Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Вітаємо нашу мулатку-чеколядку ТТ!!!

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNadezda_95 © 02.06.09 11:21:31    Вітаємо нашу мулатку-чеколядку ТТ!!!

Танюша! Хоч ти і не любиш це свято, але сьогодні діватись нікуди, тож мусиш терпіти і вислуховувати все, що тобі наговорять, набажають, напишуть, прибрешуть і т.д... Шуткую!
Я бажаю щоб твій звабливий погляд завжди збивав усіх з ніг, шаленого кохання, здоров’ячка, побачити непобачене, відчути досі невідчутне (може пора вже на роуп?), шаленого драйву від життя, побудувати особнячок і жити там довго і щасливо з коханим, дітлахами і Зевсиком! І завжди бути готовою до навали екстрім-орди в гості. Ми тя любцяєм!

Copy of TT.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  58.03 KB
 Переглянуто:  3431 раз(ів)

Copy of TT.jpg

ПовідомленняHoks © 02.06.09 11:27:56    Нашу Танічку ТТ вітає-є-є-є-ємо з ДН!!! :)

Є в нашому клюбі  щира, добра, світла людина,  котру ми всі ніжно називаємо ТеТешка Smile Це наше руде сонечко, у якого сьогодні ДН!
Наше сонечко світить своїм теплом, яке роздає направо і наліво, не шкодуючи нікому Smile Але знаючі знають, що то сонечко можу і жару додати, коли особливо доставучі перці її допечуть Smile

ТТ, залишайся такою, яка ти є, бо ми тебе такою любимо! Smile  Rose  Rose  Rose

tanya.JPG
 Опис:
 Розмір файлу:  41.61 KB
 Переглянуто:  3424 раз(ів)

tanya.JPG

ПовідомленняZippo © 02.06.09 11:34:22    

Ги, неждали, а ми препйолись Crazy Вітаю нашу всіма любиму і незаміниму ТТ-етешечку она же керівник П-С-В  а-д-в-е-р-т-а-й-з-і-н-г Wall LOL Щоб життя так вирувало, так як ти відкривала шампуск Crazy Залишайся  такою какою, ой! Кака була кака і оставайся Goof блін шото не то Surprised Ну короче ти поняла Jokingly  Rose  Rose  Rose

ПовідомленняANGELo © 02.06.09 11:35:30    

Ну-у... Будьмо здорові! Тобто здорова! Smile Все тільки починається, і цікаве попереду. Успіху тобі!
ПовідомленняG@vchiK © 02.06.09 11:46:27    

Приєднуюся до вищесказаних привітань  Rose

ПовідомленняNeftis © 02.06.09 12:11:08    

Танюша, сонечко вітаю тебе з твоїм 16-літтям!  Rose   Бажаю тобі міцного здоровячка, енергії та натхнення здійснювати усі свої задуми, побільше радісних моментів в житті, які розділятимуть з тобою щирі та вірні друзі! (з extreme.lviv.ua Goof ) Бажаю шаленого кохання до нестями, вершини успіху у всьому і просто щастя! Clapping  А також залишатись завжди таким щирим і вірним другом, в радості і турботах яким ти є! Drink

big_birthday.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  59.54 KB
 Переглянуто:  3362 раз(ів)

big_birthday.jpg

Змінено: Neftis (02.06.09 12:14:49)
ПовідомленняLucky © 02.06.09 12:12:33    

оле-оле-оле! Таня, щиро вітаю  Rose  Rose  Rose !!!
ПовідомленняAndrey © 02.06.09 12:56:00    

І я приєднуюсь до привітань!!! Танюша, хочу щоб завжди твоя чарівна усмішка Kiss радувала наші серця, а ти,  в свою чергу радувалась,  що в тебе є ми Wink  Усього тобі найкращого-пренайкращого!!!!!  Rose  Firsttimer  Ski  Sailboat  Velo  Diver  Sex  Crazy
Вітаю з Днем Народження!!! Drink

ПовідомленняNao © 02.06.09 13:13:18    

Вітаю з Днем Народження. Приєднуюсь до тих щирих слів що написали наші друзі екстримали, а від себе  хочу добавити щоб в тебе все виходило по плану і без всяких форс-мажорів, хоча мажорів можна тобі і по більше  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Rose
ПовідомленняExtremal © 02.06.09 15:16:50    

Preved  мої вітання
Повідомленняramil-mustafi © 02.06.09 15:22:03    

я новенький, але приєднаюсь до привітань, ВІТАЮ Embarassed
ПовідомленняSjan4uk © 02.06.09 15:56:54    

Танічка, заради такої кількості теплих слів і думаю що не менше подарунків...варто кожного року пережити цей день..тому  не засмучуйся, а будь завжди усміхненою, життєрадісною, позитивною..і взагалі такою ж хорошою, як я тебе знаю...
З Днем Народження тебеWink

Повідомленняtt © 02.06.09 18:44:47    

Nadezda_95 написав(ла):
Хоч ти і не любиш це свято, але сьогодні діватись нікуди,
це точно. потрібно змиритись Drink

Hoks написав(ла):
Це наше руде сонечко
уже не руде, а блондинисте LOL

ZIPPO написав(ла):
она же керівник П-С-В  а-д-в-е-р-т-а-й-з-і-н-г
не зовсім, а керівник відділу, хоча це теж уже не важливо. так сі стрєсло що день народження завше приносить мені різні несподіванки. цього року теж не обійшлось без них. так що скоро ви дізнаєтесь про мій новий напрямок діяльності

ANGELo написав(ла):
Все тільки починається
це точно

Andrey написав(ла):
в свою чергу радувалась,  що в тебе є ми
я горжусь тим що в мене є ви
ДЯКУЮ УСІМ ЗА ПРИВІТАННЯ
ПовідомленняVictorT © 02.06.09 19:13:51    

Иппон-а мать, поздравляю! Хватай желания за горло, держи, пока не скажут "маитта".
Rose  Drink

ПовідомленняLeona © 02.06.09 19:48:37    

Кохана Smile Вітаю зі святом!  Rose  Rose  Rose
Бажаю не гаяти час на такі дурниці як сум і депресія (то така фігня  Wall ), краще замінити те все чимось позитивним і яскравим, сповненим екстріму і азарту. В чому ми завжди будем раді скласти Тобі компанію  Drink
Ти буваєш різна (я зараз не про колір волосся  Very Happy ), а це дуже класне вміння, оскільки-поскільки помагає адаптовуватись до такої нестабільної штуки як життя. Отже, всього тобі нового. Будь собою, будь різною.
Kiss  Kiss  Kiss
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU