Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роуп-джамп "повишаєм планку..." (відео)

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомлення7eMEN-off © 30.05.09 10:44:55    

Люди помогите преодолеть боязнь металических квадратных конструкций , в народе называемых "перила". не могу понять чё так сцыкотно их преодолевать ? Сейчас сижу и ржу :"лезу прыгать с моста и переживаю что могу сорватся, а когда перелез то хоть без шнурка пригну(Smile"
А вообще , зачётно попрыгали - мне понравилось.  Поймал себя на том , что теперь где бы не находился ,постоянно ищу откуда можно было бы прыгнуть. Это вообще нормально?

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняANGELo © 30.05.09 10:53:50    

7eMEN-off написав(ла):
не могу понять чё так сцыкотно их преодолевать

не переживай, то всім так. А от страх підходити близько до перил близько, чи на них сидітати - це вже інша справа. Я наприклад не боюся цього, хоча не сідав на них. Так що розслабся. Може ми вже просто звикли до того моста, тому було паралельно до тих перил.

Повідомлення7eMEN-off © 30.05.09 11:02:08    

окай. Значит надо больше прыгать. Будем делать. (всё как доктор прописал)
Так ведь это ж, пойми, - потом!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU