Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Відео Львівської команди з Паркуру OVERTRANCE

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняovertrance © 19.05.09 23:59:42    Відео Львівської команди з Паркуру OVERTRANCE

Ось декілька наших відео, вам сподобається: OVERTRANCE - Winter 09  та  OVERTRANCE - Gym Nights
Відео нашої єдиної і не повторної дівчини (шкода відео ще аж з літа 2008): ANN - Summer 2008 (Parkour, Freerunning Girl)

Тут ви ще можете знайти багато цікавого: http://overtrance.com/
ПовідомленняZippo © 20.05.09 8:20:16    Паркур у Львові

Щожж, раз вже в нас тут з'явилися передситавники Львівського паркуру, то розкажіть нам детальніше про цей вид активного відпочинку. Особисто я про нього знаю тільки те, що він ще не до кінця вивчений, тобто його історія дуже мала (порівняно з боєвими мистецтвами) і наукою ще не доказано, що на "старість літ" ці стрибки з величезним навантаженням на суглоби не "вилізуть боком". Взагалі поясніть на хлопський розум в чому кайф?

P.S. З відео хіба сподобалось OVERTRANCE - Gym Nights, і то мабуть тільки тому, що там люди займаються гімнастикою, а це вже інша парафія...

Повідомленняnomeaning © 20.05.09 15:08:11    

Для мене відео вдале, це якщо побачив і захотів так же...
Сподобалось лиш OVERTRANCE - Gym Nights.
Зауваження занадто довгі вступи. Якось не дуже цікаво хто зробив це або це, цікаво що воно впринципі є і зроблено класно.
Пару разів був в цьому залі, але зрозумів що акробатика це не моє... Хоча людям, що так вміють звісно респект! Так хотілось би вміти робити заднє і переднє з місьця, але навчання не заряджає, мало драйву...
Помоєму сьогодні найкращим відео, що заставляє хотіти спробувати так же  є дісордер.
ПовідомленняFistashka © 20.05.09 16:34:58    

Kyiv Gathering 01-03 may 2009 - мені сподобалось. Прикольно Smile OVERTRANCE - Winter 09 - На сніг падати напевно приємніше ніж на суху землю чи бетон. Цікаво скільки у Львові вас таких є?
ПовідомленняHoks © 20.05.09 18:40:59    

Мені сподобалось усе відео, що побачила Smile Простота, як кажуть, мати таланту Smile і дуже захотілось спробувати акробатику -- може, порадите з чого почати?  Surprised  Surprised  Smile  Smile  Smile
ПовідомленняS!CK © 20.05.09 20:09:54    

такс.... всім спасибі за коменти Wink

Цитата:
P.S. З відео хіба сподобалось OVERTRANCE - Gym Nights, і то мабуть тільки тому, що там люди займаються гімнастикою, а це вже інша парафія...
- та не... це тоже кал! І ми далеко не гімнасти  Yahoo  

Цитата:
не повторної
- хто ж то в нас такий не грамотний... ух... вже цікаво...  

Цитата:
Цікаво скільки у Львові вас таких є?
- півокась багато... а так чуток  Razz

А... ну і ше одне... не
Цитата:
Львівської команди з Паркуру
, а з фрірану епт  Mad  
чи може
Цитата:
OVERTRANCE - Gym Nights
- паркур? га?
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU