Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Поїздка на роуп-джамп 23-24.05.09

назад  1, 2, 3
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 3 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняG@vchiK © 25.05.09 19:32:23    

nomeaning написав(ла):
Ну і звісно всім іншим за веселу компанію  .

А компанія таки справді весела, веселішої не найдеш. Чого тільки вартий наш Banana King на вокзалі !!!

ПовідомленняG@vchiK © 25.05.09 19:34:56    

VictorT написав(ла):
и пекущая морда
АНАЛОГІЧНО!!!!!

VictorT написав(ла):
Много ржали, особенно когда "поднимали планку" Мазафаке
Ой як він навалив в штани тоді  LOL
Повідомленняsansei © 25.05.09 19:38:15    

VictorT написав(ла):
особенно когда "поднимали планку" Мазафаке Very Happy

всі новенькі повелись на цей прикол, в мене чуть камера з рук не випала а інші почали теж кричати машинально "стой"  бо подумали що щось не то  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Змінено: sansei (25.05.09 19:47:20)
Повідомленняsansei © 25.05.09 19:41:28    

G@vchiK написав(ла):
Чого тільки вартий наш Banana King на вокзалі !!!
Саме цікаве не бананові шкурки а те що у нього в бутилкі від пива Jokingly
ПовідомленняG@vchiK © 25.05.09 19:44:03    

sansei написав(ла):
Саме цікаве не бананові шкурки а те що у нього в бутилкі від пива

НО НО НО!!!
Ми ж культурні !!!  Angel

ПовідомленняUnesko © 25.05.09 20:31:27    

Роуп це дійсно класна штука, і не забуваємо про тих, хто це все організовував, вони цілу суботу мордувалися з нами, за це їм велике спасибі, а мазафака я так думаю не скоро забуде своє піднімання планки, ну і чекаємо на нові прижки та ще щось екстремальне! Я тільки ЗА!!!
ПовідомленняNao © 25.05.09 22:07:37    

Хочу подякувати VictorT ZIPPO ANGELo Vova
за те що вони зробили можливим це свято екстріму для нас в суботу та в неділю.
Хочу також подякувати Fistashka за гарну подорож до Хотинського замку, та й всім решта друзям з Lviv eXtreme club за гарно проведений час і хороший настрій. Як сказав lucky
"Нехай живе Lviv eXtreme club" УРА УРА  УРА !!!  Clapping  Clapping  Clapping

ПовідомленняNeftis © 25.05.09 23:08:42    

Після поїздки в яку вклались стільки моїх мрій та бажань я не можу виразити емоції словами, їх надто багато, розриваюсь  на частини!!!!  Allakh  Allakh  Allakh Дякую, дякую, дякую нашим бестам VictorT ZIPPO ANGELo Andrey, які тяжко вкалували на тому вітрі,щоб подарувати нам ці незабутні враження наших польотів!! Прросто масса вражень і задоволень, надзвичайно  класно відпочили.. дякую вам! Але для нас на мості пригоди не закінчились, не дивлячись на втому, спечену й обвітрену мордаху ми ще побували в Камянецькому замку про який я так мріяла, облазили місто, попали на байкерський зльот, покатались на байку Crazy  Crazy  Crazy , розклали табір в Хотині на подвір'ї якоїсь тьоті, і в 3й годині ночі вислухали історію її життя... а на ронок снідали на бастіонах Хотинської фортеці... враженя просто бомба!
Fistashka тобі величезне дякую, якби не твій нескінченний запас енергії, ми б того всьгого не побачили і не відчули і ще й не попали б в славне місто  Тернопіль до  Любчика... Супер.... Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo
ПовідомленняZippo © 27.05.09 12:15:15    фото з роуп-джампу

Нарешті я зібрав всі фото та відео Wasko і закинув в галерею Отож, дивимся, коментуєм, заодно згадуєм як то було Happy тепер приступлю до перегляду всього відео, буду кумекати над тим чи вийде з того кліп...
ПовідомленняNao © 27.05.09 19:52:08    

Фото просто супер тепер чекаємо на відео Smile   Very Happy
ПовідомленняFistashka © 28.05.09 13:59:38    

Роуп видався на славу! Дякую всім, хто приклався аби здійснти  "Кам"янець-Подільську рожеву мрію " А то думала, що стрибати нам там не дадуть...переживала, щоб не прийшли люди в формі  і не вигнали з мосту
Сильний вітер і похитування мосту від проїжджаючих по ньому машин  лише додавало азарту стоячи перед стрибком  на перилах, а далі реально виростають крила і ті 3 стрибки для мене "9 секунд щастя польоту" такого, що дає лише роуп!
Yahoo
ПовідомленняZlyden © 17.06.09 22:51:44    

Вітаю всіх. Таке питання.  17.05.2009 в Камянець-Подільському ваша команда проводила стрибки? Маю не погане відео (на мій погляд) Якщо цікавить то пишіть.
ПовідомленняZippo © 17.06.09 22:57:28    

Zlyden написав(ла):
17.05.2009 в Камянець-Подільському ваша команда проводила стрибки?
Ні. Нас в тих числах там не було Pardon
Походу нас "роуперів" все більше і більше Surprised

ПовідомленняVictorT © 17.06.09 23:03:12    

Zlyden, нас небыло, но видео было бы интересно глянуть.
Сторінка 3 з 3
назад  1, 2, 3

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU