Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Додавання власних фото в галерею

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота форуму та галереї Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняWXP © 24.04.09 22:20:51    Додавання власних фото в галерею

Привіт друзі! Drink
Є пропозиція! Надати можливість відвідувачам додавати свої парашутні фотки, а модератори хай вирішують пройде вона чи ні!
Можливо це вже є, та я незнаю як викласти! Cool
Якщо не важко підкажіть! Embarassed

ПовідомленняZippo © 25.04.09 11:04:41    

Це питання досить складне з купою нюансі, про які я спробую тут розписати.
Почнем зтого, що над цим питанням ми вже думали, і дійшли згоди, що таку можливість надавати ми не будем, з таких причин:
― якщо всі почнуть додавати власні фотки, то боюсь, що за короткий час місце на сайті закінчиться, а воно як ви знаєте не резинове і коштує немало. Ми ж не такі круті як picasaweb.
― ми фізично не зможем їх всіх в реальному часі опрацьовувати, тому що при додаванні в альбом, вони вже будуть доступні для перегляду, а як їх після того вибирати, якшо народ вже днеякі з них подивився?
― також є прості правила при додаванні фото в галерею такі як: розмір, вага, наявність урла і т.д. Хто з цим буде бавитися, якщо є люди які фотошопа і близько не бачили...
     Я спрорбую розказати шлях додавання фото в галерею, і які критерії при відборі тої чи іншої фотографії.
Першим ділом потрібно мати якесь відношення до Lviv eXtreme club щоб фотки були розміщені в нашій галереї. Якщо ми вас смутно знаєм, то потрібно щоб фото були обов'язково нашої "екстрім" тематики (наприклад ви стрибнули перший раз із парашутом). Що ми робим далі, зв'язуетесь зімною по асі, скайпі або пошті (в профілі є всі дані) присилаєте/передаєте фото і ми їх якщо вони цікаві додаємо в галерею.
Які ж фото ми додаємо а які ні? Не секрет, що в нашій галереї на даний момент є 4300 фотографій і здивувати нас буде важко, тому ми стараємся, щоб фото не повторвались (типу 10 різних людей фоткаються на фоні літака), в такому випадку ми виберем одну на власний розсуд. Також ми стараємся додати фотографії (обличчя) всіх учасників даного заходу, щоб кожен зміг себе побачити в альбомі, та багато інших факторів...
Одним словом, зараз ми стараємся брати якістю а не кількістю.

P.S. WXP, за ваші заслуги перед родіной Allakh ми можем створити персональй альбом, хоча якщо мені не зраджує пам'ять то у вас він вже є Jokingly

ПовідомленняWXP © 27.04.09 8:58:20    

Привіт ДРУЖЕ!!!
Мені приємно що у мене перед родіной є заслуги!
Є нові прикольні фотки з початку сезона у Львові!
Так що міласті просім забрати!І ВИКЛАСТИ!

ПовідомленняNao © 27.04.09 12:44:20    

Так можна фотки викласти в контакті і все ок Smile
ПовідомленняWXP © 27.04.09 13:03:14    

Мжна викласти і в однокласниках!,але хотілось-би всетаки на сайті який має відношення до стрибків!
ПовідомленняNao © 27.04.09 13:20:11    

Дак в контакті пряма силка на нас в чому проблема якщо у людини є руки і вони ростуть правильно то нажати на силку клуба не проблема коли мені щось треба було взнати я перелопатив все тут і найшов Smile
Повідомленняnomeaning © 27.04.09 13:40:22    

NAO написав(ла):
Дак в контакті пряма силка на нас в чому проблема якщо у людини  є руки і вони ростуть правильно то нажати на силку клуба не проблема

Не всі там зареєстровані і хочуть реєструватись.
Зіппо згадував про пікасу  Wink
І не треба зразу про руки і їхню прямолінійність)
ПовідомленняNao © 27.04.09 21:22:44    

Я рахую кому треба щось той  все найде  Smile  а руки і голова вирішують.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота форуму та галереї Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU