Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Поїздка на Роуп-стрибки в К-Подільский, 20-21 червня 2009р.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 1 з 7
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVushenka © 29.05.09 18:29:42    Поїздка на Роуп-стрибки в К-Подільский, 20-21 червня 2009р.

Наразі займаю чергу на 20-21 червня... я їду Smile Zippo-вже в курсі Smile
ПовідомленняANGELo © 30.05.09 9:33:04    Поїздка на Роуп-стрибки в К-Подільский, 20-21 червня 2009р.

Отож, оголошується новий набір в команду "молодих космічних льотунів" на дату 20-21 червня на роуп-стрибки з моста в Кам'янець-Подільську! з моста «Лань, що біжить» Cool Хто хоче відчути перехоплене дихання, неконтрольований ритм серця і страх перед кроком вперед, як говорять, "Ласкаво Просимо! Ми вас чекаємо!". Єдине прохання заздалегідь до "дійсних членів космічєскіх лєтунів" (тобто ті, які вже стрибали) дати дорогу молодим та охочим. Нехай вони спробують. Smile Для цікавих, то враження та подробиці можна дізнатися в сусідній темі  Поїздка на роуп-джамп 23-24.05.09, а також глянути фото і відео. Думаю, що для створення уявлення "що це таке?" буде достатньо. Проханя писати на який день, і  скільки людей. Оскільки необхідно заповнити два дні. Остаточно все буде узгоджуватися в ході процесу набору людей.

Змінено: ANGELo (30.05.09 9:37:33)
Повідомлення7eMEN-off © 30.05.09 9:37:04    

Я поїду і стрибну якщо буде можливість , а взагалі хочу щоб ми кинули моїх бойових товаришів . Їх буде максимум троє. Кількість і день уточняється.
Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняLyubko © 30.05.09 10:06:35    

На 21-ше Тернопіль 5 чоловік, приїдемо 20-го ввечері.
Повідомленняolyaoli4ka © 30.05.09 22:36:12    

і я хочу.
а яким чином записуватися?
і як добиратися? своїм ходом?

Цитата:
Для цікавих, то враження та подробиці можна дізнатися в сусідній темі  Поїздка на роуп-джамп 23-24.05.09, а також глянути фото і відео
а фото немає Sad
ПовідомленняANGELo © 30.05.09 23:00:40    

olyaoli4ka написав(ла):
і я хочу.
а яким чином записуватися?
і як добиратися? своїм ходом?
І я хочу! Стоп! А що ти хочеш? ...Ааа! Роуп! Тоді будь-ласка. Goof
Записатися просто. Тут залишити повідомлення, що ти будеш і якщо будуть з тобою люди, то скільки і на яку дату, чи 20-те, чи 21-е.
Як добиратися, то питання вже значно таке... обширноє. Чесно кажучи, ми щось не цікавилися як добиратися з Тернополя у К-П. Ми спробуємо допомогти, але краще думаю вийде в тебе, ніж ми будемо тут зі Львова дізнаватися стратегію добирання до місця призначення - чи поїздом, чи автобусом, чи літаком. Є ще один варіант. Тут є люди які поїдуть з Тернополя на авто. Можливо в них буде місце і ти зможеш з ними поїхати. Але це напевно буде видно трохи пізніше. Або будуть тернопільчани, які також будуть їхати своїм ходом.  Умова лише одна - бути на місці не пізніше 9-ої, а краще 8-ої ранку. Це у твоїх же інтересах.
Посилання на фото вже виправлено. Закралася маленька помилка Secret
ЗІ: будуть питання - задавай. Не соромся. Ми добрі.... Angel

Повідомленняolyaoli4ka © 30.05.09 23:52:45    

ANGELo
дзенькую бардзо за роз"яснення)
я би на 21 записалася би. чи будуть зі мною люди -- поки без поняття. буду підбивати своїх на цю авантюру.
а ще таке питання. от приїду я туди своїм ходом. де збиратися і який буде план заходів? інструктаж-стрибнув-пішов? чи як?
ПовідомленняVushenka © 31.05.09 8:22:55    

О, то тре уточнити якого смае числа буду? Я буду 20-го....о 8 ранку буду вже на місці) на мості! Так шо місце забите! Very Happy
ПовідомленняANGELo © 31.05.09 8:53:09    

olyaoli4ka написав(ла):
а ще таке питання. от приїду я туди своїм ходом. де збиратися і який буде план заходів? інструктаж-стрибнув-пішов? чи як?

тобі необхідно попасти на міст при самому виїзді з К-П в напрямку Чернівців. Той міст ще називають "Бєгущая Лань". От там і є місце зустрічі. План заходів простий до неможливого-приїзджаєш, стрибаєш, обідаєш, стрибаєш, додому. За додаткову плату можна влаштувати і додаткові послуги - типу обід на виніс, окреме місце відпочинку в палатці, професійний масажист, екскурсія на авто з відкидним верхом, а також вечір гумору від Кастора, ну і т.п. Very Happy Дехто правда ще залишається ночувати, щоб відвідати місцеві історичні місця, типу замка в Хотині. Фото звідти є також в галереї. Дехто зранку приїхав, пострибав, і вечером додому поїхав та й все. От таке от. Інструктаж буде на місці. Нічого складного тобі не прийдеться робити. Ну хіба перелізти через перила і стрибнути.

Vushenka написав(ла):
Так шо місце забите!
всьо. Спеціально для Скаженої Ягідки місце забите. Cool
ПовідомленняAhnenerbe © 31.05.09 11:00:31    

Всім хто с Тернополя збирається їхати своїм ходом (звяжіться зі мною)- Поїдем можливо разом  Good .

20-21 числа це трошки зарано якраз десь в тих числах вмене сесія . ( ше тре уточнити в який день нема екзамену , )тому точно на яке число можу поїхати поки незнаю  Surprised .

хотілось уточнити як туди добиратись (куди саме , навіть якщо розкажите як зі Львова , лишня інформація непомішае ... )
як там з транспортом як часто їзде і що саме ? ...( а то як з парашутом пригав то чоть незапізнився на останню електричку)

, дальше біля того моста де стрибки  буде якась кафешка чи шось типу того ?.  

звичайно хотілося взнати про ціну стрибків  Cool

на даний момент це основна інформація яка цікавить  ...

ПовідомленняANGELo © 31.05.09 11:27:45    

Ahnenerbe написав(ла):
хотілось уточнити як туди добиратись (куди саме , навіть якщо розкажите як зі Львова , лишня інформація непомішае ... )
як там з транспортом як часто їзде і що саме ?
Таку інформацію дізнався наш коЛЛега. В крайньому випадку вони так добиралися зі Львова і назад.

sansei написав(ла):
ТУДИ
Львів-Хмельницьк поїзд № 050, відправлення - 20:22, прибуття - 00:30
Хмельн.-Кам'янець-Подільськ поїзд № 623, відправлення - 03:47, прибуття - 06:47

НАЗАД
Кам'янець-Подільськ-Хмельницьк поїзд № 624, відправлення - 20:50, прибуття - 23:56
Хмельницьк-Львів поїзд № 107, відправлення - 01:45, прибуття - 05:57

Ahnenerbe написав(ла):
біля того моста де стрибки  буде якась кафешка чи шось типу того ?
Магазини точно є біля моста. Стосовно кафешок не знаю, бо не до того було і не звернули увагу.

Змінено: ANGELo (23.05.11 10:32:50)
Повідомленняclint © 31.05.09 14:17:12    

хотівб з вами поїхати, але сесія всі грошики забере(((
може на наступний раз получиться..
ПовідомленняG@vchiK © 31.05.09 14:54:36    

Якщо не дозберається потрібна кількість "інтузіастів", то дайте знати.
Можу організувати транспорт зі Львова Volkswagen Transporter, водій, я + ще 6 місць, що трішки заощадить дорогу...

ПовідомленняANGELo © 31.05.09 20:58:33    

G@vchiK написав(ла):
Можу організувати транспорт зі Львова Volkswagen Transporter, водій, я + ще 6 місць, що трішки заощадить дорогу...
конкретніше розкажи, будь-ласка. До К-П 350км. Скільки це буде приблизно коштувати. Якщо буде розумна пропозиція, то це досить цікавий варіант на майбутнє. Просто потрібно знати нюанси. Наприклад, один з них це то, що зранку приїзджає група людей стрибати. Але вони будуть їхати назад лише вечером, тобто авто буде простоювати цілий день. І що на то скаже перевізник? Він напевно захоче за це додаткову плату... Ну думаю зрозуміло в чому питання. Отже, будь-ласка уточни це і виклади інформацію. Якщо дійсно це буде цікаво, то це значно спростить для людей добирання і додасть значно більше задоволення від поїздки.
G@vchiK написав(ла):
Якщо не дозберається потрібна кількість "інтузіастів", то дайте знати.
ну ти просто заходь постійно і будеш бачити. Якщо маєш знайомих бажаючих, то запрошуй їх сюди. Можливо за залучення клієнтів буде якийсь бонус Wink  Razz
clint написав(ла):
хотівб з вами поїхати, але сесія всі грошики забере(((
може на наступний раз получиться..

вчися і менше на сесію піде Good  Goof ну навіть на наступний раз ласкаво просимо.

ПовідомленняVictorT © 31.05.09 22:14:35    

ANGELo написав(ла):
а також вечір гумору від Кастора

О, вижу, пока я катаюсь по городам, меня уже снова включили в поездку.

ANGELo написав(ла):
Магазини точно є біля моста. Стосовно кафешок не знаю, бо не до того було і не звернули увагу.

Возле одного из магазинов возле моста я видел летние столики и пару человек, пьющих пиво. Насчёт того, есть ли там горячий перекус, внимания не обратил.

Сторінка 1 з 7
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU