Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Как я обосрался...

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Історії / Приколи / Анекдоти / Курьйози / Карикатури Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLea :) © 23.11.11 5:50:40    

Misteria написав(ла):
«Рібята, паходу я хочу срати!»
LOL  LOL  LOL  LOL  LOL Wall хууууууууух ...  LOL  LOL  LOL  LOL
Уявляю ваші обличчя  LOL  LOL  LOL
Думаю, люба компанія має такого "перла", але, що не кажіть, з ними набагато веселіше! Так побували десь, і забули, а завдяки ЇМ - історії набувають деталізації !!!
! Пригода, так сказать  Good  !!!!! Very Happy

ПовідомленняСіфон © 23.11.11 10:54:51    

Ріспект за історію Misteria!?!
Уявляю як то "по-большому" с ката!!!
А ми ще прям зі Світязя воду брали на хавчик????!
ПовідомленняMisteria © 23.11.11 15:06:16    

Aspera написав(ла):
Ггг, чи то збридилась, чи то пореготала
з нетерпінням чекатиму на продовження заніматільних пригод вашого засранця Very Happy
Ой сонця ви мої ясні, ви би знали LOL в нього все в житті зводиться тільки до цього Smile Я б сказала - то в нього такий культ Smile

Сіфон написав(ла):
Ріспект за історію Misteria!?!
Уявляю як то "по-большому" с ката!!!
А ми ще прям зі Світязя воду брали на хавчик????!
Ото із-за таких як Кулібяка в казанках потім чорт зна що плаває LOL Шо там йому по большому з ката, він в нас крутий - на Говерлі гадив Very Happy  Very Happy  Very Happy

Lea Smile написав(ла):
Уявляю ваші обличчя
То була німа сцена Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняMisteria © 04.02.12 22:37:59    

Люди, подивіться ОЦЕ
http://youtu.be/fqqOF_LEkME  LOL  LOL  LOL  Я плакала Very Happy  Very Happy  Very Happy

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 05.02.12 15:20:18    

Misteria написав(ла):
Люди, подивіться ОЦЕ

Мда-с, видать совсем темы перевелись, раз уже про какашки мультики снимают... Unknow

Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU