Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Полёты на параплане

назад  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Нова тема   Цю тему закрито    Форум Lviv eXtreme club -> Повітряні кулі / Параплани / Дельтаплани / Планери / Граунд ланч / Аерошути Сторінка 14 з 14
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLyubko © 24.10.12 14:40:14    

Zippo написав(ла):
скоро буде четвертий Любчик

От я і в рядах шанувальників неба з гордою назвою «учльот». Чотири дні занять на Боржаві в товаристві друзів та під пильним оком досвідченого інструктора пройшли максимально продуктивно. Почалось все з азів парапланеризму і по мірі засвоєння інформації, порціями видавалась нова. В результаті на третій день відпрацьовування прямого старту і повноцінні польоти з верхів’я в с. Пилипець. В цьому ж селі ми і жили і харчувались і проводили час в обговоренні пережитих відчуттів. Запал не аби-який, тепер розведемо полум’я, а згодом і дамо жару.
Wink

ПовідомленняZippo © 25.10.12 10:12:26    

Зачьотно політали на парпланах. Карпати то є Карпати.

Lyubko написав(ла):
відпрацьовування прямого старту
Той передній старт я надовго запам’ятаю, а ти на ще довше LOL
ПовідомленняOzzY © 31.10.12 13:56:19    

Zippo написав(ла):
Зачьотно політали на парпланах. Карпати то є Карпати.

ТА субота 20 жовтня очима пілота

ПовідомленняOzzY © 01.11.12 22:08:27    

І ще відео, тут більше про культурну програму Very Happy

ПовідомленняSomeOne © 10.11.12 14:29:13    

ПовідомленняOzzY © 13.11.12 3:46:59    

Громадяни учльоти! З середи погода на Боржаві, тому організовуємось. Максимум 4 учльота. Працює принцип «хто перший встав — того і тапки» Smile Так шо підписуємось.
ПовідомленняOzzY © 03.12.12 17:56:58    

Хочу поділитися одним цікавим посиланням. http://laxmatbly.livejournal.com/36828.html

Оце дійсно пригоди.  Жюль Верн нервово курить в кутку Drink

ПовідомленняNapets © 15.12.12 11:42:03    

Цитата:
Стартую сразу в динамик и ухожу налево, к стене горы.  Набираю мeтров 300, и вижу под ногами своe крыл! В смыслe: не такое сложение, а ниже летит Мантра, такой же расцветки. Галлюцинация?! Такое крыли или у Тохи, или у Бобра. И это Бобр! (Андрeй Алeпов) Летит ко мне — заметил меня чуть раньше. Машем друг другу лапами. Оба орем от восторга! «Лахматый — ты? Да — я! Аааа! Бобр — ты?! Дааааа!»

Видос от bobrа

ПовідомленняLyubko © 09.01.13 19:36:05    

ПовідомленняNapets © 09.01.13 20:05:22    

а шльом де? згубив?
ПовідомленняOzzY © 09.01.13 21:22:08    

Ну про шльом вже писали — це був епік фейл інструктора. Так шо хто забажає то всі каміння в мій город Pardon

Продовдення обговорення польотів на параплані в новій темі.
Показувати:   
Нова тема   Цю тему закрито    Форум Lviv eXtreme club -> Повітряні кулі / Параплани / Дельтаплани / Планери / Граунд ланч / Аерошути Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 14 з 14
назад  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU