Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав по Чорному Черемошу 09-11.05.2009

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 6 з 8
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNadezda_95 © 12.05.09 8:28:38    

Три дні в раю пройшли чудово Smile  Я б там жила, чесне слово!
 Прокидатись вранці від холоду, але під спів пташок і мелодію дзвоника на шиї місцевої Бурьонки; дивитись на гори і усвідомлювати, що це наша українська земля, така несамовито прекрасна і вражаюча!  Happy
Я ЩАСЛИВА!
Yahoo
(Мені вранці чомусь снилось як ANGELo заталовує рубзаки в багажник Very Happy )

ПовідомленняBigdan © 12.05.09 10:22:42    

Та було файно, от шкода, що води було маловато і можна сказати вийшли всі сухі з води. Навіть ніхто не випав з катамарана   Very Happy  . Доїхав нормально, перед Фраником трохи зблукав. Франківскі таксісти відправили мене на Львів через Стрий, а не через Ходорів  Surprised  .
ПовідомленняHoks © 12.05.09 10:35:42    

Величезне дякую усім за чудові вихідні! Clapping  Clapping  Clapping  Я задоволена, і щаслива! Yahoo
Два дні були наповнені новими враженнями, Sailboat спілкуванням з друзями, Prevedсміхом, Laughing теплими  спогадами, Runner смачним микулинецьким пивом Drink і, звичайно, несамовитою красою Карпат!! Bomb

Усім велике дякую, без вас цей відпочинок не був би ТАКИМ!

Окремим абзацом розкажу, як ми добирались додому в неділю разом з 7eMEN-off і мамою Хуліганки:

В сьомій вечора ми повернулись до табору з Піп Івана. Автобус до Франківська мав виїжджати  з Верховини десь через 20 хвилин, відповідно у Ільцях вона б мама були десь за хвилин сорок. Як ми швидко не збирались, і не їхали до трасси, таки на п"ять хвилин запізнились на той автобус. То був останній рейсовий бус до Франківська, так шо трохи ми задумались, ну але шо робити, будемо якось добиратись попутками.

Не простояли ми і 5 хвилин, вирулює якись бус. Ми його пенямо, і далі такий діалог:
- Доброго дня! А ви куди їдете?
- А вам куди треба?
- Нам до Франківська б..
- Нє, ми не їдемо до Франківська, ми до Львова.
* а-а-а Dance  Dance  Dance
- А візьміть нас будь-ласка!
- А скільки вас?
- Троє!
- Та сідайте, якраз три місця вільних є!!!
* и-и-и-и  Crazy  Crazy  Crazy  Crazy

Тим автобусом їхали доречі Манівці, які там же тими днями сплавлялись.

Під Львова, шофер сказав, що поїде не через Зелену на Привокзальну, а через Сихів!
* У-У-У  Goof  Goof  Goof

Отак, я і доїхала по суті під саму хату! Була вдома  пів першої Smile Заканало, любі друзі так, що ніяким плануванням воно б так гарно не вийшло!

Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняAndrey © 12.05.09 10:44:31    

Однозначно було класноSmileSmile  Посплавлятись, походити по горах, босяком по снігу, помити ноги в крижаній воді водоспаду, покарапкатись на скелі, вечори біля вогню з близькими тобі людьми - що ще може бути краще???

Nadezda_95 написав(ла):
Три дні в раю пройшли чудово
Істинний РАЙ!!! Yahoo  Yahoo  Yahoo

Bigdan написав(ла):
от шкода, що води було маловато і можна сказати вийшли всі сухі з води.
В понеділок (хто залишився і сплавлявся не дасть збрехати) було трохи більше водиSmile  І глюпало вже так файно Crazy  якраз добре зранку замісь кави Very Happy На Гуку ми навіть мало не перекинулись Embarassed   якби трохи більший злив.... плавали б ми в Черемоші Surprised

Bigdan написав(ла):
Навіть ніхто не випав з катамарана
а в понеділок таки знайшлись щасливці які випали з катамаранаSmile Правда не серед наших...  про це краще знає Фісташка, вона то бачила.
ПовідомленняVictor SV © 12.05.09 11:19:38    

Все було супер Good всі щасливі, зтомлені та задоволені
доїхали чудово, скоро закину фото які встиг зробити
всім величезне дякую, море емоцій та спогадів. Все було мега позитивно Yahoo  Yahoo
ПовідомленняBigdan © 12.05.09 12:58:37    

Andrey написав(ла):
от шкода, що води було маловато і можна сказати вийшли всі сухі з води.

В понеділок (хто залишився і сплавлявся не дасть збрехати) було трохи більше водиSmile  І глюпало вже так файно   якраз добре зранку замісь кави  На Гуку ми навіть мало не перекинулись    якби трохи більший злив.... плавали б ми в Черемоші  

Bigdan написав(ла):
Навіть ніхто не випав з катамарана

а в понеділок таки знайшлись щасливці які випали з катамаранаSmile Правда не серед наших...  про це краще знає Фісташка, вона то бачила.

добре там де нас нема  Embarassed  мене дусить жаба, та нічого зробиш робота є робота  Surprised
ПовідомленняZippo © 12.05.09 14:00:41    Чорний Черемош, Піп Іван

Ехх... все так швидко пролетіло немов на одному подиху... Вім дякую хто не загнилив і приїхав помити ноги в Чорному Черемоші і заодно троха засмагнути на Піп Івані. Вважаю, що це була вдала репетиція перед трирічним ювілеєм Lviv eXtreme club який відбудеться через місяць.
Фотки збираються, відео монтується так шо ждіте...

ПовідомленняLeona © 12.05.09 14:55:45    

...Їхала додому в маршрутці і мало не плакала....  Sad Ні, їхала я нормально, в пустій маршрутці, навіть сидячи і придурків в ній не було Very Happy Razz Просто ото в мене така ностальгія  Sad
А погода як нас любить, помітили?  Yahoo Читаючи звіти, розумію, що таке піднесення в усіх Yahoo Як пригадую деякі моменти, то мимоволі посміхаюсь, іноді навіть ржу Crazy А компанія яка зібралась... Всім величезне спасибі! Ви всі такі класні Clapping  Clapping  Clapping

ZIPPO написав(ла):
Фотки збираються, відео монтується так шо ждіте...
думаю має бути  Bomb , не можу дочекатись  Smile
ПовідомленняIgorK © 12.05.09 15:03:22    

Все было супер. Снимаю шляпу перед организаторами. Получил массу позитивных эмоций. Жаль, что пришлось рано уехать.
ПовідомленняТолік © 12.05.09 15:05:08    

Leona написав(ла):
Всім величезне спасибі! Ви всі такі класні

Ото мені як камінь з душі впав  Smile. Приємно що ти на нас не ображаєшся за той намет Very Happy, бо мені вже sjan4uk по дорозі до Львова таких бамбулєй виписала, шо мама нє гарюй Very Happy.

ПовідомленняNadezda_95 © 12.05.09 15:18:49    

Толік написав(ла):
Приємно що ти на нас не ображаєшся за той намет

Добре, що вчасно втекли, ато би побачили Левицю в гніві  Mad  Але наполегливо прошу наступного разу не полінуйтесь придумати щось оригінальніше Cool  Наприклад, ведмедя заманити до табору, щоб ми пищали як несамовиті, а то ніякого ефекту не було... Pardon   Smile

ПовідомленняТолік © 12.05.09 15:23:24    

Nadezda_95 написав(ла):
Але наполегливо прошу наступного разу не полінуйтесь придумати щось оригінальніше Cool  Наприклад, ведмедя заманити до табору, щоб ми пищали як несамовиті, а то ніякого ефекту не було...

Ну ото справжні дівчата, які розуміють екстремальний гумор Clapping  Very Happy. Тож обіцяю що наступного разу буде ще веселіше Very Happy, пищати точно будетеWink.

ПовідомленняSjan4uk © 12.05.09 15:43:33    

І справді відпочинок був незабутній, мене переповнюють емоції Yahoo

Всім величезне дякую за компанію, організацію, і за те що ви такі є Wink
Єдине за чим жалію, це те що не сплавляла в понеділок Sad  , думаю наступного разу надолужуSmile

Leona написав(ла):
...Їхала додому в маршрутці і мало не плакала....

в мене таке було, коли проїжджали повз річку, ностальгія брала своє..Sad

Толік написав(ла):
sjan4uk по дорозі до Львова таких бамбулєй виписала, шо мама нє гарюй Very Happy.

не вірте йому, я не сварилася...я просто пояснювала ситуацію...але добре що всі жарти розуміють Smile

Ще раз всім дякую, з нетерпінням чекатиму на відео...знаю воно буде неперевершене Wink

ПовідомленняLeona © 12.05.09 16:13:14    

Толік написав(ла):
Приємно що ти на нас не ображаєшся за той намет
попали б ви мені в той момент... ух!!!  Twisted Evil Маєте дякувати Андрію, що весь наш гнів він на себе взяв Very Happy
Толік написав(ла):
пищати точно будете.
хто ще буде пищати  Cool Ми з Надійкою теж ще ті шутніци однако  Angel-devil Тому начувайтесь, можете вже починати боятись  Twisted Evil
ПовідомленняHoks © 12.05.09 17:18:01    

Народ, тута є такі,що не в курсі --  ми там не були! Smile тому прошу більше інфи, шо до чого! а то ми як вавілоняни, ніби на одній мові говоримо, а зрозуміти про що ви говорите, не можемо   Cool
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 6 з 8
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU