Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Полёты на параплане

назад  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  далі
Нова тема   Цю тему закрито    Форум Lviv eXtreme club -> Повітряні кулі / Параплани / Дельтаплани / Планери / Граунд ланч / Аерошути Сторінка 13 з 14
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZhernoklov © 10.10.12 17:01:20    

То це питання до Андрія — коли можна планувати? В суботу вранці подзвонити?
ПовідомленняOzzY © 10.10.12 17:04:51    

Зіппо, як авторизований-сертифікований учень парапланерист відповів правильно Cool
Все заледить від погоди.

На четвер-п’ятницю погода хороша для полотів — на вихідні фігова.
ПовідомленняZhernoklov © 10.10.12 17:06:49    

хм. сподіватися на вихідні не варто?
на наступні і в листопаді — ще польоти будуть чи вже захолодно?
ПовідомленняOzzY © 10.10.12 17:50:37    

Польоти — тоді коли погода.
Холодно — поняття відносне, аби не сніг по пояс  Very Happy
ПовідомленняZippo © 11.10.12 18:56:50    

Сьогодні в Шопках для нашої троїци (скоро буде четвертий Любчик) було друге заняття. Знову купа емоцій. Рухи стають все вправніші, очко все меншеньше робить жим-жим, в голові прояснюється загальна картина, що ти мажєш робити і як. Crazy Сьогодні вперше Angelo пвноцінно здійснив кілька своїх перших польотів. До нас долучився Olimpic, який також сьогодні умудрився політати, з чим ми його і вітаєм. Окрім цього, я був приємно здивований 13-тьма парапланами в повітрі, хоч регулювальника бери став Very Happy Фото нажаль нема чим та й кому робити, тому викладу хіба кілька скріншотів з гоукрошки.

Як каже наша 95-та «день прожитий не даремно». Medal Не дочекаюсь наступного заняття, ех...

ПовідомленняOzzY © 11.10.12 21:39:26    

Ну шо тут скажеш — всі молодці, всім зачот! Cool
Все менше ходіння і більше літання

Zippo i Angelo ващє красавци, дії впевнені, розсудливі і холоднокровні Clapping
А всі косяки будемо виправляти в наступних заняттях.
ПовідомленняOlimpic © 12.10.12 8:17:25    

Спасибі за вітання та приємні враження! Шкода, що пізно приїхав, але все-таки політати вдалось! Smile Буду надіятись, що наступні польоти проводитимуться у вихідні.. Clapping
ПовідомленняZippo © 12.10.12 8:32:35    

Я згадав ото собі, що вчора я літав на трьох різних парапланах — «первый, второй и синий» LOL
ПовідомленняSpike © 12.10.12 10:14:42    

Zippo написав(ла):
«первый, второй и синий»
то ти взагалі вже бетмен  Very Happy
а я кусаю собі лікті, прикро що не вийшло до вас приєднатися  Mad

Повідомленняlvovyanin © 14.10.12 13:40:31    

Сьогодні в шопках ніхто не вчиться літати? Я б приїхав.
ПовідомленняZippo © 14.10.12 20:39:17    

lvovyanin написав(ла):
Сьогодні в Шопках ніхто не вчиться літати? Я б приїхав.
Сьогодні десь з обіду я, Spike, Angelo, Olimpic, займались на східному схилі Шопок. Нажаль ми вже були вдорозі і форум не мали змоги прочитати, тре було дзвонити інструктору або накрайняк нам. Кілька фото польотів на параплані в Шопках нам на згадку і решті для затравочки Razz
Повідомленняlvovyanin © 14.10.12 20:42:53    

бліннн .... весь день не мав що робити ..... і чому ніхто на форумі не написав, щоб будуть польоти ((
ПовідомленняANGELo © 14.10.12 22:17:02    

lvovyanin, погоду треба ловити по хвилинах. Я так взагалі за 15 хв зібрався.
Якщо хочеш отримувати вірну інформацію телефонуй інструктору. Ми не завжди зможемо відповісти, а на форумі писати онлайн теж не будемо.

Повідомленняlvovyanin © 14.10.12 22:22:07    

якщо буде не важко зателефонуйте мені коли будете їхати наступний раз, це буде простіше ніж я буду постійно назвонювати інструктору ..... 067-673-2079
ПовідомленняOzzY © 14.10.12 22:56:22    

інструктор нічого не має проти постійного назвонювання, а тим більше наярювання в скайп чи вКантахті.  Pardon
Сторінка 13 з 14
назад  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU