Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Першоквітневі розіграші, жарти

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Історії / Приколи / Анекдоти / Курьйози / Карикатури Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFistashka © 01.04.09 13:34:53    Першоквітневі розіграші, жарти

Цікаво дізнатись кого як сьогодні повеселили і розвели?
Хотіла сьогодні сама розпочати з приколів, та приколи розпочались з мене  LOL

Приходжу до авто - а на антені приліпили жовту долоню, типу смайла з надписом "я допомагаю дітям".
На роботі викликали "всі начальники на всі наради", друзі повідомили про відміну концерту, на який я маю квитки на п'ятницю; дзвонили "типу" з готелю що номер, який я замовляла ( я не замавляла ніяких номерів)- зайнятий, та вони "як бонус" пропонують мені номер з джакузі за невелику доплату 150 грн. " і т.д.
І це тільки пів дня пройшло... Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняНаталі © 01.04.09 14:21:17    

ГГГ, і я собі теж погнала зранку... Була в мене співбесіда затяжна, після співбесіди виходжу, набираю коханому і брешу: "Така співбесіда була довго і заковириста, уявляєш вони всіх своїх кандидатів заставляють робити аналіз крові, мотивуючи тим, що успішний кандидат - здоровий кандидат". В цьому місці мій коханий починає розсуджувати над загнавшимися потенційними працедавцями і т.д., і т.п. От я і невтрималась та й розсміялась. То ж треба в таке повірити???
ПовідомленняNadezda_95 © 01.04.09 15:37:55    

Very Happy цитую свій лист сьогодні о 9 ранку: "...блін, я ледве на очі бачу. В нас знову  вчора застава не йшла, всі злились і нервувались. Сиділи до 3 год.(ночі!!) Якби не кава-то капєц. Мені аж дурно було........ %Smile Потім вирішили досвяткувати мій д/н-бо ж Вови в понеділок не було, і пішла жараSmileSmileSmileSmileSmile пів 5 вийшли з банку-охоронець в шоці............ каже-може ви вже лишайтесь, і так рано приходитеSmile"  LOL Двоє з двох на то повелись Very Happy  LOL  
А ще я подзвонила знайомому на дом.тел. і сказала швидко і ледь розбірливо: "Таксі чекає, виходьте будь-ласка!" Smile  Але він мене впізнав... Mad   Pardon

ПовідомленняLeona © 01.04.09 17:54:53    

Банально, але я сьогодні повелася на то, що у мене пальто брудне  Very Happy  В голові зразу думка була: "Бліннн, якого хріна!? Де то я вже!?  Mad  Гррр.. Тре в хімчистку нести... А то гроші коштує...Sad ".   Crazy Дуже був жорстокий жарт Very Happy
ПовідомленняНаталі © 01.04.09 22:35:04    

Nadezda_95, 5+ розвела по твоїй програмі маму (про таксі), гггг от наївні - всі ведуться
Very Happy

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU