Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Спідвей у Львові

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVictorT © 29.08.09 12:45:10    

Мля!!!  Twisted Evil Припёрся на работу с парашютом, чтоб рвануть на прыги. Позвонили в Цунев, там сказали, что три взлёта сформированы, мест для спортсменов нету. Типа, пробовать завтра. И для ГЛ неподходящий ветер.
Присоеденится что-ли к вам Surprised

ПовідомленняХанас © 29.08.09 13:41:37    

Я так само хочу приєднатись до вас разом із своїм братом та сосідом, бо ще немали ми можливості спостерігати за цим дійством.Якщо ви непротів...то напишить як вас там знайти. Cool
ПовідомленняNadezda_95 © 29.08.09 21:23:48    Знайомство

vitalik-ataman написав(ла):
народ,як то до вашого братства потрапити?

дивись, бо потрапиш в наш КуКлусКлан  Clown - прийдеться і стрибати, і літати, і повзати, і дряпатись, і плавати, і гребти, і всяке різне... Подумай, чи витримає твоє здоров"я? Бо ще й прийдеться Drink  Tongue  Very Happy
vitalik-ataman написав(ла):
Давайте знайомитись,-я Віталік (18р.)

Я Надежда Angel 95 Jokingly

Повідомленняsansei © 29.08.09 21:55:03    

Nadezda_95 написав(ла):
Я Надежда Angel 95 Jokingly

LOL  тепер я поняв для чого цей нік  Very Happy

спідвей був супер Smile обовязково ще піду Smile
ПовідомленняFistashka © 29.08.09 22:04:42    

спідвеїсти СКА-спідвей м. Львів показали справжній клас!
Вітаємо їх з перемогою на змаганнях! Acute  Good
Спідвей дуже цікавий і видовищний. Розумієш реальну спритність і відвагу спортсменів. Оце екстрім Clapping
Повідомленняtt © 29.08.09 22:05:23    

Думаю, ті, хто був сьогодні на гонці залишились задоволені!
Щодо результатів - Львівська команда СКА-Спідвей - Чемпіон!!!! Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo
Перемогу принесли Володя Дубінін і Кирило Цуканов. Хлопці - ви супер!!!! Good  Good  Good
Завтра наша команда виступатиме в Українській лізі, де в Червонограді змагатиметься з місцевою командою Шахтар.
А наступні змагання у Львові вже 5 вересня тобто рівно за тиждень. Будемо переганяти рівнян.
ПовідомленняFistashka © 29.08.09 22:10:52    

tt написав(ла):
Завтра наша команда виступатиме в Українській лізі, де в Червонограді змагатиметься з місцевою командою Шахтар.

Скажи, а ти знаєш о котрій і де саме там будуть змагання?
Повідомленняtt © 29.08.09 22:19:54    

в Червонограді. Очевидно, що теж о 17. Збираєм фанклуб і їдем?
ПовідомленняFistashka © 29.08.09 22:24:45    

в мене власне завтра друзі в Червоноград на святкування збираються, от хотіла уточнити
думаю приєднатись!
Повідомленняmazafaka © 29.08.09 22:36:33    

Happy здарова!
І сидів я собі дома попиваючи компотик, і пише мені в аську дівчинка ТТ, валим на спідвей. А мені чесно кажучи влом та й грошей на 1 пиво без входу... ще й компанія дружбанів екстрималів на кальян підтянулась..    

Clapping ВИГОЛОШУЄМО ПОДЯКУ ТТ  Clapping       завдяки її неймовірним старанням ми попали на це дійство на шару)) після цього не піти вже просто не культурно!

Так от, сидимо на трибунах, попередньо зустрівши народ з Екстріму!, попиваєм пиво..  і тут виїжають красавці на байках (а моти то без тормозів ГГ), роздається дикий рик, і ГОУ, понеслась. В другому заїзді один чувак не впорався з керуванням і влетів в дерев"яну огорожуVava  . ЦЕ просто "погане слово". При тому, що учасники змагань в основному діти.. , на скільки я знаю від 10 років!
ЖЕСТЯК.
Нам на стільки змагання сподобались, що нам навіть не заважав штиняк паленої резини! Драйв і видовище гарантоване. Дуже б хотілось попасти на змагання прафесіоналів.. думаю це буде просто розрив!
Отож- піти на спідвей - треба!! воно того варте.

І хто не був- обов"язково сходіть!
Повідомленняtt © 29.08.09 22:40:56    

mazafaka написав(ла):
штиняк паленої резини!

то не резина а запах пального, вони на метанолі їздять

mazafaka написав(ла):
Дуже б хотілось попасти на змагання прафесіоналів..

ти уже на них був!!!! Сьодні змагались найкращі гонщики України! Вони захищатимуть честь держави на Кубку Європи 26 вересня
ПовідомленняVictorT © 29.08.09 22:58:23    

tt написав(ла):
вони на метанолі їздять

Во, я всем говорил, что єто запах метанола. Занятия авиамоделизмом не пропали даром.
А куда Fistashka пропала?

Повідомленняtt © 29.08.09 23:00:13    

VictorT написав(ла):

ну це швидше у вас з Неф тре питати куда ви прополи бо Фістаха була до самого кінця, а її племінниця ще й пофоталась з переможцями і з моциками у закритому паркуSmile
ПовідомленняVictorT © 29.08.09 23:30:44    

tt написав(ла):
ну це швидше у вас з Неф тре питати куда ви прополи

Та мы пошли искать туалет, а потом поддумали, нафига нам далеко удалятся от туалета, тем более, что там чай и кофе наливают, и еще и столики стоят.

ПовідомленняVitalik-ataman © 29.08.09 23:49:27    

VictorT написав(ла):

хм... мы ее тоже не видели, хоть тоже были до конца, Smile а speedway-понравился!, особенно гонка трактора с поливалкой LOL

Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU