Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Закинута РЛС на Боржаві

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняGolem © 27.05.09 11:33:55    Закинута РЛС на Боржаві

Їздив цими вихідними досліджувати закинуту РЛС на Боржаві, такий собі мікс Гір і Інадстріалу. Звіт як завжди написав, але не вмію вставляти фотки маленькими, тому тут не викладаю. Інакше Валера буде бакланити шо воно купа тарфіку жере Smile Ну але знаю є тут люди яким то точно буде цікаво, тому даю сцилку Прошу не сприйняти як рекламу, може створити окрему тему куда я ілнки азкиудватиму, поки не навчуся писати з маленькими фотками?
ПовідомленняТолік © 27.05.09 12:29:39    

лінк не паше
ПовідомленняZippo © 27.05.09 12:32:59    

Толік написав(ла):
лінк не паше
Лінк добрий, просто на експлорері якісь тех проблеми. Мдя...
ПовідомленняТолік © 27.05.09 13:58:15    

ех, приємно було згадати колишні часи... Я там ходив майже тим самим маршрутом у вересні 2003-го. Краєвиди весною і восени абсолютно різні. Весняна колористика просто невимовно красива!
ПовідомленняGolem © 27.05.09 14:24:49    

як і багато хостів в нашій країні  -1ГБ любить поглючувати Sad Вже все працює
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU