Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Астрономічна обсерваторія. Заміська станція спостережень

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFistashka © 06.04.09 15:46:57    Астрономічна обсерваторія. Заміська станція спостережень

Є пропозиція піти подивитись на нічне небо в найбільший телескоп в нашому регіоні. Побачимо як мінімум Місяць максимально близько, як максимум всі інші високо - та низькоорбітальні і штучні супутники Землі.

Попередня домовленість на екскурсію у цю середу 08.04.2009р. у смт. Брюховичі, вул. Нова, 7 на 21:30 Екскурсія відбудеться за умови участі 10 осіб. 5 вже є Clapping Приєднуйтесь Yahoo Вартість входу безкоштовна. За ексурсію - віддячимо по 5 грн. Прошу бажаючих тут зголошуватись.
ПовідомленняNadezda_95 © 06.04.09 16:12:38    

Yahoo зоряне небо.......... ех..... Angel  +1!
ПовідомленняNeftis © 06.04.09 16:57:21    

і я за!!! +1 ...... небо... зірочки...ммм....... Angel
ПовідомленняAndrey © 06.04.09 17:59:37    

Goof  І мну беріть Crazy   +1
Повідомленняnomeaning © 06.04.09 19:05:21    

Мене візьмете?? Embarassed
ПовідомленняAscetic13 © 06.04.09 20:27:18    

Good Я піду з задоволенням Yahoo
ПовідомленняFistashka © 06.04.09 22:36:10    

Отож наразі
Smile Fistashka
Smile Nadezda_95
Smile Neftis
Smile Andrey
Smile nomeaning
Smile ascetic13
гуд! + народ з Бескиду, + мої друзі... нас вже десь 20

А вулицю Нова 7 будемо на місці шукати. Ми там ще не були.
Приблизно знаю, що треба доїхати до "Чебуречної"(зліва) і ресторану "Три дороги "(справа) і далі їхати прямо, дорога йтиме вверх. І десь там в одному з провулків буде.

товариш Spirit зазначив що їхати треба між озерами, через переїзд до розвилки (санаторій "Львів"), там направо і по асфальтовій дорозі "до упору".
Приблизно десь тутка позначив обсарваторію на карті
ПовідомленняGolem © 07.04.09 8:44:21    

Їду стопудово. Машиною. 3 місця вільні.
ПовідомленняBigdan © 07.04.09 9:07:15    

Я тож їду    Smile
ПовідомленняGandzya © 07.04.09 12:34:49    

і я!  Goof
ПовідомленняFistashka © 07.04.09 21:51:21    

Отож

Nadezda_95
Neftis
Andrey
nomeaning
ascetic13
Golem
Bigdan
Gandzya
і я Smile

На цей раз заявки більше не приймаються, бо загалом нас назбиралось вже 30.. .обсерваторія більше не помістить. перебор Surprised  Як сопдобається ще організуємо! Smile
ПовідомленняFistashka © 08.04.09 17:29:49    

Ситуація не втішна. Як повідомив мене працівник обсерваторії Валерій Станіславович хмари не дадуть нам сьогодні спроглядати зорі і місцяць. Тому змушені відмінити сьогоднішню екскурсію   Crying or Very sad

До того ж на наступні 2 дні ситуація з погодою кажуть буде погіршуватись
Повідомленняnomeaning © 08.04.09 17:40:41    

Нічого... Все буде добре! Настане і наш час! Invalid
Нашаманим гарну погодку Allakh і тоді  Dance  Secret
Angel-devil
ПовідомленняFistashka © 08.04.09 17:46:02    

Щодо сприятливих днів для споглядання зоряного неба, а зокрема Місяця, як повідомив мене працівник обсерваторії, щоб побачити рельєфи Місяця наступна більш сприятлива фаза буде у кінці квітня на початку травня.
ПовідомленняGolem © 28.01.10 11:14:21    

Ше зліта планував туда попасти. Основна ціль - побачити поверхню місяця з хорошим зумом. гАстрономічна Обсерваторія знаходиться в Брюховичах на горі, неподалік траси. І от вчора випала нагода.

місяць гарно можна спостерігати лише в безхмарну погоду і в районі 21-25 чисел. Потім він стає занадто сильно освітлений, зникають тіні і практично нічого не видно. Також можна подивитися на Марс і Сатурн. Правда можливостей телескопа недостатньо щоб побачити рельєф. Але принаймні шо це диск а не точка видно 100%

Дадько що проводив екскурсію дуже гарнго і багато всього розказував. І про зірки, і про астрономію, і про будову телескопа. Виявляється що після того як навівся ан якусь зірку слід одразу ж включити вбудований в телескоп двигун, який його рухатиме і компенсовуватиме обертання землі. Інакше картинка весь час буде рухатися. Розповідав як вони знаходять нові планети, як за допомогою Фотоелектронних помножувачів міряють інтенсивність світла зірок.

Розказував про установку яка за допомогою лазерів дозволяє вимірювати відстань до штучних супутників землі з точністю 6см!!! Єдина діюча в Україні! Вона може використовуватися, зокрема, для калібрування GPS приймачів.

Щоб попасти туда, їдучи з Брюхович Вокзалу у Львів на Замарстинівську перед залізничним переїздом і Чебуречною з Озерами слід звернути з головної дороги лівіше, але не зовсім вліво, а власне лівіше. І далі прямо, потім під знак цеглина прямо і за вказівником направо. Зрештою. На вікімапії все гарно видно.

Coordinates: 49°55'5"N   23°57'13"E

Фото тут
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU