Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Поїздка в Польщу на велосипеді

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFistashka © 28.04.09 21:06:28    Поїздка в Польщу на велосипеді

Виникла ідея поїхати на вело у Польщу. Перейти через піший перехід Шегині-Медика. І далі маршрут можна скласти залежно від бажань і можливостей (одно-, дво денний) Нарпиклад поїхати в м. Ланцют подивитись на замок і найбільшу колекцію карет у Європі і т.д.

Для цього шукаю людей у яких є відкрита або може бути відкрита шенгенська віза і бажання поїхати.
По часу поїздку приблизно планую на вихідних у кінці травня. Зголосіться хто б мав можливість.
ПовідомленняNao © 29.04.09 9:35:50    

Ех так би хотілось би поїхати,але в мене навіть закордонного паспорта нема Sad а ще візу поки відкриють це взагалі капець.
Якщо буде збиратись поїздкана велосипедах по області я тільки за, і поїду.

ПовідомленняRomko © 29.04.09 16:34:54    

Народ Ви запізно за це взялися, маю на увазі ВІЗИ, з першого числа буде напряжно зробити візу, хіба що на три  дні. Тай взагалі поляки пробують робити таку штуку як Чехи, ловлять наших, і просять  - або їдете самі, або ми вам поможемо, вибирайте!. В польшу буде так само важко попасти як і в Бундес... Є ще варіант, якщо вкогось хороші знайомі в турфірмі, то через ту фірму можна зробити, тобто один з учасників групи буде в ролі гіда (представника фірми), а всі решту просто туристи, колись таке робили, проканало....! А я напевно  якщоб поїхав, то бажання вертатися вже ніякого б не мав, критив би пидалі в сторону заходу....., і то чим посильніше......дістав вже той бардак, от на роботі вже скорочення, відпустки за власний рахунок, аж страшно....так і хочиться на то все плюнути і поїхати......
ПовідомленняNao © 29.04.09 17:40:48    

Так перспектива не дуже Sad я думаю навколо Львова є маса місць де можна поїхати і є що глянути, наприклад купа замків навколо, дешевше до того.
ПовідомленняFistashka © 29.04.09 23:59:11    

Народ, нагадую, ця тема про веломандрівку... а не про кризу, кордон і песимізм... того і так по саме нехочу Confused
Romko написав(ла):
дістав вже той бардак, от на роботі вже скорочення
NAO написав(ла):
Так перспектива не дуже я думаю
Мати б бажання, з'являються можливості і двері відкриваються, ті які здаються за сімома замками Smile На цю мандрівку нас вже є двоє, думаю до кінця травня більше народу підтянеться. Velo  Velo  

NAO написав(ла):
навколо Львова є маса місць  де можна поїхати
Згідна! Тому і їздимо навколо Львова і не тільки, одне другому не заважає.
ПовідомленняFistashka © 03.06.09 1:02:14    Веломандрівка-соло

Оскільки в народу на двох колесах вбільшості немає шенгенських віз довелось веломандрівку здійснювати самотужки.
Для мандрівки мною було вибрано не випадковий маршрут - м. Холм і  Холмщина - батьківщина мого батька.
Оскільки їхала сама, то добиратись до початку маршруту вирішила автобусом (а то крутити колеса до Шегині - Медика самій не особливо було б в задоволення, та ще й на вихідних погода не сприяла - падав дощ) Потім не одноразово переконалась, що то було правильне рішення. Виїхала о 5-ій ранку о 11:00 (о 10:00 за місцевим часом) була вже коло  м. Холм.  Кавалок часу зайняв перетин кордону і здивування прикордонників, що мій велосипед і багаж не напханий цигарками А то традиційно в пасажирів позабирали контрабанду, кілька оштрафували по 150 злотих за кожен блок.

Дощ трохи зупинився і це дало можливість розпочати маршрут. По Польщі до цього на велосипеді не каталась і тому перше, що здивувало - так це повага водіїв до велосипедитів! Мене пропускали всюди, навіть коли виїжджала з другорядних доріг, об'їжджали дуже обережно тому на трасі почувала себе дуже комфортно. На дорогах хороша розмітка і велосипедистам там є де їхати. Місцями край дороги був досить вузький та все ж відчуття були комфортні.
        Час від часу траплялись велосипедисти, та їх було не багато. Довкола м. Холм є спеціально відведені  велодоріжки. Коло всіх магазинів, установ, в центрі міста є міця для велостоянки - і це відносно невелике містечко. Переважно під час зупинок мій велосипед був єдиним на таких стоянках. Може то просто погодна не сприяла .

Ночувала в хостелі за 18 злотих. Ввечері у суботу ще встигла сходити в басейн за 6 злотих (15 грн). Басейни належать державі є в кожному містечку навіть селищі і всюди ті ж умови – та  ж ціна! Якщо з сауною – то на 1 злотий дорожче! Оце ціни – оце кайф!

Відвідала багато визначних  і пам’ятних для українців місць - Данилову гірку (м. Холм засноване князем Данилом 1237 року), будинок де 17.09.1866р. народився перший президент Української республіки – Михайло Грушевський, також могилу прем’єр міністра УНР – Пилипа Пилипчука, піднімалась на дзвінницю на Даниловй гірці біля Базиліки з якої відкривається неймовірний краєвид на на місто, також відвідала місця вшанування пам’яті про трагедії українського народу про які не можна забувати, а саме с. Верховина в якому 6 червня 1945 року було невинно вбито та замордовано ціле село православних мешканців, а також ще офіційно не відкритий меморіал пам’яті жертв у с. Сагринь - невинних людей яких було вбито 10 березня 1944р. у селах Сагринь, Пасіка, Невірків, Конюхи, Рудка, Модринь, Часники… на меморіалі прізвища сотень – сотень вбитих сімей. Цілі сім’ї гинули в одну мить тієї кровавої ночі. В моїй голові ці трагедії не вкладаються… Сумно? – Так. Та я мушу про це навіть тут написати, бо ми не можемо бути байдужими. Ми маємо пам’ятати…
Тоді розуміється в який щасливий ще час ми живемо зараз!!!
        Веломандрівки, парашути, роуп, сплави, гори, лижі, дайвінг, рафтінг, дігерство, екскурсії, фестивалі, акції... думаю зрозуміло про що я.
Веломандрівка-соло хороша тим, що є час подумати…

Змінено: Fistashka (03.06.09 1:07:48)
ПовідомленняZippo © 03.06.09 6:57:39    

Ja to myślę, gdzie znikłaś... a ona do Polski pojechała. Julia, jesteś szalona dziewczyna. Crazy  Сhlubimy tobą. Tak trzymać!
ПовідомленняNao © 03.06.09 8:24:23    

Фісташка  ти просто  чудо дівчина !!! Нема слів  сама така здійснити  це просто  щось !!! Surprised  Surprised
Повідомлення7eMEN-off © 03.06.09 8:26:39    

Ти матьора екстремалка !!!
Але таке питання : "Я недавно їздив ровером з Тухлі в Ужгород . Так признаюсь дуже сильно намулив одне місце (дуSmileу). Потім ледве ходив і це при тому що я часто їжджу ровером. А ти як ?"

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняFistashka © 03.06.09 8:55:20    

ZIPPO написав(ла):
Ja to myślę, gdzie znikłaś... a ona do Polski pojechała.
Very Happy  ZIPPO - ти диво! ще й польську знаєш!

7eMEN-off написав(ла):
Так признаюсь дуже сильно намулив одне місце (дуу). Потім ледве ходив і це при тому що я часто їжджу ровером. А ти як ?"
На фото погано видно- та у мене одягнені і велоштани, і велошорти - подвійний паралон врятував! Це тому, що ще було прохолодно і в двох не парило. Все в нормі. Майже нічого не намулило  Very Happy

В Польщі у веломагазині бачила такі класні силіконові чохли на сидіння для комфортного катання, та якраз на мій тип сидіння не було. Напевно класна штука, треба людей розпитати.
Повідомленняnomeaning © 03.06.09 10:07:37    

Міцний Горішок Allakh
ПовідомленняNeftis © 03.06.09 12:08:16    

Юлічка, сонце я тобою пишаюсь! Ти молодчага, здійснюєш мрії не дивлячись ні на що! Просто супер, що ти от так сама поїхала в Польщу на ровері, зробила те що планувала Clapping
p.s нарешті здала доки на закордонний, може в наступну поїздку до Польщі складу тобі компанію Smile
ПовідомленняFistashka © 08.09.09 23:04:12    

Можливо у когось є відкрита віза і бажання здійснити веломандрівку Польщею?
20-21 вересня планую їхати знову, бо маю бажання, відкриту візу і час Velo  
Надія мала, Crying or Very sad  та може все ж хтось приєднається?! Wink
Буду дууууже рада!
Повідомленняkrystyna3708 © 05.11.09 12:46:36    

я б із задоволенням приєдналась, тільки візу треба відкритиSmile
ПовідомленняAndrey © 05.11.09 12:51:40    

krystyna3708 написав(ла):
я б із задоволенням приєдналась, тільки візу треба відкритиSmile
krystyna3708, в тебе є можливість повертатись в минуле??? Shocked

Fistashka © 08.09.09 23:04:12    
Fistashka написав(ла):
20-21 вересня планую їхати
Вересень здається уже минув...
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU