Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Поїздка на Роуп-стрибки в К-Подільский, 20-21 червня 2009р.

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 6 з 7
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNadezda_95 © 18.06.09 14:41:25    

deadmeat686 написав(ла):
Я їду на поїзді

це небезпечно, може здути. Краще бусом Twisted Evil

ПовідомленняAndrey © 18.06.09 14:59:13    

deadmeat686 написав(ла):
Я їду на поїзді, вже квитки купили

deadmeat686 пишу тобі тут, бо вже мене заграло писати в лічку!!!!  Twisted Evil  Ти взагалі форумами вмієш користуватись?  Знаєш що є така штука як приватні повідомлення..??  Отам вгорі, червона іконка в тебе моргає...  і пише "у вас стількито нових повідомлень" Якщо не бачиш, ось тобі ссилка залогінюйся, заходь, тоді побачиш Evil or Very Mad
А ще є профіль користувача, де порядні люди пишуть номер аськи, скайп, електронну пошту, будь які контакти, щоб можна було з Вашою Величністю звязатись!!!!!

Завжди блін мусить якась фігня статись...  Всі хочуть машиною, а вони поїздом! Ви читали відгуки попередніх людей про поїзд????  Ось почитайте тут! Ним ніхто не був задоволений...  Так що моя порада вам - здавайте квитки поки не пізно... і на бус.
Бо
Nadezda_95 написав(ла):
це небезпечно, може здути
Це небезпечно ще й тим, що я заплативши з своєї кишені за бус пів тисячі гривень, можу випадково забути когось із вас привязати Pardon
ПовідомленняAndrey © 18.06.09 16:19:27    

Andrey написав(ла):
Так що моя порада вам - здавайте квитки поки не пізно...

Вже квитки можете не здавати....   Повезло вам Smile   Знайшлись люди які поїдуть просто на екскурсію тим бусомSmile

ПовідомленняSjan4uk © 18.06.09 16:27:15    

Andrey написав(ла):
Знайшлись люди які поїдуть просто на екскурсію тим бусомSmile

...а можливо не тільки на екскурсіюWink

ПовідомленняNadezda_95 © 18.06.09 16:51:33    

sjan4uk написав(ла):
а можливо не тільки на екскурсію

Clapping Гадаю, наші щасливі обличчя тебе переконають політати Wink  Goof

Повідомленняolyaoli4ka © 20.06.09 14:22:13    

викреслюйте мене, я не їду Crying or Very sad
Повідомленняsansei © 21.06.09 10:16:35    

супер пострибали Clapping  плечі згоріли, на мості напарились як в бані, вітру зовсім не було на відміну від першого разу, в кінці дня було одне бажання скупнутись в озері і спати
ПовідомленняMicha © 21.06.09 13:03:21    

Угу =) Суперово!!!
Надіюся сьогодні в них така ж погода, а не львівське г.... =/
ПовідомленняBalashoff © 21.06.09 13:26:51    

Так, було СУПЕР!  Very Happy

Дякую організаторам за професіоналізм, нові знайомства та можливість отримати МЕГАзадоволення!
Lviv EXTREME club - the best!

Недавние клятвы были забыты, их унесло встречным ветром. Он не чувствовал вины. Следовать им могут лишь чайки, признающие незыблемость обыденной жизни. Тому же, кто в познании своем прикоснулся к совершенству, такие клятвы ни к чему.
ПовідомленняРейдер © 21.06.09 15:02:56    

всім дякую Smile  все було просто клас Smile
от правда додому я ледве добрався...
ПовідомленняVushenka © 21.06.09 18:37:18    

Приєднуюсь до вище сказаного! Хлопці,спасибі вам велике! Ви просто супер! Yahoo  Yahoo  Yahoo
Але зря, все таки, ви мені "піднімали планку" Shocked  Very Happy
ПовідомленняРейдер © 21.06.09 19:22:38    

А, і ше)
якшо буде відео, назвіть його "я впаду" Very Happy
ПовідомленняNadezda_95 © 22.06.09 8:16:12    

Цей вікенд був незабутнім  Yahoo  Crazy  Cool  Goof
Особливо хочу відзначити вдалий ПЕРШИЙ стриб sjan4uk - молодчинка, довго не думаючи, впевнено, вдало і так легко ... Clapping
Дехто встиг не лише політати, а й прогулятись центром міста в пошуках напоїв Drink , полазити в замку і побачити багато цікавих речей (і людей також) Smile , похлюпатись в Дністрі, мати нагоду бути вкраденою Embarassed  Very Happy

Micha написав(ла):
Надіюся сьогодні в них така ж погода, а не львівське г.... =/
Ти це спеціально?! Twisted Evil
Два дні шкваритись під сонцем - це жесть Tongue
Zippo, ANGELo, Andrey Allakh
п.с. Рейдер, думаю відео буде називатись "Карл у Клари украл коррали" (с) Лакі Very Happy

ПовідомленняSjan4uk © 22.06.09 8:49:28    

Коли Андрій сказав їхати в К-Подільськ на екскурсію, я подумала, а чому б і ні, хороша нагода побачити місто, фортецю, і славнозвісний міст, стрибати я не думала, як всі кажуть, ще не дозріла Embarassed ...але чим ближче було до суботи, тим все більше виникало бажання спробувати що це..один разочок  Smile , і ось вона субота, міст, багато усміхнений облич, сонечко, хороший день покінчити життя Jokingly  (так я віджартовувалась)...і це сталося, до кінця не усвідомивши всього, я була за перилами...де була тільки я і невідомість, все зникло, всі буденні справи відішли кудись, і ледь почувши слова Андрія : "Можна"...я полетіла, і це було щось, що не можливо передати словами, відчуття щастя, свободи, я відчула, що ЖИВУ, і точно знаю що ХОЧУ ще!!!!

З.І. Дякую всім за таку можливість, за ті відчуття і просто за те що ви такі класні є Wink
Це був один з найкращих і незабутній днів в моєму житті!!!!
Все було Good  Good  Good  Yahoo

ПовідомленняSjan4uk © 22.06.09 8:51:22    

Nadezda_95 написав(ла):
ПЕРШИЙ стриб sjan4uk - молодчинка, довго не думаючи, впевнено, вдало і так легко ... Clapping

дякую, Ви перебільшуєте Embarassed ..але приємно Smile

Сторінка 6 з 7
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU