Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Поїздка на Роуп-стрибки в К-Подільский, 20-21 червня 2009р.

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 5 з 7
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняBalashoff © 17.06.09 14:34:35    

Як говорять німці "alles klar...", тобто по нашому: "усьо ясно і питань немаю".

Згортаю соцопитання на тему "Хто хоче позбутися зайвих клепок в голові 21,06,09?"

Недавние клятвы были забыты, их унесло встречным ветром. Он не чувствовал вины. Следовать им могут лишь чайки, признающие незыблемость обыденной жизни. Тому же, кто в познании своем прикоснулся к совершенству, такие клятвы ни к чему.
Повідомлення7eMEN-off © 17.06.09 16:00:24    

Пацани, ви мамонти. Сливки общества будуть пригать в Подольську а я не магу... Плачу , Плачу і ще раз плачу...
Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняРейдер © 17.06.09 20:41:43    

Все ще шукаю транспорт добратися))
Візьміть бо піду пішкиSmile Very Happy
ПовідомленняVushenka © 17.06.09 20:47:14    

А в мене навпаки,я назад пішки піду! Бо туди є чим!
Треба по бистрячку стрибнути в неділю і срулити додому,бо в понеділок з рання іспит((((((((((

Повідомленняolyaoli4ka © 17.06.09 21:33:42    

може, шось дурне запитаю, просто не знаю, шо вдівати. має бути якийсь спеціальний одяг?

якшо просто в джинсах -- то нормально буде?
ПовідомленняZippo © 17.06.09 21:49:56    

olyaoli4ka написав(ла):
не знаю, шо вдівати
Між каньйоном на мості завжди дує сильний вітер, тому обов'язково беріть якісь вітрозахисні курточки, не завадила б і кепка.

olyaoli4ka написав(ла):
якшо просто в джинсах -- то нормально буде?
Нормально Smile

Змінено: Zippo (17.06.09 22:03:52)
Повідомленняolyaoli4ka © 17.06.09 22:06:38    

хто з тернопільських як їде? візьміть мене з собою, пліз!
ПовідомленняANGELo © 17.06.09 22:26:28    

olyaoli4ka
ZIPPO написав(ла):
тому обов'язково беріть якісь вітрозахисні курточки, не завадила б і кепка.

типу кепки як в Зіппо на аватарі LOL . Серйозно, то при жарі вам там жарко не буде, основна проблема - вітер. Якщо буде навіть дощ, то треба як на полюс одягатися. Pardon Одягніться так, щоб захищало від вітру, а якщо буде жарко могли зняти зайве.

ПовідомленняVushenka © 17.06.09 22:30:02    

а шо якшо дощ буде, все рівно стрибатимемо ???????????????????????????????
ПовідомленняANGELo © 17.06.09 22:34:37    

Ekstrim_manka
Тааааааааааааааааааааааааааааккккккккккккккккк! До речі прогноз погоди можна подивитися. По-ідеї - все нормально. Не буде ні жарко, ні холодно.
Розслабся... і отримуй задоволення.

ПовідомленняMicha © 18.06.09 10:57:58    

Всьо я останній на неділю =)

надіюся мене підвезуть?  Smile
ПовідомленняAndrey © 18.06.09 12:52:33    Мікроавтобус в Камянець

І так, по численним проханням учасників поїздки....
Оголошення! Важливо!
На суботу 20.06.2009р. для учасників які їдуть зі Львова замовлено мікроавтобус Фольксваген загальною вмістимістю 9 чол. Вартість всієї дороги (туди й назад включно) складе 135 гр. з людини (якщо буде повне завантаження буса)
Виїзд зі Львова - субота в 5 ранку від монументу Слави (вул. Стрийська)  
Білий фольксваген, тел. водія 8 067 90 40 106  Петро

Список тих хто їде в Камянець стрибати в суботу зі Львова на мікроавтобусі:
― Рейдер
― deadmeat686 + 3 друзів
― Nadezda_95
― Руслан
― Христя
― S@b@k@
― Balashoff
― Micha
― Sjan4uk + 2 друзів...

Двоє людей їдуть з нами машиною, решта на мікроавтобусі. Стрибуни з Франківська і Києва добираються своїм ходом.
А тепер головне - це навіть не прохання, не приказ, а реальний факт -  тільки смерть може бути причиною вашої неявки!!!!  Люди які в останній момент відмовляться і тим самим підведуть нас (і особисто мене, бо відповідальність за бус лежить на мені) будуть взяті на особливий контроль, суть якого полягає в позбавленні можливості будь-коли стрибати РОУП з Львів Екстрім клубом, доки не скомпенсують затрати!!!!
На мікроавтобус прохання зранку не запізнюватись!
Якщо виникають якісь питання - пишіть, контакти є у профілі...
П.С. Список на неділю залишається без змін...  за виключенням Balashoff

ПовідомленняBalashoff © 18.06.09 13:58:34    

Народ, хочеться ще таке уточнити: що з їжею?
Брати з собою, чи дорогою десь зупинимось і перекусимо?
Вітя, пам'ятаю говорив, що і біля самого мосту є кафешка...
Чи брати все таки з собою?

Звичайно хотілося б їхати "на лєгке", все таки не в пустелі - є де поїсти  Smile

Недавние клятвы были забыты, их унесло встречным ветром. Он не чувствовал вины. Следовать им могут лишь чайки, признающие незыблемость обыденной жизни. Тому же, кто в познании своем прикоснулся к совершенству, такие клятвы ни к чему.
ПовідомленняAndrey © 18.06.09 14:25:03    

Balashoff написав(ла):
Народ, хочеться ще таке уточнити: що з їжею?

З їжею все просто....   Народ, ну що ви ніколи нікуди не їздили???   Завжди є можливість купити їжу в будь-якому місті, але питання в тому, чи задовільнить вона вас, чи задовільнить вас ціна і т. д.
Тому (я так вважаю) оптимальний варіант все таки взяти з собою якісь канапки...  і щось попити, бо пити на мості захочеться...
А по дорозі зупинятись будете хіба щоб зробити "піпі" кому дуже треба...  Це я маю на увазі дорогу в Камянець... Бо треба щоб ви там якнайшвидше зранку були  А назад - то хоч у всі зустрічні ресторани заїжайте обідатиSmile

Повідомленняdeadmeat686 © 18.06.09 14:32:16    

Я їду на поїзді, вже квитки купили
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 5 з 7
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU