Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Спідвей у Львові

1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Сторінка 1 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняtt © 22.05.09 19:34:41    Спідвей у Львові

Шановне паньство, так сі стрєсло, що наш клуб став офіційним інформаційним партнером Львівського спортивного мотоциклетного клубу СКА-Спідвей. Ми уже встигли підтримати чемпіонат Європи, в честь якого ми виявили клубні талантиSmile а тепер і не оминемо увагою українську лігу.
Для тих хто ще не знає, бо впевнена, що є і такі, зазначу, що спідвей - одна з дисциплін мотоспорту. Спідвей – це гонки на мотоциклах без гальм по гаревій доріжці стадіону. Словом, теж екстремали і близькі нам по духуSmile

Так ось урочисто всім повідомляю, що наступні змагання по спідвею у Львові відбудуться 28 травня

це перші перегони в рамках новоствореної Української ліги спідвею. Місцевий клуб «СКА-СПІДВЕЙ» прийматиме рівненський «Ураган».

Початок заїздів о 18.30.

У складі «СКА-СПІДВЕЙ» виступатимуть такі гонщики як Володимир Дубінін, Семен Власов та Кирило Цуканов.

Загалом у першому командному чемпіонаті України зі спідвею серед клубних команд (або Українській лізі спідвею) беруть участь чотири колективи: львівський «СКА-Спідвей», червоноградський «Шахтар», а також рівненські «Каскад» та «Ураган». У кожній зустрічі дві команди протистоять одна одній. Чемпіонат проводиться у два кола, команди зустрічаються між собою вдома і в гостях. Після чого перший та другий клуби у турнірній таблиці розігрують «золото», а третій та четвертий — «бронзу».

словом всьо пунятно - велкам на спідвей

speedway_1.jpg
 Опис:
Спідвей у Львові
 Розмір файлу:  55.08 KB
 Переглянуто:  7037 раз(ів)

speedway_1.jpg

speedway_2.jpg
 Опис:
Спідвей у Львові
 Розмір файлу:  62.39 KB

speedway_2.jpg

speedway_3.jpg
 Опис:
Спідвей у Львові
 Розмір файлу:  60.09 KB

speedway_3.jpg

Повідомленняtt © 25.05.09 13:37:04    

Аби якось залагодити вину Андрія перед Катьою і Надєждою повідомляю: дівоньки, для вас є квитки на четвергові змагання!!!!!В четвер, 28 травня, рулим на спідвей.
Повідомленняtt © 27.05.09 16:54:21    

нагадую - всі на спідвей
Повідомленняtt © 05.06.09 19:48:10    

20 червня усі на спідвей! «СКА-СПІДВЕЙ» (Львів)-«Шахтар» (Червоноград)

Ви любите екстрім і швидкість? Справді любите? Тоді я точно туди потрапила! Все це і навіть більше гарантоване 20 червня о 17 годині на стадіоні СКА (вул.. Клепарівська,39 а), де проходитиме етап новоствореної Української ліги зі спідвею. За перемогу боротимуться команди

«СКА-СПІДВЕЙ» (Львів)- «Шахтар» (Червоноград).  

Квитки можна буде придбати перед початком змагань в касах стадіону СКА.
Повідомленняtt © 16.06.09 21:40:13    

Нагадую, що до наступних змагань залишилось 3 дні!!!!

І, до речі, 19 червня на 12 каналі в програмі "Вже ранок" (десь близько 8.00) в прямому ефірі дивіться само собою мене і двох зірок львівського спідвею: Олександра Лятосінського і нашого заморського-братньо-російського друга Володимира Дубініна
Повідомленняtt © 27.08.09 20:59:10    

ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ СЕРЕД ПАР ВИЗНАЧАТЬСЯ У ЛЬВОВІ

29 серпня на львівському мототреку СКА відбудеться чемпіонат України. За золото змагатимуться сім найкращих пар зі Львова, Рівного, Червонограда, Полтави. Планували, але все ж такі не зможуть приїхати учасники з Чорноморська. Чинні чемпіони країни Володимир Дубінін і Олександр Бородай цьогоріч виступатимуть у складі різних команд - «СКА-Спідвей» і «Каскад». Початок змагань о 17.00.
         Нагадаємо, що цього року Україна, перейнявши прогресивний європейский досвід проведення регулярних чемпіонатів серед клубних команд, започаткувала Українську лігу спідвею (УЛС). Розіграш звання командного чемпіона країни розширився на весь сезон і став проходити у два кола. Інші чемпіонати було вирішено проводити в один етап. Юніорська першість проходила в травні у Червонограді і завершилась переконливою перемогою Михайла Онешко. 11-12 вересня у Рівному буде визначено переможця особистого чемпіонату України. Одразу потрапляють до вирішального раунду вісім кращих гонщиків із чотирьох колективів, що беруть участь в УЛС - львівський «СКА-Спідвей», червоноградський «Шахтар», а також рівненські «Каскад» та «Ураган». Ще вісім учасників (плюс два запасні) визначаться у півфіналі, який відбудеться на рівненському мототреку днем раніше. Львів отримав право проводити один із найцікавіших видів програми національного чемпіонату зі спідвею - серед пар. Відзначимо, що 2004 року наше місто приймало перший в історії чемпіонат Европи серед пар.
          На думку голови трекової комісії Федерації мотоспорту України (ФМУ) Олександра Лятосінського, боротьба за перше місце цього року буде вкрай напруженою. Адже склад учасників чемпіонату України серед пар досить рівний. Шанси перемогти мають і господарі треку досвідчений Володимир Дубінін та срібний призер чемпіонату України серед юніорів-2009 Кирило Цуканов , запасний Сергій Борисенко, і обидві рівненські команди: «Каскад» (Володимир Колодій, Олександр Бородай, Михайло Онешко ), «СК Трофимов» (Володимир Трофимов, Ярослав Полюхович, Станіслав Огордник). Червоноград також буде представлений двома клубами -   Андрій Карпов і Олександр Локтаєв, Володимир Тейгал захищатимуть кольори клубу «Шахтар», ще один колектив (Андрій Кобрін, Микола Миронов, Петро Федик)  представляє «Червоноградський клуб спідвей» президентом якого є досвідчений спідвеїст  Петро  Федик .

Наступних перегонів львівським вболівальникам цього разу доведеться чекати недовго. Вже 5 вересня «СКА-Спідвей» прийматиме вдома в рамках УЛС рівненський «Каскад». Початок змагань також о 17.00.

наш клуб як інформаційний спонсор має 4 квитки, прошу зголоситися бажаючих

а ще у п'ятниці о 8 ранку на 12 каналі дивіться прямий ефір спідвеїстів і менеSmile
ПовідомленняFistashka © 28.08.09 15:03:28    

Хто завтра, 29 серпня, йде мототрек СКА? Ми будемо там  Cool  
Приєднуйтесь, буде цікаво Wink
ПовідомленняVitalik-ataman © 28.08.09 17:24:18    

Я б пішов,де ви там всі будете,і на котру годину,єдинодумців в мене немає,тож приєднуюсь 1.

Змінено: Vitalik-ataman (28.08.09 17:41:59)
ПовідомленняVitalik-ataman © 28.08.09 17:31:51    

І ще,народ,як то до вашого братства потрапити?,а то с парашутом я вже стрибав,і ще стрибати буду,думаю на роуп поїхати,а нікого з вас досі незнаю Surprised. Давайте знайомитись,-я Віталік (18р.),зі Львова.
ПовідомленняGenyk © 28.08.09 17:51:26    

Маша, 32 г.
ПовідомленняANGELo © 28.08.09 19:05:40    

genyk
Very Happy ти, блін, не можеш,щоб щось не сказати.  
Віталік, можеш сміливо брати участь у будь-яких дійствах нашого товариства. Не соромся. Вікових обмежень немає. ...хіба, можливо, на наступний рік на святкування річниці клубу введемо віковий ценз. А то зовсім маленьких розбещують (не будемо показувати пальцем на когось конкретно. І так всі знають ).  Secret Jokingly  ЗІ: Віталік, а чому я не бачу тебе у списку стрибунів? Га? Acute

ПовідомленняFistashka © 28.08.09 23:17:12    

vitalik-ataman написав(ла):
де ви там всі будете,і на котру годину,єдинодумців в мене немає,тож приєднуюсь 1.

будемо там перед початком змагань десь при вході могли б зустрітись
Пиши в приват
ПовідомленняVitalik-ataman © 29.08.09 10:13:01    

ANGELo написав(ла):
ЗІ: Віталік, а чому я не бачу тебе у списку стрибунів? Га?  

В якиих таких списках? Smile

ПовідомленняANGELo © 29.08.09 11:08:34    

vitalik-ataman
Як яких? На роуп, на 5-6 вересня! Cool

ПовідомленняVitalik-ataman © 29.08.09 11:38:00    

На 5-6 вересня не получаєся,трошки згодом,і так кожні 3 тижні їздите...
Сторінка 1 з 4
1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU