якщо не помиляюся, чемпіон Росіїї серед юніорів.

ПовідомленняANGELo © 21.12.12 15:09:06    

У світлі масового психозу на основі спорту, чи то намагання стрибнути в останній вагон потяга здоров’я, що в будь-якому випадку радує (щоправда я в шоці від таких полярних скачків «піво-спорт»), — хотів би запропонувати спробувати поданий нижче комплекс вправ на грудні м’язи на основі віджимань від підлоги у різних варіаціях.
Комплекс на тренування менше 7 хв (включно з відпочинком). Відео не тільки показує «як», але і рахує час на відпочинок, рахує повторення, підходи і т.д. Тому вмикайте і виконуйте, що вам кажуть. Єдине, що підготуйте дві високі опори для глибшого опускання (передивіться відео).
Зізнаюсь чесно — «здох» на 8 підході.  Embarassed ...брешу. На 6. ...блін. Ну добре! Чесно! На 5!  Very Happy
...4-ий підхід я вже не зробив як треба. Третій ще витягнув, але 4-ий «не тойво».

Мені цікаво ваші враження, хто скільки зробив, чи підходить такий темп, і т.д. Цікаво для статистики і не більше. Кому запропонував, то щось вони «морозяться». Кажуть, що одне виконання цього комплексу поламає всі досягнення на сьогоднішній день.  Crazy
Отже:

ПовідомленняLeona © 21.12.12 15:35:01    

В passion4profession усі комплекси вправ класні. Я наприклад прес і попцю качаю власне за їхніми віртуальними «ван, ту, ван, ту.....» Crazy
Класно придумали! Не розсіюєш увагу, а просто стаєш і під монотонний рахунок працюєш і задіюєш ті м’язи, які треба задіювати! Clapping

Сторінка 4 з 4
назад  1, 2, 3, 4

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU