Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Вершкові хмарки, помаранчеві відблиски річки - ось де рай

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняGenyk © 05.04.09 21:18:27    Вершкові хмарки, помаранчеві відблиски річки - ось де рай

ну насправді найприкольніше відчуття - це перші 3-5 сек., коли ти летиш у вільному падінні, жодного відчуття тяжіння, жодних проблем, повний спокій тиша, лише ти і повітря...ах, чудове відчуття по довше би. а приземлення то вже таке, це вже ламання кайфу. проте як для кого, люди казали, що в одних мозок відключився, в інших ступор, ще в одних паніка. але мені обіцяли, що наступний мій стрибок (вільне падіння) триватеме довше.
.... і все ж таки, недивлячись на те, що я атеїст, мушу визнати - рай існує, і це небо....ці хмарки, що нагадують вершки, річка, що відблискує ніжною помаранчею, поля і ліси, які видаються єдиними цілими площинами, і свіже повітря, яке саме наповнює легені....м-м-м-м, це рай Rolling Eyes , жити б так усе життя...
...шкода пташок, ось якби я зняв штани і почав..., я б їм згадав усі їхні бомбардування мого одягу...цікаво як би вони на це відреагували???? LOL
P.S. знову хочу до цього раю Angel
ПовідомленняAndrey © 05.04.09 22:21:09    

genyk   ....можливо трошки різко висловлюсь....   Але вибачайте, що обламав весь кайф...  Такі вже вони РЕАЛІЇ...

genyk написав(ла):
перші 3-5 сек., коли ти летиш у вільному падінні,

...перші три, пять і навіть десять секунд - це не вільне падіня....   і взагалі, як на мене, досягти вільного падіння з Д5, чи з Д1-5У неможливо....  бо за спиною в тебе теліпається стабілізуючий парашут!  А вільне падіння - це коли ти розганяєшся до термінальної швидкості, коли тебе нічо не стримує і ти перестаєш розганятись завдяки тертю об повітря....  А вона настає приблизно після 12 сек. свобідного падіння (тобто без стаб. парашутів)

ПовідомленняVictorT © 05.04.09 22:30:39    

Andrey написав(ла):
чи з Д1-5У неможливо....

Поправочка. У Д1-5у нет стабилки, а есть шаровытяжной, который выстреливает из ранца в момент расчековки его клапанов (в варианте укладки на ручное раскрытие либо на росчековку). Именно с ним проходят обучение свободному падению по второй программе.
А насчёт Д5, Д6 - да, всё правильно.

ПовідомленняZippo © 05.04.09 22:31:20    

Andrey написав(ла):
і взагалі, як на мене, досягти вільного падіння з Д5, чи з Д1-5У неможливо....
Андрюха, на Д1-5У можливо! (якшо не на "шнурок" і не на "розчековку" а на "ручне") Pardon

Andrey написав(ла):
 А вона настає приблизно після 12 сек. свобідного падіння
Принято вважати 10 сек, а якщо звернутися калачиком від моменту випадання з літака то ще швидше... (так робили "класики", щоб скорше набрати максимальну швидкість для виконання фігур.)
P.S. Вставив по п'яні своїх 5 коп Goof

ПовідомленняGenyk © 05.04.09 22:38:05    

Andrey написав(ла):
перші три, пять і навіть десять секунд - це не вільне падіня....   і взагалі, як на мене, досягти вільного падіння з Д5, чи з Д1-5У неможливо....  бо за спиною в тебе теліпається стабілізуючий парашут!

дійсно, можливо ти мажш рацію(((
Andrey написав(ла):
вільне падіння - це коли ти розганяєшся до термінальної швидкості, коли тебе нічо не стримує і ти перестаєш розганятись завдяки тертю об повітря....  А вона настає приблизно після 12 сек. свобідного падіння (тобто без стаб. парашутів)

мене це дуже цікавить, як мені цього можна досягти?? скільки для цього потрібно виконати стрибків і які ще для цього потрібні інструктажі???

ПовідомленняAndrey © 05.04.09 22:46:00    

genyk написав(ла):
як мені цього можна досягти?? скільки для цього потрібно виконати стрибків і які ще для цього потрібні інструктажі???

Ну, тут як і всюди, є різні шляхи....  (в залежності як позволяє твоя кишеня і можливості з часом)
Детальніше про це пише ТУТ  ...Знаю що багато, але якщо серйозно вирішив зайнятись стрибками з парашутом - раджу почитати!!!

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU