Lviv eXtreme club

 ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Подвиг Віталіка (відео)

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 16.05.09 10:26:10    Подвиг Віталіка (відео)

Це героїчне відео про то, як Vitalik «сам, реально без провідника, без карти, без ніхрена» © підкорював вершину Піп Іван Чорногірський, хоча по відео смахує, що це як мінімум була «К2». Я більш ніж переконаний що Discovery Channel після побаченого буде нервно курити в сторонці, і просити нас віддати їм права на трансляцію цієї восьмихвилинної жесті по телебаченню...
В любому випадку Lviv eXtreme club Віталіком пишається!!! Адже не кожен здатен зробити таки подвиг і доказати собі що він це може!!! Clapping Важить відео 186 мб (08:40 хв)Нище наведений текст із відео. Кращого звіту я ще небачив! В ньому, що не речення то шедевр який заслуговує в подальшому на те, щоб приставляти копірайт ©

Увага! Нецензурна лексика!

Це я щас короче... думаю... Зачем оно мне все нада було... ху-у-у. Тяжко, дуже тяжко. Я ніколи не думав, що може бути так тяжко. Тьфу. Я шизєю від тих всіх турістів, котрі, блять, по десять днів тут торчать. Он два паляка (зближує). От, два штемпа якраз сіли, хавають, а я вже голодний... Голодний, як собака, жерти хочу ну просто піздец, но поки на точку не дойдем, короче, ніякої хавки. Я собі як представлю, шо ше не дойшли, а ше нада спускатися, думаю всьо, мені піздец, я більш ніколи не піду в гори блять, я рішив ше це паследній, перший і паследній мій васход на гору блять. Всьо жопа! Реально!

От ета все гори. Гори, гори, гори. Я зараз видихся з сил повністю. Ху-у-у. Останні... останні ривки були... ну по дуже крутих подйомах.. по дуже.. крутому.. схилу..  по камнях. Щас мені надо піти добратись до Чорногірья. Я вже дуже близько. Перед тим там ше є один.. казали мені, шо є один участок опасний... Іду я зараз туди сам. Валера відстав у нього язва, в нього болить язва. Валера відстав... А я зараз ліг на мох, зроблю десятихвилинну перерву, можливо 20-ти, бо тому шо спати хочеться.. руки трясуться, про сігарєти забув, води з собою реально нема.. короче як в Діскавері. Щас я покажу куда мені надо викарабкатись, вот туда, через цей сніг пройти, от на цей хребет. Як я ето зделаю... я незнаю, но туда мені надо, треба попасти. Ху-у-у, в переді в мене ще багато, і багато чуствую, що пізда. До нових зустрічей.

Я вже перебрався через перевал, зараз йду.. короче йду я зараз от туда.. щаз зближу.. туда,  і вот так, вот так, вот так, тууууда... короче по цьому хребту я ще маю прооойти вот так сюда, сюдою. Це всьо я должен щас буду подолати.. а йду якраз вот звідси через перевал. Казали, що тут мають бути десь джерела, незнаю, зараз йду сам, може я й заблудився, можливо, я зараз не туди йду, но мені вже робиться страшно, тут ні душі блять, гадюк дахуя, і ну його нахрен. Сегарети біля себе є, но курити даже не думаю, труба. В роті пересохло, я вже жер сніг, реально! Мабілка не тяне, блін! хоть би передзвонив спитав, в яку сторону бляха, а то незнаю.. Короче йду на вмання, думаю, шо йду правильно, єслі шо будем іскать туристов, ги-ги. Ой бляха, нахрена воно мені всьо надо було.. Єслі чесно шо то воно мені не хочеться.. вже нічого.. хочу додому. Блять ще й голодний! Вова забрав в мене всю хавку, кинув йому в рюкзак, бляха, булочки,  блін, студенські з ковбасою жареною і воду.... блін... і як то щас даже незнаю... єслі я його щас не найду, єсли я йду неправильно, то я буду галодний до вечора, бо до вечора думаю що вернусь.. короче пішов я дальше.

Короче зараз я шагаю... короче зараз я знахожусь на одному... на одній з висот... я забув як вона називається. Мені так казали, но я незнаю. Я зараз йду сам просто... сам, реально без провідника, без карти, без ніхрена. Мені паяти ще дохрена.. ще час.. Я незнаю чи хватить мені часу хватитися до вечора, но думаю шо шо.. От будь-ласка ті камні... відкривається панорама прекрасна. Просто атас, просто атас, ета не передати словами.. Воно напевно цього коштує, напевно воно всього того коштує... Оказується карпати настільки великі, їх просто не описати. Ну лано я небуду.. не буду витрачати час .. пішов я дальше.

Всьо я вже доходжу до своєї целі, короче, думаю шо єслі я дойду, то до наставання темноти я встигну, думаю, короче, що всьо получиться. Це екстрім, я їбу бля, последній раз бля, реально!

Всьо, я добрався ху-у-у.. Я виконав, ги-ги, ой бляха, то шо задумав. Я навіть говорити не можу. У мене трусяться руки, ноги в мене німіють, я не можу вже бляха, всьо труба.. бля терпне, аш бляха губи терпнуть. Мені срочно нужно півчасовой сон, шас зараз десь піду посплю і відправляюсь назад, щоб з темнотою назад. Зараз чотири часа. Щас щоб ще дощ тут не влупив, бо чую хмаррки такі, бачу так назрівають. Це є цей знаменитий Піп Іван. Вот це, це, от це от крепость, вот він.. Це всьо обсерваторія, короче, це всьо обсерваторія, тут колись була обсерваторія, а ось це найвища точка, я щас знахожуся на найвищій точці. Вот надпісь чортова блять Піп Іван 2028 метрів блять, короче два кілометра двадцять вісім метрів. Краєвиид каешно сума сойти, щас я зближу шоб було... я троха погано бачу в камеру, бо тому що мені тут бля .. Ну гори тут просто.. пейзаж такий ну.. абасратса і не всцатса. Чесне слово бля це коштує того, щоб сюди прийти, що робиться в низу ... жопа короче ета просто атас, я незнаю чи поїду другий раз, ну наверно не, я більше не піддам себе таким випробуванням, но Карпати.. Карпати неймовіно, неймовірно великі, вражаючі, це коштує того, щоб сюди ходили люди з всіх сторін, от фотографіровались, зустрічались, говорили.. Щас мені надо короче он в ту сторону, і туда.. туда по хребту і короче десь туда.. вопше не, вот туда, да...

Короче, я вот вам був так і не сказав. Назад по дорозі я був всьотакі правильно йшов сюда, коли думав, шо заблудився, я блять зустрів Вову і забрав в нього свої булки з ковбасою, кайф непередаваємий. Я зараз дивлюся з висоти на гори. Чекай де Говерла? там помоєму Говерла, вроді да, там. Вищої точки нема, там Говерла. Вона вище тільки на 40 м, ніж то шо є зараз, а я щас жру свою булку. Бля чесне слово, в мене такі відчуття, я такого ще ніколи не відчував. Я пригав з парашута, я ниряв, кайфував да! Но то шо я зараз наблюдаю, просто не передаваємо, так зараз можна писати вірші реально, тут просто можна писати вірші, дивлячись на то всьо. Настільки Карпати могутні, інакшим словом не назвеш, мощні, могутні, які вони такі непередаваємі... просто їх дуже тяжко описати. Карпати це Карпати, відчуття аж переповнюють, но їсти всеравно хочеться. Щас як уявлю, скільки мені пияти назад, це ж кілометрів 20, може 30, я незнаю... ашизеть можна... дурак я конешно конкретний... самокритично... но це просто атас! воно цього коштувало! Но другий раз я не піду неа, нее.  Добре всім пака!

_________________
«Покращення вже сьогодні» ツ


крайній раз внесено зміни: Zippo (06.12.15 10:36:15), редаговано 4 раз
ПовідомленняNao © 16.05.09 10:51:34    

Да чувак ти прсото монстр ти це зробив, сам без карти води тут нічого сказати браво,діскавері реально відпочиває !!!!
_________________
«Границы не в природе — они в сознании»
«Сильные духом, но слабые умом»
«Либо я найду путь, либо проложу его...»
ПовідомленняSuzy © 16.05.09 10:55:47    

2Віталік: ти-просто the best.  Ну прям Survivor.  LOL  Мало не впісялась поки додивилась.  Very Happy  Низький уклін і Оскара за найкращу чоловічу роль.  Good  Країна повинна знати своїх героїв - не кожен наважиться пройти такий шлях "сам, реально без провідника, без карти, без ніхрена" ©  Clapping
ПовідомленняТолік © 16.05.09 11:20:19    

То треба було бачити Very Happy. Як ми вже поверталися назад, причому пару годин ми ще провели на Попі релаксуючи, і тут гульк - Віталік суне назустріч. Це був справді сюрприз Very Happy. Реально героїчний вчинок Smile  Good. Не той герой, хто ніколи не падав, - а той, хто падав та вставав!
_________________
Что нужно нам, того не знаем мы.
Что ж знаем мы, того для нас не надо.
(Гете)
Повідомленняkrykun © 16.05.09 11:50:01    

Більше в гори непіду, отвечаю  Very Happy .
Жерти хочу, що собака Very Happy
Як ті придурки тут по 10 днів торчать Я незнаю.
Клас - шедевир...
Він щей такий колоритний, оптимістичний. Головне що в ньому одразу видно, що духом Він не падав і тому і вижив...Ріспект...

Я теж особисто неодноразово говорив такі слова, але далі ходжу і буду ходити в Карпати, а коли пригоди - це ще цікавіше і є що згадати.
ПовідомленняНаталі © 16.05.09 13:33:04    

LOL  LOL  LOL слів нема -одні емоції  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Молодець!!!!
_________________
Чтобы сохранить ангельский характер, нужно дъявольское терпение!
ПовідомленняFistashka © 16.05.09 15:56:49    

Я б дала три Оскари "Найкращу чоловічу роль", "За режисуру", і ще... такого Оскара немає "за силу волі" Ти це зробив!

ZIPPO написав(ла):
Нище наведений текст із відео.
Зіппо, я в шоці... ну ці крилаті фрази дійсно треба було записати! Супер!
ПовідомленняVictor SV © 16.05.09 19:38:17    

ну просто нема слів, що не речення то перли  LOL ,   респект Віталіку ти це зробив
на відео нема нічо лишнього.  LOL  LOL  LOL  LOL
будем надіятись що наступного разу ти поїдеш з нами і знову відзнімеш убойне відео
браво номінація на оскар
ПовідомленняNadezda_95 © 16.05.09 20:59:54    

Просто бомба! Bomb Clapping  Дуже позитивне відео! Good Переглянула на одному подиху і з широкою посмішкою Smile
Віталік, тобі респект за те, що мав силу і натхнення висловлювати свої емоції і переживання на камеру, дуже артистично вийшло Good Браво!

Vitalik написав(ла):
Карпати це Карпати, відчуття аж переповнюють, но їсти всеравно хочеться

Very Happy

_________________
Добігалась Wink
ПовідомленняHoks © 18.05.09 10:14:41    

Народ, то бомба! Мене которий день від відео Віталіка плющить, то капец Goof  Goof  Goof  Crazy  Crazy  LOL  LOL  :
Сижу, ржу на роботі, народ вже навіть не питається шо такоє!!!   Very Happy  Very Happy  Very Happy  І так знають  LOL  LOL

Мегапозитифф!  Drink Віталік -- молодчина!!!

Оце дійсно екстрім, що б не казали про складність гори! Бо екстрім --це коли людина реально переборює себе, але таки підкорює  встановлену  мету! Віталік -- молодець, моя особиста повага за наполегливість, силу волі і неосяжне почуття гумору!! Завдяки ним, ми тут всі пацтулом валаяємось  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняAndrey © 19.05.09 10:40:54    

Відео просто супер!!!!!! Good  Good  Good   Вкотре переглядаю і постає перед очима шлях на Піп Іван, обсерваторія, краєвиди...  Search sky   Віталік молодець!!! Clapping  Drink   Не кожен знайде в собі силу волі покорити самотушки такий нелегкий шлях!!!  Та ще й виложити всі свої емоції на відеоSmile  (в мене самого неодноразово, коли кудись піднімаюсь, закрадаються в голову такі думки, що "нашо воно мені треба..", "Останній раз.." і т. п.) Але коли досягаєш своєї цілі, тоді розумієш - всі прикладені зусилля цього варті!!!
Віталік Ріспект!!!!! Drink

З.І. Окреме спасибі за виложений текст!!!  Навіть почитавши його складається мега-грандіозне враження про той подвиг!!!

_________________
Кожна людина отримує саме те, що хоче. А якщо хтось отримує те, чого він не хотів — значить він хотів саме те, що отримав.
ПовідомленняNeftis © 19.05.09 23:33:00    

Віталька молодец Clapping  Твої перли пішли в народ і стали крилатими фразами)) слухала і плакала  LOL  LOL  LOL   відео щоденник рулить!
Повідомленняrrid © 21.05.09 13:28:41    

В кожного своя Фудзіяма )

Відео - супер, Віталіку окрема подяка за заряд хорошого настрою! і за щирість ))
2zippo - музичка також в тему )
ПовідомленняZippo © 05.06.09 14:29:51    Оновлення відео

По численним проханням глядачів, місцями зменьшив гучність фонової музики. Також замінив в кінці звуковий супровід на пісню Tina Turner - Simply the Best  Crazy Оновлене відео можна скачати по тій самій сцилці що й раніше.
_________________
«Покращення вже сьогодні» ツ
ПовідомленняStellz888 © 21.06.09 0:04:05    

Відео - супер- музичка в тему
респект Віталіку ! Звiр!!! Clapping  Clapping  Clapping

_________________
Не ждите чудес — чудите сами!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

 
Перейти до:  


© 2001-2024, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС
Экстремальный портал VVV.RU