Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Тренажерний зал у Львові

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  

Чи хотіли б Ви займатися в тренажерному залі, і стати Арнольдом Шварценегером в мініатюрі?.. :)
Хочу, але лінь (відсутність грошей, часу, можливостей і т.д.) не дає мені це зробити. :(
29%
 29%  [ 12 ]
Було діло, було... але загуло то все. Але згадати варто! :)
41%
 41%  [ 17 ]
Шварценегера знаєте? ...Ну от. То мій колишній учень. 8)
17%
 17%  [ 7 ]
Я сібя і такім люблю... Зачєм оно мнє надо. ,
12%
 12%  [ 5 ]
Всього голосів : 41

ПовідомленняLucky © 03.06.09 21:19:42    

Я всю нельотну частину року тренувався в локомотиві. 50 рн в місяць. Зал розтріляний, але залізо там нормальне, тягати можна без проблем. Вот вже місяць ніяк як "забилось"...
ПовідомленняANGELo © 11.01.10 22:54:04    

Так-с, шановні коЛЛеги!
Піднімаю тему, бо моє жирне та засалене тіло хоче навантажень. Я вже, в приницпі, ходжу плавати в аквапарк майже щодня. Задоволення, я вам скажу, - неповторне. Ніби заново народився! Yahoo
Тому піднімаю дану тему. Значить так. Хто хотів би дійсно щось тягати пропоную заново відгукнутися. Коли хоча би хтось один відгукнеться, можна буде зробити екскурсію по вищеназваним залам. Тобто розвідку, типу ціни, умови, і т.д. Зустрінемося, і поїздимо по залах і подивимося. Транспорт забезпечу.
Поки що, наскільки я зрозумів, найоптимальніший варіант це "Спартак". Треба буде з'їздити глянути. В мене також виникла ідея стосовно комплексу "Динамо" на В.Великого. Для мене це в принципі було б дуже зручно. Туди теж треба буде заглянути. "Аквапарк" звичайно класно, але 400грн платити чесно кажучи немає за що. Хоча треба буде про то дізнатися. Буду наступний раз плавати - дізнаюся. Отже хто хоче догнати і перегнати нашого СуперСємьочку - зголошуємося. ...бо самому якось впадло. Embarassed  Єслі що, то всі накинемось на Сємьочку і змусимо його стати персональним тренером. Very Happy
ЗІ: до речі на тому комплексі "Динамо" на В.Великого є майданчик для міні-футболу. Ми там грали у футбол на колишній моїй роботі. Правда, через своє коліно, лише стояв на воротах. Але це теж можна організувати. Да здравствуєт Львів Екстрім СПОРТ Клуб!!!

ПовідомленняBOXER © 11.01.10 23:45:58    

Ідея хороша, спорт це завжди добре! Та нажаль скласти компанію
не зможу  Sad  
Але з власного досвіду можу порадити, що для тих хто не планує стати Шварцнегером, а просто хоче підкачатись і тримати свої м'язи у чудовій формі то кращого ніж турнік і бруся нема (ну і біг звичайно).
Єдине що вас може зараз бентежити це звичайно погода (оскільки на турнік та бруся переважно усі ходять на стадіон) Хоча... головне бажання!!! Good
ПовідомленняANGELo © 12.01.10 0:02:37    

BOXER написав(ла):
кращого ніж турнік і бруся нема (ну і біг звичайно).
з турніком не дружу, лише в армії зміг підтягнутися 16 раз. Руки в мене слабкі. А от бруси... Оооо! Це моє найулюбленіше. Happy Мій рекорд більше 60 раз. Точно не буду говорити, щоб не збрехати. Very Happy Теж в армії. Віджимання від підлоги теж класне, ще й від позиції рук залежить які м'язи працюють. Рекорд більше 90 раз за один підхід. Це теж в армії. Коли сержант придумав, щоб за кожний лист віджиматися 30 разів + 3 рази за ВДВ після відбою. Мені якраз тоді прийшло 4 листа, як назло. Прийшлося показати москалям з Миколаєва, що можуть хлопці з Бандерштадту. Cool Рахував до 80. Далі збився з рахунку. Сержант прозрів, і сказав щоб йшов спати. Спав я правда з руками зігнутими в ліктях. На наступний день ледве руки розігнув. Jokingly З бігом я теж не дружу. На мою вагу трохи важко, і мої ноги з колінами. Хоча в армії здав норматив 3км на тверду "4". ...але це було давно і неправда. Acute
ЗІ: короче треба йти в армію. Yahoo  Crazy Там все можна підкачати.

Повідомленняmaryan © 13.01.10 14:27:54    

Здоров!!читав твою тему!!! можу допомогти!!! все розкажу і покажу і правду всю розкрию про силовий спорт!! дуже радий би хотів помогти!! розкажу що робити і чому саме!! як то кажуть відповім на всі твої питання!! якщо що звертайся в скайп!! або мій номер мобільного 80963441391!! в скайпі я realman875!! ася моя - 384117916!! Буду радий помогти!!
Повідомленняmaryan © 13.01.10 14:44:47    

і до речі на рахунок залів!!! Спратак то зал від якого я прозріваю!! Smile всьо так обережно треба !! обережно ніколи не буде в силовому спорті!!! вони просто смішні там!!! зал треба вибирати важкоатлетичний чи пеуерліфтерський!!! бо все що треба то штангу багато блінів гирі гантелі!!! і турнік і брюсі!!! Хочу всім сказати одну істину - не робіть фігні( всякі вправи модні чи щось інще)) ТРЕБА тренуватися базово! тобто найкращі вправи то вправи пауерліфтерів !! Факт один  - вправи які треба виконувати  - їх є 5 головних - БРЮСІ З ДОДАТКОВОЮ ВАГОЮ, ТУРНІК , ЖИМ ЛЕЖАЧИ, СТАНОВА ТЯГА, І НАЙГОЛОВНІША ВПРАВА ЯКА НАЙБІЛЬШЕ ДАЄ ТО ПРИСІДАННЯ ЗІ ШТАНГОЮ!! ось що будує мязову систему!!! аааа і ще одне хочу сказати коли я хотів займатися то теж шукав зал хороший!! я в Львові принаймі знайшов тільки одни в свому універі де я навчався!!!це універ ЛНУ ФРАНКА!! бо в кожен зал куда я заходив я дивувався з всіх і з тренерів найбільше!! я казав як же ви тренуєтесь?? Бо кажу всім прогресу не буде без малих блінів а саме бліни  1 кг  0.5 кг і 0.25 кг!!! а всюди тренери тільки пічкають хімією!!щоб гроші сколотити!!! Я ПРОСТО ПОРАЖАВСЯ ЗІ ВСІХ!!
ПовідомленняСерйоженька © 24.01.10 15:58:41    Тренажерний зал на проспекті Чорновола, 21

На проспекті Чорновола 21, напроти Міленіуму є один зал 60 грн. там немає ні туалету ні душу, але для тих хто хоче дійсно займатись це немає жодного значення. Сам там займаюсь повірте, там є все необхідне для тренуваннь.
ПовідомленняANGELo © 24.01.10 20:36:02    

maryan, бачу, що до справи ти підходиш серйозно. Я ж, скажімо так, підходжу швидше з сторони задоволення (згадати минулі часи) і для здоров'я. Жодних цілей по досягненню якихось скажених результатів не ставлю, і не буду перейматися про якісь невдачі. Ну хіба "апетит прийде під час їжі". Embarassed
Серйоженька, який нік класний. Very Happy А дозволиш запитатися чому власне такий? Цікаво просто. А стосовно того спортзалу, то його я чудово знаю. "Котигорошко", здається називався/-ється. Власне в ньому першому, і останньому на даний момент, я почав займатися в період 1996-2000рр. Там був чудовий тренер Орест, царство йому небесне. І там же починав його племінник Святослав, який досягнув значних успіхів  цьому спорті. А пам'ятаю його я ще малим і худим. Very Happy Ну і він відповідно став там тренером тоді після смерті Ореста. Це був чудовий зал зі своєю атмосферою та класними людьми. Ти там зараз займаєшся/займався?
Оновлено:пошукавши в неті, то знайшов інформацію про нього. Отже, звати його (племінника мого тренера) Святослав Шеремета, Віце-чемпіон Європи та призер чемпіонату світу з бодібилдінгу та фітнесу. А ось його і фото Very Happy - справжній геракл.

ПовідомленняGenyk © 24.01.10 23:18:18    

ANGELo написав(ла):
чудовий зал зі своєю атмосферою

уявляю собі LOL термоядерний сморід від спітнілих бодібілдерів LOL

ПовідомленняVitalik-ataman © 24.01.10 23:31:50    Тренажерний зал "Айседора"

А мені "Айседора" подобаєтся, і чогось нікто про той зал навіть і не згадує, (вул. Кониського 9, тел:275-66-74), ціни не памятаю, але мені там подобалось (а потім робота, а потім універ, а потім ЛІНЬ)
ПовідомленняBlumchen © 25.01.10 10:12:41    

Також б походив в зал, а то взагалі розпливаюсь уже((((
Як варіант-Спартак...
Повідомленняbestseller © 26.01.10 2:09:25    

ANGELo написав(ла):
На проспекті Чорновола 21, напроти Міленіуму є один зал 60 грн.

можна трохи детальныше про цей зал?
ще хотів би дізнатись на рахунок спортзалу на Замарстинівській (здається "прогрессія"), може хтось там був. Підскажіть його точну адресу, ціни, та і коротко що він з себе представляє.
ПовідомленняANGELo © 09.02.10 21:42:38    

bestseller написав(ла):
можна трохи детальныше про цей зал?
та що там детальніше розповідати. Surprised Простенький зал. Навіть є саморобні снаряди. Трохи маленький. Та й все... Та й був я там останній раз майже 10 років назад. Very Happy Тому якщо тебе то цікавить, то зайди та глянь. Якщо він там ще є. Бо я навіть не знаю, що там твориться.
Отже, шановні кабани! Сьогодні я (спецпідрозділ "аеромобільні  Angel") та партайгенозе Рамашка, тобто Blumchen з спецпідрозділу "морських кабанів", відвідали славнозвісну кузню "натуралів" та "бройлерів" справжнього тілобудування, назва якій, - "Спартак". Зайшовши до зали ми ніби попали в "долину нарцисів" (читай "розплідник нарцисів"). Ходили справжні муЖЖЖчини з надутими грудьми, накачаними біцепсами та іншими частинами тіла, які випирали від м'язів. Відразу відчув погляди всіх на нас, ніби оцінюючи конкурентів. Surprised А конкурувати, я вам скажу, є за що. Дууууже сипатичні "натуралки" та "курочки" (похідні від "бройлера") були в залі. Але, правда, чомусь вони всі ганяли на доріжках. Типу там більше немає чим зайнятися. В мене відразу виникла думка про нашого "дикого Орхідеуса" Батька "Єстем спритного, єстем моцного, єстем бистрого" аkа Зіппо. От де йому є розгулятися для наведення комунікацій з протилежною підлогою, тобто статю (рос. "пол"). Але згадавши, що над його товарним виглядом працюють накращі фахівці стоматології зараз, побоявся б зараз його туди запрошувати. Бо навіть надзвичайні глибинні знання невербальної лексики, не допомогли б у разі "якщо щось" Vava. І змушений він би тоді ставити знову якийсь ServicePack на щелепи.  В який вже раз. Тому поки клей не висох на губах після стоматолога, туди ми його не поведемо. А от трохи згодом! Acute ...можна. Спочатку ми розвідаємо що і до чого, і як і до кого.
Також першою думкою при вході в зал була та, що треба затримати дихання, щоб не впасти у несвідомість від
genyk написав(ла):
термоядерний сморід від спітнілих бодібілдерів
,від якого, я так зрозумів, неповторний genyk хапає екстаз при маленькому ароматі, не говорячи що він хапає від власне "смороду". Дуріє, він напевно, від того всього. Але чувак він класний всеодно не зважаючи, на таке. Ну так от... Цього явища не було. А було чисте повітря. Що значно додало позитивних вражень від даного закладу. Якраз був підійшов головний "нарцис", тобто тренер. До Зіппо він не дотягує, але все-таки кремезний цвіточек.  Він розпитав коротко, та й провів маленький екскурс по правилам.
Отже тепер коротко по правилам та умовам. Вартість 12-ти разового відвідування залу (тобто на місяць) коштує 170грн. Кожний день, скільки влізе, - 270грн. Ходити в які дні то потрібно вибирати, чи пон-сер-п'ятн, чи вів-четв-суб. Як сказали, то по першому варіанту найбільше людей ходить. Тому нам наполегливо рекомендували вибрати другий варіант відвідування кузні красенів-атлетів. Зал складається з двох ярусів. На другому ярусі знаходяться бігові доріжки,на яких власне і бігали симпатюлі Embarassed, та ще якісь тренажери. Місця, в принципі, достатньо. Так, на перший погляд, то всі основні тренажери, які мене цікавили, є. Трохи побалакавши вже на вулиці, та обговорюючи тамтешніх курочок, ми схилилися до 2-го варіанту відвідування залу, вечером.
Дуже шкода, що там немає ще й басейну. Sad Тому прийдеться мені далі аквапарк відвудувати. Міг я і ходити і в аквапарк в зал, але самому трохи не те. Тому я відгукнувся на прозицію партайгенозе Blumchen відвідувати "Спартак".
Домовилися ми з ним на четвер.
Тому хто хоче приєднатися, то ласкаво просимо! Будемо створювати клан "ЛЕК-сталеві яйц...кахи-кахи... тобто сталеві кабани" у "Спартаку".
Ну що ж... Майже через півроку накінець-то я зробив якийсь реальний крок у напрямку залу. Yahoo

ПовідомленняUnesko © 09.02.10 22:59:58    

Я в Спартаку вже 3 місяць займаюсь, по другому варіанті доречі, а зал в них дійсно непоганий
ПовідомленняANGELo © 09.02.10 23:21:43    

Unesko написав(ла):
Я в Спартаку вже 3 місяць займаюсь
ЙПТ! А чого морозишся? Я тут напрягаюсь, щоб не самому ходити, а ти вже 3-ій місяць там тусуєшся. Surprised В якій годині ходиш?

Змінено: ANGELo (09.02.10 23:25:34)
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU