Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав по Чорному Черемошу 09-11.05.2009

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 7 з 8
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNadezda_95 © 12.05.09 19:31:09    

Hoks
Не хотіли ми сварку з хати (в даному випадку - з палатки) виносити, але ладно. Secret  Це просто вийшов невдало-неоригінально-тупуватий жартик, зміст якого полягав в тому, щоб переконати майже сплячу мене і Leonky в падінні метеора, чи то в проходженні повз бідолашного заблукавшого криволапого медведя, який своєю незграбністю звалив палатку, чи то можливо була перевірка на витривалість в умовах обмеженого кисневого простору, чи то юнаки подумали, що нам самотньо без їхньої уваги, а обійми палатки стануть нам в сам раз доречними... Але мабуть то сама палатка не витерпіла лихої долі і гепнулась на нас... Unknow
Leona написав(ла):
Маєте дякувати Андрію, що весь наш гнів він на себе взяв

То точно. Very Happy  Спальник Андрія (який мав спати з нами) Катя мяко кажучи вишвирнули в сусідню палатку (вгадайте до кого) Jokingly  
Все. Забули цю історію! Crazy Мир миром, пироги з сиром! Razz

ПовідомленняТолік © 12.05.09 22:40:22    

Nadezda_95 написав(ла):
невдало-неоригінально-тупуватий жартик

це був не "жартик", а "витівка" Smile, і щодо того наскільки вона була смішною, вдалою  і бла-бла-бла -- це з якого боку (і в якому стані) на це дивитися Very Happy.

ПовідомленняFistashka © 12.05.09 22:55:50    

«Котить хвилі наш Черемош, а куди — не знає
Поміж гори в світ широкий тече — не вертає» ця пісня і зараз звучить в моїх думках...
Перше, що мене найбільше вразило побачивши Черемош 2009 -  це те, як він змінився з минулого року.... Ми всі пам'ятаємо про повінь- минулорічну стихію, та я думала вода зійшла і принаймні береги залишились на своїх місцях...
Якщо б Аngelo  не зупинився і не вказав на місце нашої минулорічної стоянки- я б ні за що не впізнала..... лише єдина ржава опора нагадувала минулорічний міст.
А ще минулого року там, на березі, розташовувались десятки наметів, кухні, багаття, росли дерева..
Від цього немає і сліду. Стало дуже прикро.

Під час сплаву, помітно наскільки Черемош навіть своє русло змінив...
Та у всьому можна знайти позитив - цікаво було відкривати для себе Черемош менш повновидний з іншими порогами і перешкодами. Вартувало подиву розміщення дорожнього знаку "ремонтні роботи" посеред ріки....де-де, а у річках ще знаків не бачила  LOL

Більше вражень приніс сплав у понеділок, оскільки спека, а потім дощ все ж додали води у річку і пороги відчувались ще більш бурхливо.І дійсно декого підкидало так, що люди випадали з катамаранів ( добре, що не з нашої команди)
Радію з того, що ми зібрались і здійснили заплановане! Clapping

Тепер в очікуванні "Черемошу 2010"  Yahoo  Yahoo  Yahoo
Ще  "погребем" і "потабаним"!
ПовідомленняGolem © 13.05.09 9:35:44    

Там води чорні Черемош
Несе в нічну пітьму
І мертву пісню водоспад
Наспівує йому

Його потік, як Вуж Старий
Між скелями тече
Далеко,там, звідки ніхто
Не повертався ще.

(с)Ірій
ПовідомленняHulihanka © 14.05.09 10:18:08    

десь ми там проходили...
http://picasaweb.google.com/Hulihanka/OvZBmE#
ПовідомленняHoks © 14.05.09 11:45:53    

Марта, молодчинка Smile Фото супер! Good
ПовідомленняТолік © 14.05.09 11:51:39    

практично кожен пейзаж гідний честі бути на мому робочому столі Smile. А це найвища відзнака! Very Happy Що й казати -- неймовірної краси панорами, зняті хорошою камерою вмілою рукою та набитим оком.
ПовідомленняZippo © 14.05.09 12:28:08    фото Чорний Черемош - Піп Іван Чорногірський

Отож, хто має стальні нерви і великий запас терпіння, (а воно вам знадобиться, бо вже другий день наш сервер або тормозить або взагалі падає) Wall то може вже рулити в галерею і дивитись фотки
ПовідомленняNao © 14.05.09 15:02:55    

Фотки просто супер Smile
Повідомленняnomeaning © 14.05.09 16:47:39    

Класно зїздили  Good
Заради такого можна було себе і не пожаліти після стежок, і приєднатись...

Hulihanka написав(ла):
десь ми там проходили...
http://picasaweb.google.com/Hulihanka/OvZBmE#

Фотки супер!!! Колись і я вийду на такий рівень  Embarassed   Smile

А зі знаком це взагалі вигон Very Happy
ПовідомленняFistashka © 15.05.09 8:47:45    

Hulihanka написав(ла):
десь ми там проходили...

Марта, фото чудові... Я б пропонувала фотовиставку зробити - є що показати, є на що подивитись.
Подивовує те, що дехто не міг відірвати очей від стежки піднімаючись в гору, а ти всигала ще й так зазняти всю цю красу.
ПовідомленняHulihanka © 16.05.09 7:56:47    

Fistashka
ага, після кожного походу організовувати виставкиSmile
будеш моїм спонсором? Very Happy
Цитата:
дехто не міг відірвати очей від стежки піднімаючись в гору

я не вмію дивитися під ноги... Secret  Pardon
ПовідомленняFistashka © 16.05.09 15:46:57    

Hulihanka написав(ла):
ага, після кожного походу організовувати виставки))

будеш моїм спонсором?

Confused блін....як завжди всі хороші ідеї впираються в фінанси

Hulihanka написав(ла):
я не вмію дивитися під ноги...

помітили сьогодні на Чортиках...спуск на 5-ій точці по мокрому лісу був ще той! LOL  LOL  LOL
[/img]
ПовідомленняHulihanka © 16.05.09 19:41:56    

я ж казала, без екшину не обійдетьсяSmile
Повідомленняtt © 17.05.09 21:25:22    

в знак солідарності з вами, з чувством віни за то шо не попала в цю чудну кампанію їздира на рафтінг в Туреччині. коротки звіт: два рази перевернулась, раз получила по голові веслом (гуля досі не зійшла), стрибнула з дерева у воду. вражень купа. відео згодом
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 7 з 8
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU