Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Тренажерний зал у Львові

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  

Чи хотіли б Ви займатися в тренажерному залі, і стати Арнольдом Шварценегером в мініатюрі?.. :)
Хочу, але лінь (відсутність грошей, часу, можливостей і т.д.) не дає мені це зробити. :(
29%
 29%  [ 12 ]
Було діло, було... але загуло то все. Але згадати варто! :)
41%
 41%  [ 17 ]
Шварценегера знаєте? ...Ну от. То мій колишній учень. 8)
17%
 17%  [ 7 ]
Я сібя і такім люблю... Зачєм оно мнє надо. ,
12%
 12%  [ 5 ]
Всього голосів : 41

ПовідомленняBlumchen © 09.02.10 23:23:31    

Зал, в принципі, на перший погляд ніби непоганий, подивимось як і що воно буде.

ANGELo написав(ла):
Зайшовши до зали ми ніби попали в "долину нарцисів" (читай "розплідник нарцисів"). Ходили справжні муЖЖЖчини з надутими грудьми, накачаними біцепсами та іншими частинами тіла, які випирали від м'язів. Відразу відчув погляди всіх на нас, ніби оцінюючи конкурентів.

О да, то точно ходили вони і враження таке що вони вже вродились з отими надутими грудьми (затримуючими подих) та напівзігнутими руками ( а-ля ефект качка-еталона чоловічої статури..)
ПовідомленняZippo © 09.02.10 23:33:05    

А я от зараз дома тренуюся. Качаю вказівний палець правої руки. Снаряд - "мишка" Tongue
ПовідомленняANGELo © 09.02.10 23:36:55    

ZIPPO написав(ла):
Зараз качаю вказівний палець правої руки. Снаряд - "мишка"
"Ооо-о-о-о, та-а-а-а-ааак!!!" - уявляю скільки разів ти чув це від ...кахи-кахи, завдяки такому накачаному пальцю. Very Happy А може це звичайний мозоль? LOL
ПовідомленняUnesko © 09.02.10 23:46:17    

Після роботи, коли як але переважно на ~18:00-18:30 я туда попадаю, а в суботу або на 8 або на 11
ПовідомленняANGELo © 15.02.10 22:19:34    хочешь быть таким тренируйся!

Значить так. Збулося, що майже загулося.  Very Happy Сьогодні ми, у складі спецгрупи, Блюмхен, він же "Квіточка", і я, тобто "Angel", важкими шляхами знущання над своєю силою волі, чи власне тільки волі, та збоченням над своєю лінню потрапили накінець-то в зал-кузню "Нарцисів", він же "Спартак".
Без лірики, тоді так:
"+" - всі необхідні тренажери, достатньо гантелей, "млинців" і тому подібного заліза. Короче все що треба.
"-" - народу тьма-тьмуща! Crazy Роздягалка на таку кількість мала. Шкафчики, як назвав Блюмхен, "літній варіант". Тобто маленькі для всього одягу разом з взуттям. Трохи жаркувато в самому залі. Явно не вистачало кисню, що нічого дивного з  такою кількістю народу. Тренера є, але фізично не можуть за всіма слідкувати. Хоча без нагляду ніхто не залишається. Дали нам одного спудея, от він нам, типу, допомагав. Оскільки народу багато, то треба було дрібними перебіжками швидше добратися додому, аніж там гігієну наводити в душі. І думаю, що душ там явно невеликий. Surprised
В підсумку все намано. Я ще в гірших умовах займався. Головне інше - чудо здійснилося. Тепер головне, щоб воно побільше тянулося. Jokingly
ЗІ: класна картинка, правда? Secret  Very Happy "Хочеш бути СуперСємочкою - тренуйся!"

ПовідомленняUnesko © 15.02.10 23:06:20    

Я не можу нічого сказати скільки народу приходить туда в пон.-сер.-пят., але в інші дні, так після 7-мої години там дійсно стає тіснувато, тому краще пораніше приходити
ПовідомленняNao © 15.02.10 23:12:00    

Ну тренуйся Сергійко потім в горах глянемо на, що там твої тренування згодяться Smile
В мене програма 5 до 10 км з понеділка-п'ятницю в суботу і неділю ударна доза Smile  в горах 25-35км  Happy

ПовідомленняANGELo © 15.02.10 23:52:50    

Unesko ми приперлися десь біля половини 7-ої. І цього було достатньо. Crazy
NAO, кожному своє. Мені звичайно тебе не догнати, але я і не намагаюся. Smile Зате я хрестиком вмію вишивати, типу. Very Happy

ПовідомленняGenyk © 16.02.10 8:28:02    

ANGELo написав(ла):
Зате я хрестиком вмію вишивати, типу

LOL  LOL під столом....

Повідомлення7eMEN-off © 16.02.10 9:17:13    

NAO написав(ла):
горах 25-35км
НУ-НУ...
Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняANGELo © 06.03.10 14:31:30    

7eMEN-off написав(ла):
NAO написав(ла):
горах 25-35км
НУ-НУ...
LOL  LOL  LOL

genyk написав(ла):
LOL  LOL під столом....
вилазь звідти і ставай на лижі! Very Happy

maryan написав(ла):
Спратак то зал від якого я прозріваю!! Smile всьо так обережно треба !!
Ну відвідуючи вже 4 тиждень дану Біологічну лабораторію по вирощуванню "нарцисо-бройлерів" можу тепер з 100% гарантією підтвердити, що так і є. Раз не дуже плавно відпустив страхуючий ричаг (який дозволяє страхувати у випадку коли вже сил немає тримати вагу) і тут такий ХАААЙ піднявся, що ми з Блюмхеном аж прозріли. Surprised Щось всі почали бігати, старші сварити молодших інструкторів, що не дивляться і допускають такі халепи. Таке враження, що я поламав там все. Залишило неприємний осад, але вже майже забувся за то. Хоча кожен раз пам'ятаю,щоб не допустити зайвий звук гучний. Короче, занадто педантично там до всього ставляться. Але то таке. Можна змиритися. Хоча при кращих обставинах, я планую змінити зал на Аквапарк. Щоб все було в одномі місці: басейн та зал тренажерний.

maryan написав(ла):
а всюди тренери тільки пічкають хімією!!щоб гроші сколотити!!! Я ПРОСТО ПОРАЖАВСЯ ЗІ ВСІХ!!
Ну це додаткове джерело заробітку. Very Happy Нам вже так ненав'язливо пропонували, але, напевно, побачивщи мій негативний погляд на їхню пропозицію, зрозуміли, що ми явно не їхні клієнти на "хімію", і що нам вони макарони на вуха не повішають. "Протеїножиру" в мене і свого вистачає кілька кг. Very Happy І шафою не збираюся бути. Angel
ЗІ: Зіппо, а Зіппо! Там такі диФФчатка є, що ми аж з Блюмхеном не знали чого нам жарко - чи то від тренування, чи від пристуніх там красунь. Cool ...там така маленька блондинка є.  Crazy  Embarassed  Angel До речі, як тільки потепліло то чогось стільки людей навалило, ніби вони за два місяці до сезону шортів, міні-спідниць та футболочок зможуть чогось досягнути.  Jokingly Але то так завжди було і є. Тепер менше кисню в залі. Ну але більше зате естетичного задоволення від споглядання за тренуванням диФФчаток. Embarassed А! До речі! Я вам скажу, що в зал ходять навіть жіночки бальзаківського віку! Ми трохи прозріли, але здивування швидко змінилося на захоплення та повагу до активності цих жінок. Це ще можна бажати всім, щоб в такому віці ще пам'ятати про себе у фізичному плані. Молодці! А чоловіків старшого віку там є достатньо. Причому не "хіміків". І вони дадуть фору багатьом з нас за фізичною формою.
ЗІ2: ...в мене тут виникло питання. А хтось з наших неповторних дівчат займається якимось видом спорту, ну хоча б для себе в задоволення? Якщо хтось має бажання, то може приєднуватися і ходити з нами за компанію - чи в зал, чи в басейн. Це я говорю на повному серйозі. Я за "Sport Lviv eXtreme Club"!

Повідомленняtt © 06.03.10 22:54:25    

є зал на в. великого 16. досить прилічний. там же є сауна і масаж. зал працює з 10 до 23. до 17 кажись 130 2 р в тижд і 140 3 рази. після 17-ї 160 і 170 відповідно (цінах можу помилятись плюс-мінус 10 грн)
масаж від 30 грн
за сауну не знаю
ПовідомленняNadezda_95 © 07.03.10 0:14:04    

Мої два знайомих ходять в зал на вул.Промисловій,60 в приміщенні маг."Кераміка" на 2 поверсі. Абонемент на 1 місяць - 240 грн, три рази в тиждень,  8:00-22:00, можна хоч цілий день зависати там, або заплатити відразу за три місяці - 630 грн, тоді можна ходити щодня до втрати свідомості, ги-ги Wasko
Нові тренажери, чисті дзеркала для Нарцисів Very Happy
Відгуки дуже позитивні, вже один з них хоче стрибнути з парашутом і його дівчина теж Cool

ПовідомленняПрайд © 17.09.10 18:32:19    

Шановні екстрім-колеги підскажіть будьте добрі де по вул. МАзепи є Тренажерний зал. Або хоч по близу. Shocked
ПовідомленняANGELo © 03.01.12 11:28:18    

Very Happy

Oxygo Gym.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  20.93 KB
 Переглянуто:  2169 раз(ів)

Oxygo Gym.jpg

Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU