Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Вейкбординг та водні лижі тепер у Львові

назад  1, 2, 3
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Віндсерфінг / Кайтсерфінг / Водні лижі / Вейкбординг / Блоб / Акваскипер Сторінка 3 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняTerry © 18.08.09 9:40:10    

Є питання. Я не надто добре плаваю (іншими словами надто недобре плаваю). Але як бачу - там дають рятувальну безрукавку. То ж чи вдасться мені випробувати літній замінник сновборда чи не варто???
Ваші думки на цю тему....

ПовідомленняNao © 18.08.09 17:33:06    

Варто спробувати а втопитись тобі не нададуть Smile  повір
ПовідомленняFizh © 03.07.12 15:35:20    

Хочу на вейкборд. Це ше актуально? Скіко коштує?
ПовідомленняZippo © 03.07.12 15:51:14    

Fizh написав(ла):
Хочу на вейкборд. Це ше актуально? Скіко коштує?
Минулого року, коли ще продавався катер «Brig Falcon Riders DE Luxe 450» ми встигли покатались на вейкборді. Нажаль катер вже проданий, вейка від дайвклубу Nemo вже небуде. Тре шукати альтернативу.
ПовідомленняFizh © 03.07.12 16:01:48    

Ну я знаю тіки одну альтернативу — в києві є канатна дорога і дешевша чим з катером. Може ше хтось шарить?
ПовідомленняUnesko © 08.07.12 18:42:31    

Є ще в Одесі вейк парк
Плюс катакомби, море, короче надо якось зїздити
ПовідомленняVictorT © 09.07.12 1:55:47    

Интересно, чем закончится история с проектом вейк-парка на левандовском озере.

Наткнулся еще на такую инфу:
maxride написав(ла):
Всім Львів’янам на замітку! Хоча раді бачити будемо всіх!Preved

Тепер і в засушливому Львові можна освоїти водяні види спорту! В принципі на афіші все написано, але якщо буде ще щось цікавити то пишіть сюди, або в контакти! До зустрічі на воді! :friends:

Забув додати що в арсеналі крім вейку, водяні лижі (для тих кому не вдасться освоїти вейк) і шайба (ну а це шоб зовсім печально не було!Very Happy)

Ну і звичайно прокат вейка, жилет і інструктаж входять в ціну!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Віндсерфінг / Кайтсерфінг / Водні лижі / Вейкбординг / Блоб / Акваскипер Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 3
назад  1, 2, 3

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU