Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роуп чи банджі: з чого краще починати?

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняRembo © 07.04.09 16:13:17    Роуп чи банджі: з чого краще починати?

Народ з чого краще почати з банджі чи з роупу? Бо якби трохи різняться ці види варяцтва. Бо відео з роупом трохи лякає, так ніби чуваки от-от об скелю головою довбануться чи то тіки так здається. І я так зрозумів що банджі тіко в Києві є?
ПовідомленняНаталі © 07.04.09 16:25:13    

Хм, в нас тут Батько, він же Валєра, він же Зіппо колись давно думку висказав, що не хотів би пригати банжі, бо не любить теліпатись, як "гіменце в ополонці". Для основної частини форумчан, то порівняння так припало до душі, що про банджі мабуть вже ніхто й не мріє. Крім того, більшість з нас є або мріють бути спортсменами-парашутистами, а прижки роуп дозволяють (нехай знавці мене поправлять) тренувати правильне положення тіла, або так званий прогібчик, як і під час стрибка. І на останок, стрибки роуп будуть організовуватись екстрім клубом, що буде, а) ближче; б) мабуть дешевше ніж все решта.
ПовідомленняRembo © 07.04.09 16:37:09    

А я щось і запамятував у тезки все розпитатися. Щось туплюSmile
ПовідомленняZippo © 07.04.09 17:00:49    

Rembo, тут все просто як білий день. Банджа наскільки мені відомо є тільки в Києві. Стрибаєш ти один раз і коштує це ~ 200 грн., а зараз може й більше... Прив'язаний ти за ноги і потім верх тормашками теліпаєшся як "гіменце в ополонці" © І що саме головне у випадку обриву резинки (а ми знаєм такі випадки) тобі нічого не поможе. А тепер роуп-джамп. Стрибають його вже всі і всюди. Коштує від 75 до 200 грн. Стрибаєш від 1 до скільки встигнете, як правило до 4 раз, якшо велика група. Болтихаєшся на підвісці як біла людина головою догори. І знов ж таки, саме головне безпека, якщо недай Бог шось порветья чи ше шось... то у тебе буде запасна підвісна система з окремим страхуючим шнурком! А тепер робіть висновки.
P.S. Анжело в цій темі → Банджі-джампінг чи роупджампінг детально розписав різницю.

Змінено: Zippo (04.08.11 9:51:52)
ПовідомленняRembo © 07.04.09 17:09:39    

Дякую за змістовну відповідь. Всі питання вичерпані. А безпека це дісно головне, тепер зрозумів в чому всі переваги роупа.
ПовідомленняVictorT © 07.04.09 18:05:06    

Наталі написав(ла):
а прижки роуп дозволяють (нехай знавці мене поправлять) тренувати правильне положення тіла, або так званий прогібчик, як і під час стрибка

Ну, я бы не сказал, что на роупе приобретаются навыки скайдайверского свободного падения, поскольку не те скорости, и поток, соответственно, незначительный, так что и прогиб большой роли не играет. А вот навыки бейс-отделения да, тренировать можно, т.к. они как раз и характеризуются отсутствием потока, что есть непривычным для скайдайвера. Но и то, таким образом (по бейсерски) роуп в СНГ мало кто прыгает. Исключение - у Дена, и, теперь, у нас.
З.Ы. А красивые роуп-прыжочки с прогибчиком, которые многие наблюдали - как правило следствие навыков, приобретённых ещё до роупа Razz
З.З.Ы. Кстати, для меня странно, что для вас важным фактором оказывается, каким образом висеть ПОСЛЕ прыжка Very Happy Неужели для вас (экстремалов!) это является таким огромным дискомфортом и главным определяющим фактором? Very Happy Как по мне, есть другие, более важные моменты, как например, то, что при той же высоте обьекта при роуп-прыжке пролетается большее растояние в свободном падении, поскольку на меньшем участке по вертикали происходит торможение.

ПовідомленняFistashka © 07.04.09 23:43:41    

ZIPPO написав(ла):
на підвісці як біла людина головою догори.

Як і більшість згідна з батьком Zippo. Ми за Роуп!

Та як на мене, варто хоч раз і те і інше спробувати. Сам порівняєш і вибереш, що більше ТВОЄ!
ПовідомленняVitalik-ataman © 23.08.09 21:10:38    

ZIPPO-ruleZ! Goof
Повідомленняmarius © 26.11.09 14:13:48    

А что ярче? Если взять за основу сам полет вниз, а не то как подыматся?
ПовідомленняAndrey © 26.11.09 15:47:19    

marius написав(ла):
А что ярче? Если взять за основу сам полет вниз
Падати (полет вниз ©) - це і в Африці означає "падати" Very Happy  А різниця в тому, скільки ти будеш "лететь вниз". Так у банжі твоє падіння дуже швидко починає "гальмуватись" розтягуванням резинки, а в роупі ти шуршиш вниз до послєднього Crazy
ПовідомленняПакайола © 13.09.10 13:19:36    

marius ярче прыгнут у меня с балконаSmile...всего за 50 грнSmile...
ПовідомленняLordLucifer © 14.09.10 20:49:43    

почни так як я  Cool
- стрибни з парашютом;
- поїдь і стрибни з роупом;
- ЗАБИЙ на банджі!  Goof

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU