Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Полёты на параплане

назад  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  далі
Нова тема   Цю тему закрито    Форум Lviv eXtreme club -> Повітряні кулі / Параплани / Дельтаплани / Планери / Граунд ланч / Аерошути Сторінка 3 з 14
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 17.04.08 15:20:43    

Romko, замйотано Drink ,свисти коли буш їхати, будем пробувать літати Firsttimer
ПовідомленняRomko © 17.04.08 15:22:57    

Drink обовяззково, головне щоб погода не підводила.
ПовідомленняСпайдер © 18.04.08 12:13:40    

я шось недокумекав. то ви хочете стрибати з крилом з параплану/дельтаплану???
Shocked
яка ж там висота?
і що ж цього вийде?
Surprised
ПовідомленняVictorT © 18.04.08 12:43:43    

Romko написав(ла):
Одне можу порадити, перекочовуйте в Шопки, техніка відносно не дорога, а саме головне що ні від кого не будете залежні. Буде вмене трошки більше часу і погода краща, то свисну коли буду збитатися в Шопки, політаємо.

В мене також є бажання спробувати і цей шлях у небо. Я б також підписався. Але ж і падати також хочеться Sad
До речі, не чув, є в когось зі львівських якийсь досвід спідрайдінгу?

Спайдер написав(ла):
я шось недокумекав. то ви хочете стрибати з крилом з параплану/дельтаплану???

Взагалі-то такі речі робилися, але не цього разу. Є ще такі нюанси, як необхідний досвід, дещо відмінна техніка і т.д.

ПовідомленняRomko © 18.04.08 13:38:52    

VictorT
Якщо є бажання то варта спробувати (як будемо збиратися, свисну), а на рахунок падати, я тебе прекрасно розумію, бо сам колись падав, такого не забудеш, і нігде такого як "там" не попробуєш. Я ще навіть і досі хочу пригати, но ціни..... і клубовські заморочки... Шкода що наш клуб так опускається, будемо надіятися що хоч літуни на "Яках" залишаться. Впринципі для клубу потрібне нормальне керівництво і трошечки інвестицій (но це вже інше питання).

Такого я ще ніколи не робив (стрибати з крилом з параплану чи дельтаплану), Зіппо мене зрозумів, я мав наувазі, що візьму свій параплан (крило).....
ПовідомленняRomko © 18.04.08 13:52:48    

Спайдер
Впринципі твоя ідея досить нормальна, но є декілька НО:
- висота  - можна набрати досить нормальну, но тільки одному, моє крило не розраховане на тандем.
- навіть якщо взяти крило розраховане на тандем - потрібно переробити систему тандему на ручну розчиковку замків кріплення, і також переробити підвісну систему парашутиста під систему тандему, щоб можна було нормально відділитися і відкрити нормально парашут. Такі системи продаються, но я ніколи їх не бачив і не зустрічав.
- а також - щоб в тандемі набрати нормальну висоту, за більш менш ноорманий час потрібно мати параплан з двіжком.
От якщо то все мати (параплан розрахований під тандем, підвісні системи, і двіжок) - тоді можна робити стільки підйомів - скільки влізе.
ПовідомленняVictorT © 18.04.08 15:27:54    

Я видел видео прыжка с парашютом с параплана (параплан-тандем, как я понимаю), при этом на высоту затягивали буксировкой (не помню, полностью вся высота буксировкой, или дальше "своим ходом").
А в Киеве на Троещине практикуются прыжки с паратрайка.

ПовідомленняVictorT © 18.04.08 16:03:30    

А вот и само видео нашлось:
http://www.agoiavia.narod.ru/video/paraprig.wmv 3.2мб
600 метров, низковато, однако.

ПовідомленняRomko © 18.04.08 16:04:15    

VictorT
Я також чув про таке, но ніколи такого в живу не бачив. Інтересно як вони туда затягували, точніше якою буксіровкою, лібйотка якась, чи щось інше. На мою думку, самий простіший спосіб добратися до бажаної висоти тільки при наявності двигуна. Парапланеристи в Шопках також деколи літають з парамоторами, но нікого ще не піднімали і не кидали, впринципі воно мене зацікавило, коли буду хоч когось з них бачити то шпостараюсь уточнити всі тонкості такого діла, може навіть і попробуємо Confused
ПовідомленняRomko © 18.04.08 16:19:42    

VictorT
Подивився відео, супер. Я тільки не може зрозуміти одного - вони той параплан що на висоту 600 метрів підтягували? Який ж там трос потрібно по довжині - ? Радує що замість буксіра можна любу бібіку використати Very Happy , також потрібно придумати як відчипити трос, від машини і від парапланериста. Ну і як ти говориш 600 метрів дійсно маловато, з тобою цілком згідний.
Є ще одне НО, буксирувати параплан краще коли в полі повний штиль, бо навіть не великий вітер буде зносити крило за вітром, над тим також потрібно подумати Confused
ПовідомленняСпайдер © 18.04.08 17:37:45    

та, відео дійсно супер
виявляється, так просто робляться такі недитячі речі!!!
ПовідомленняVictorT © 18.04.08 21:31:55    

Спайдер написав(ла):
виявляється, так просто робляться такі недитячі речі!!!

Это кажущееся впечатление, проявляющееся в очень многих сферах (не только парашютизме), когда непростые вещи, делающиеся умело, кажутся простыми. Кстати у данного чела (прыгнувшего с параплана), около двух тысяч прыжков.

ПовідомленняСТАС © 18.04.08 23:19:45    

Кстати вот еще один прыг с параплана в горах.

http://www.skydivingmovies.com/ver2/uploads/Paraglider_Jump.mov   (17мб)

если у кого не качается вот ссылка на начальную страничку
http://www.skydivingmovies.com/ver2/pafiledb.php?action=file&id=6678&string=Paraglider_Jump.mov
ПовідомленняZippo © 18.04.08 23:36:03    

СТАС написав(ла):
если у кого не качается
Скачав. Чорний квадрат Малєвіча. Mad Тре шукати кодики ...
ПовідомленняСТАС © 19.04.08 13:50:43    

ZIPPO написав(ла):
Скачав. Чорний квадрат Малєвіча.  Тре шукати кодики ...

В мене k-lite (klcodec370f) - все працює.
Показувати:   
Нова тема   Цю тему закрито    Форум Lviv eXtreme club -> Повітряні кулі / Параплани / Дельтаплани / Планери / Граунд ланч / Аерошути Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 14
назад  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU