Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Поїздка на роуп-джамп 23-24.05.09

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняsansei © 21.05.09 22:04:22    Розклад поїздів Львів -> Хмельницьк -> Кам'янець-Поділ

Мда касирша Франческа мене ніколи не забуде як я з нею дві години зажигав шукаючи різні варіанти доїхати Very Happy  Very Happy  Very Happy

ТУДИ
Львів-Хмельницьк поїзд № 050, відправлення - 20:22, прибуття - 00:30
Хмельн.-Кам'янець-Подільськ поїзд № 623, відправлення - 03:47, прибуття - 06:47

НАЗАД
Кам'янець-Подільськ-Хмельницьк поїзд № 624, відправлення - 20:50, прибуття - 23:56
Хмельницьк-Львів поїзд № 107, відправлення - 01:45, прибуття - 05:57

квитки купувати на таку ораву (6 людей і більше Very Happy ) краще за 3-4 дні бо квитків реально мало і з Хмель. в Кам. наша банда буде їхати в різних вагонах при тому що там лишилось всього 2 квитка після нас і це за день до поїздки, я вже не кажу про те щоб їхати в одному купе. Але нічого LOL біля каси весело провели час, буде що згадати.
Повідомленняnomeaning © 21.05.09 22:27:38    

Сорі  Embarassed
Довірився офіційному сайту укрзалізниці...
Я до 20 ще не встигну до Львова притусувати, такщо поїду якимись другими поїздами.
А там може ще вас застану...
ПовідомленняNeftis © 21.05.09 23:25:33    

Народ, є пропозиція зібратись завтра в 20.00 біля входу в головний вокзал взяти квитки і порішати всі питання з добиранням.

P.S Також, у кого є можливість і бажання залишитись ще на понеділок оглянути мальовничий замок в Камянці, а також поїхати в Хотин, подивитись знамениту фортецю, є можливість поїхати машиною, є ще два вільних місця. В понеділок ввечері орієнтовно вже будем у Львові. Хто може - зголошуйтесь!
моб: +80632638852
ICQ#: 357-485-242
ПовідомленняFistashka © 22.05.09 0:10:02    

Доповню тільки що,  на авто, за попередніми підрахунками, вийде дешевше ніж на потязі чи автобусі.
Єдиний нюанс назад ми плануємо в понеділок, бо хотілось би ще Хотинську фортецю і околиці відвідати. Напишіть хто б міг на пн. залишитись - палатка є Smile

про деталі - в приваті!
Повідомленняmazafaka © 25.05.09 8:47:35    

Goof  Goof  Goof  Goof  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Goof  Goof  Goof  Goof

Висновок - всі неймовірно задоволені і хочемо ЩЕЕЕЕ
такі дрібниці як безсонні ночі на  вокзалах і тарабанення в поїздах  - це все фігня, РОУП того вартий!
ПовідомленняZippo © 25.05.09 8:50:05    Кам'янець-Подільськ - роуп-джамп

Ну що ж, підведем підсумок з поїздки в Кам'янець-Подільськ на роуп-джамп.
За два дні стрибнула 21 неврівноважена особистість.  Здійснивши в загальному близько 60 стрибків. Для нас стало ясно, що більше 3-ох стрибків ми фізично не взмозі запропонувати із за того, що у нас дві підвісні системи і два шнурка, як кажуть за безпеку тре платити часом, більшими зусиллями і відмовою від акробатиних трюків. Але я думаю, що цього повинно було вистарчити, надіюсь всі залишились довольними і щасливими Happy
На рахунок фото/відео, я чекаю на те, коли весь матеріал буде у мене на руках (куди слати є у профілі), тоді я його швидко закину в галерею, а по відео тре дивитись чи назбирається щось на кліп...

Повідомленняsansei © 25.05.09 9:22:58    

Дуже дякую за все Drink насправді все було супер, приємна компанія людей з якими весело і страшно пригати    Yahoo і дійсно коли ми їхали назад змучені і сонні то у всіх виникло питання "а коли ж знову стрибнемо" надіюсь скоро  Very Happy
ПовідомленняANGELo © 25.05.09 10:42:31    

Було класно. Незважаючи на те що режим був трохи виснажливий, все пройшло під класний настрій. Все вийшло! Всі отримали задоволення! Буде ще! Good
Повідомлення7eMEN-off © 25.05.09 11:25:09    

Всі сподівання справдились.  Роуп пробудив в кожному тілі дух справжнього літуна косміческого і не дав жодного шансу щоб "зассати". мені сподобалось , хочу ще !
Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняAndrey © 25.05.09 12:36:44    

Ну, що ж, Lviv eXtreme Club можна привітати з офіційним освоєнням чергової extremальної діяльності Rope Jumping-ом!!! Clapping  Yahoo  Crazy   Ми це зробили власними силами! Happy  Ці два дні, які пролетіли для нас в шаленому ритмі, дали змогу реально оцінити свої сили і можливості. Хочеться сказати, що це не межа, а тільки початок (прогрес на ліцо - 11 стрибнувших в суботу, в неділю ця цифра сягла 15) з часом то діло піде трохи швидше.
Спасибі  Drink  усім хто приїхав!!!

P.S. Далі буде....

ПовідомленняLucky © 25.05.09 12:44:10    

да, попригали знатно!  Good  Good  Good
Незважаючи на вітер який дув весь день, стояти на мості серед "розумово продвінутимх" соратників було класно! Всім дякую за компанію!!! Drink

мене найбільше вставило стрибати спиною назад - відчуття самі дикі!))

Окремим пунктом, висловлюю ВЛИКЕ ЛЮДСЬКЕ ДЯКУЮ камрадам Зіппо, Анжело, Андрію, і всім хто їм допомагав. Саме ці зачотні пацани приклали зусилля щоб нам було добре і саме вони вйобували 2 дні підряд поки ми розважались!
Дякую Мужикі, ріспект і уважуха! Good  Родіна Вас не забуде Crazy  Very Happy

З добиранням назад було трохи галіміше. Іншими словами це було авто мото вєло фото грєбля єбля і охота... Але сьоня зранку коли я "вилупився" з поїзда я подумав, якшо зараз я, після цієї недоспаної ночі з кантуванням по вокзалах довольний шо поїхав - значить пох як ми добирались - головне шо я довольний і хочу ЩЕ!!!!!!!!!!! Crazy

Повідомленняnomeaning © 25.05.09 14:01:26    

ZIPPO, ANGELo, Andrey дякую за "Подорож в Матрицю".
Її віртуальний світ з симуляцією Камянецьких каньйонів, найбільшого в Україні моста і симулятором польотів зі шнурком просто вражає!!! Графіка, фізика і гемплей на 5+!
Або двома словами: ХОЧУ ЩЕ! Very Happy
Ну і звісно всім іншим за веселу компанію  Drink.
Повідомленняsansei © 25.05.09 17:24:13    

Доречі статтья про роуп на сайті дійсно відповідає тим враженням що отримуєш і це дійсно можна описати словом пі@#$ц але тільки в момент коли відпускаєш руки щоб переступити межу нормального життя, а далі просто ловиш кайф від падіння вниз яке затягується в часі і тільки наближення землі нагадує про те що зараз мотузка зробить своє діло і добрий ANGELo знизу допомагаючи вилізти і скаже що наступний приг буде покручє і я з радістю біжу назад на міст щоб...
ПовідомленняG@vchiK © 25.05.09 19:24:44    

Файно файно пострибали, маловато але класно  Good
Організаторам ВЕЛИКЕ СПАСИБІ !!!  Drink

P.S. організовуйте наступну поїздку пошвидше і мене не забудьте  Embarassed
ПовідомленняVictorT © 25.05.09 19:30:14    

Да, классно прошли эти два дня, меня лично напрягало только постоянное желание спать, и пекущая (до сих пор) морда, а всё остальное супер Very Happy Много ржали, особенно когда "поднимали планку" Мазафаке Very Happy
Встретил на мосту нескольких знакомых, в том числе девчёнку, с которой мы ехали в Киев, она на свой первый, а я на свой сотый прыг. Рвалась прыгнуть роуп, но нам надо было откидать своих. Вообще, прыгать рвалось много постороннего (незнакомого) народу, среди них в том числе попадались и незнакомые львовяне.

Змінено: VictorT (25.05.09 19:51:42)
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU