Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Вейкбординг та водні лижі тепер у Львові

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Віндсерфінг / Кайтсерфінг / Водні лижі / Вейкбординг / Блоб / Акваскипер Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 15.07.09 16:19:37    

genyk написав(ла):
цікавить чи буде якійсь інструктаж, бо я ніколи цим не займався
genyk, ну звичайно що розкажуть і покажуть, там нема нічого складного, то ж на морі всіх катають. Звичайно, що без падінь не обійдеться, але ж в цьму весь кайф Crazy
Якшо маєш фотік який знімає відео (640х480 30 fps) то просив би взяти, будем знімати кіно Smile

ПовідомленняGenyk © 15.07.09 16:25:45    

ZIPPO написав(ла):
Якшо маєш фотік який знімає відео (640х480 30 fps) то просив би взяти, будем знімати кіно Smile

ок, беру Canon PowerShot A 620

ПовідомленняAngel © 15.07.09 18:23:56    

Якщо їдете в суботу - я з вами!
Повідомлення7eMEN-off © 15.07.09 18:46:02    

А лижні палки і шапку дадуть, бо в мене немає?
Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняNao © 15.07.09 19:55:18    

Я з вами !
ПовідомленняANGELo © 15.07.09 20:15:46    

NAO
Мир тобі, брате наш. Angel

ПовідомленняNao © 15.07.09 20:25:43    

genyk  відпочивай з  своїм фотіком я беру  Canon PowerShot SX110 IS  Cool  LOL
ANGELo
Цитата:
Мир тобі, брате наш. Angel

І тобі Мир Smile Drink

ПовідомленняZippo © 18.07.09 8:42:15    Розклад маршруток в с. Грушів (озеро поблизу Немирова)

Отож, вибираємся ми на вихідні на озерце в с. Грушів, що поблизу Немиріва, на покатушки на водних лижах та вейкборді у складі 10-ти чоловік. Будем там...

Для тих хто не на машині викладаю приблизний графік руху маршруток. Значить маршрутки їдуть зі Львова від Янівського кладовища (вул. Шевченка). Білет коштує ~ 15 грн.

Львів - Грушів 7:00 ; 10:25 ; 13:15 ; 15:30 ; 18:00
Львів - Колониці (їхати в Колониці) 8:45 ; 13:40 ; 18:15
Львів - Немирів (тільки та, що їде через Грушів!  Їхати до Грушова) 7:30 ; 13:55 ; 18:50

Щоб взнати приблизний розклад назат, потрібно додати + 2 год.

ПовідомленняZippo © 20.07.09 8:32:44    Вейкбордінг (Wakeboarding)

Ех... ото ми поколбасились на тому вейкборді Yahoo не думав, що буде так класно. Хлопакам з дайвклубу Nemo великий уклін Allakh за те, що мали до нас терпіння і навчили мінімальним азам вейкборду. Пропоную через кілька тижнів аналогічну вилазку з елементами шашличка, катання, купання ну і так далі...
Решта дивіться і заздріть Razz  Disobedient

ПовідомленняAndrey © 20.07.09 9:02:49    

Як то кажуть - вихідні пройшли недаремно!!!  І покупались і пострибали і покатались на тому вейкборді....   кому як вдалося...   для мене то був сущий ад  Wasko  Тільки води обпився Wall   Сподіваюсь наступного разу справи підуть краще Crazy
Всім спасибі за компанію Drink

П.С. Вкотре переконуюсь (та й не тільки я) який світ тісний - як виявилось в компанії з нами катались наші давні знайомі, яких давно не бачили, так і зовсім недавні знайомі (по РОУПу,  © "Я впаду" Very Happy )

Змінено: Andrey (20.07.09 9:21:22)
ПовідомленняNao © 20.07.09 9:13:01    

Прикольно погуляли Smile  навіть те, що не вдалось  стати повністю на дошку я задоволений, Crazy дякую всім за хорошу компанію. Smile
ПовідомленняGothik © 20.07.09 9:15:51    

Уууу...  фотки Good  наступного разу обов'язково приєднаюсь до вас! Smile
ПовідомленняAngel © 20.07.09 9:20:23    

Відірвались круто - був приємно здивований тим, що катання на вейкборді досить схоже до катання на сновборді(головне не надто захоплюватись кантуванням на воді Embarassed Smile - загалом повно емоцій і адреналіну Happy
ПовідомленняGenyk © 20.07.09 12:17:11    

оу, я також всім ДЯКУЮ за поїздку і за знайомство, прикольні люди в тому Екстрім клюбі Clapping  також Allakh Зіппо і Анджело без їхніх взаємних під... приколів було б не так цікаво Drink
З.І. всьо наступного разу я встану на ту дошку, як нє, то буду плавати на кришці від унітазу

ПовідомленняРейдер © 13.08.09 10:03:35    

Всім  Preved
Може зберемся покататись через тиждень на вихідних? Smile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Віндсерфінг / Кайтсерфінг / Водні лижі / Вейкбординг / Блоб / Акваскипер Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU