Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Поїздка по Закарпаттю

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняevil1207 © 09.05.09 23:14:18    Поїздка по Закарпаттю

Ми з компанією вирішили поїхати по Закарпаттю. Точніше місяць назад планувалась поїздка в долину нарцисів, але ми вирішили розтягнути її на два дні. Зібралось нас 10 чоловік. Подорожували на двох машинах. Початковий маршрут був таким:
Львів → Чинадієво (палац–санаторій) → Мукачівський замок → Хустський замок → Долина нарцисів → оз. Синевир (ночівля) → Мукачево → Середнє (вин завод) → Ужгородський замок → Невський замок → Самбір → Львів.
Одже зустріч була призначена на 5:30 на Сихові. Я як завжди запізнився і прийшов майже в 6:00. Уже думали вирушати, але тут подзвонив водій і сказав що в нього машина не заводиться. 20хв копання під капотом і ніби проблему владнали. Виїхали в 7:00. І одразу на об’їзній стали, знову проблеми з машиною. Ще 10хв і знову в дорогу. З наміченого плану ми уже вибились більше ніж на годину. Тому вирішили надолужити на трасі на Стрий. Але за 5км від Львова за перевищення швидкості нас зупинили. Проблему залагодили за 100грн (часу на доведення нашої невинності не хотілось витрачати)  і в дорогу.
Близько 10:00 ми доїхали до Чинадієва. Пройшлись парком, на території якого є Палац 18 століття, санаторій «Карпати», невеличке озерце, джерело краси та молодості, косулі, кролики і птиця. На березі озерця перекусили, пофоткались і в дорогу.
Наступна зупинка Мукачево. На підїзді до міста ми пропустили поворот, тож повертали навпроти посту ДАІ, за що отримали погрожуючий знак у вигляді кулака. Біля підйому на замок припаркувались, через велику кількість машин не хотіли їхати до самого замку. Сам замок стоїть на горі. Красивий, в три поверхи, з глибоким колодцем (80м) на подвір’ї. Це був вихідний день тому відвідувачів було багато, й половина з них іноземці, весь час чув іноземну мову (можливо це булий самі жителі Закарпаття) але було важко відрізнити. Досхочу нафоткавшись, поїхали далі.
По дорозі Було багато виноградників у селах, але ніде я не бачив щоб продавали вино. Далі були цілі поля винограду, ніколи не знав, що він росте як кущ, думав він лише в’ється. В Хуст на руїни замку вирішили не їхати. Тому прямо в долину нарцисів. З парковкою знову проблеми. Припаркувались на якомусь полі. Вхід був платним: 5грн. Сама долина нас мало вразила. Нарцисів було не багато. Казали що ще не розцвіли, і що сама долина позаростала кущами. Рвати їх заборонено, хоч в самому селі їх продавали діти. Пофоткались, перекусили. Й рушили на оз.Синевир.
По дорозі народ закупився вином, хоч я сумнівався що воно домашнє, так як не побачив жодного виноградника в хазяйки. В Міжгір’ї повернули направо в перший ж поворот (це було фатальною помилкою). Після трьох кілометрів по сільській розбитій камянистій дорозі я засумнівався що це дорога на Синевир. Ми зупинились щоб вияснити. Другий водій сказав, що його GPS показав саме цю дорогу (мій був сівший), подруга ніби впізнавала цю дорогу, так як рік назад їздила на Синевир. І ми поїхали далі. Ще за 2 км село закінчилось, і ми почали підніматись в гору, з одного боку обрив і річка, з іншого дерева, кущі. Я вже був точно впевнений що ми поїхали не тією дорогою. Перша зупинка: через дорогу тече потічок, ми обережно його проїхали. За 100м ще один, більш крутий і глибокий, тут зачепили передній бампер, і частину його відірвало (губу). Далі пішли на розвідку. Десь за 1.5 км цими серпантинами ми вийшли вже до іншого села, але тут зустріли велику яму. І не дійшовши до самого перевалу вирішили повернутись. Вже за темна ми знову в'їхали в Міжгір'я.
Педаль в полік, і на всіх парах несемось правильною дорогою. Перевал, крутий спуск. Було вирішено їхати до Синевирської поляни а далі буде видно. Близько 22:20 ми були в селі. Тут думки розділились де ночувати. В мотелі місць не було. В людей також не знайшлось місця на 10чол. Вирішили їхати далі. За Поляною знайшли кілька мість для ночівлі.. Зупинились біля стику двох річок. Розклали палатки. Сіли, випили. Тут до нас під'їжджає Джип з мигалками.. Виявляється це рятувальна служба, були дуже ввічливими, вони шукали хлопчину який загубився. Близько 1:30 усі полягали спати: по 4 чол. В двох палатках, ще двоє в машині. Спали в спальниках і куртках, під ранок було дуже холодно. Зранку, коли вилізли з палаток, були дуже здивовані: на вікнах машин іній, на столі також. В 10:00 сніданок, пофоткались. В 12:00 виїхали в напрямку самого озера. 4 км і ми біля його підніжжя.Машини, автобуси, туристи, галас, як центр Львова на вихідні. Йдемо в гору хвилин 20. Ось і озеро, я уявляв його меншим, але мене воно вразило красиве і кришталево чисте. Багато часу немає, тому швиденько спускаємось назад.
Знову в дорогу, в Ужгород вирішили їхати: Міжгір'я → Воловець → Мукачево. Кілька фоток на перевалі перед Міжгір'ям. По дорозі весь час майоріє красивий Боржавський хребет, на якому ще місцями лежить сніг. Одразу за Воловцем перевал. Далі на вже знайому трасу Київ-Чоп.
В Ужгороді зустріли ще двох знайомих. До самого замку добрались в 17:30. До закриття залишилось пів години. Тому побували лише в дворі. Частина нашої групи ще потрапила в краєзнавчий музей. Випили кави і знову в дорогу: на черзі руїни Левицького замку. З руїн відкривається чудовий краєвид. Це була наша остання зупинка перед дорогою на Львів, тому сіли перекусили. До Львова треба було їхати через Самбір (відвезти подругу), тому поїхали попри кордон.
В Перечині трапилась неприємна пригода. Проїхавши перехрестя нам на хвіст сів Land Cruiser з беркутом. Спочатку ми подумали звичайна перевірка в прикордонній смузі. Як виявилось ми переплутали головну дорогу з другорядною: створення аварійної ситуації. 15 хв розмови, 200 грн. І ми їдемо далі.
Перевал на границі областей також мабуть дуже красивий, ми його ледь розгледіли під місячним сяйвом. Блок пост 23:00. Тільки перетнули блокпост, щит «Львівська область» і дорога закінчилась. Якщо в Закарпатській був асфальт, то тут лише щебінь зі смолою і ямами. Спускались до Турки зі швидкістю 40-50 км. Дорога жахлива!!! Далі Самбір 0:30. Відвезли дівчину якій одній завтра на роботу... Ще 1,20 хв й нарешті рідний Львів, на годиннику 3:00. Ми вдома!!!!!
Підсумок: були в красивих місцях, але занадто багато за два дні. Краще побувати в двох трьох, але дізнатись більше про їхню історію.

Фотки
ПовідомленняNao © 09.05.09 23:41:38    

Супер розповідь цікаво і захоплюючи, фотки також класні. Good Було дуже смішно читати про ДАЇ і пригоди з вашою машиною  Smile  Very Happy  LOL
Повідомленняevil1207 © 01.12.09 16:36:34    

Та сама поїздка, розповідь іншого учасника.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU