Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Кавказкий mixer та Солянка по-кавказьки (відео)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 31.03.09 23:29:43    Кавказкий mixer та Солянка по-кавказьки (відео)

І знову сплав на Кавказі. На цьому відео присутні хлопаки з Тернополя, Львова, Полтави, Білої Церкви та Харкова, у сладі турклубу "Кристал" та "Аргонавт-Манівц".
Пройшли такі ось річки та пороги:
― р. Кубань, поріг: "Жолоб".
― р. Аксаут.
― р. Б. Лаба, пороги: "Прощай родина", "ПП", "Затычка".
― р. Белая  пороги: "Киши 1", "Киши 2", "Гранитный Каньйон", "Оверкиль", "Руфабго". Вхід в "Хаджохський каньон".
5 к.с.

Цей сплав представлений у двох варіантах.
Перший - "Кавказкий mixer" як "кліп". Важить 43.4 мб.

Другий - "Солянка по-кавказьки", як "презентаційний" з текстовими коментарями порогів. Важить 44.8 мб.

щоб скачати клацаєм на картинки!

Монтаж: Шумська Світлана м. Біла Церква.

крайній раз внесено зміни: Zippo (15.02.10 14:49:27), редаговано 4 раз
ПовідомленняНаталі © 01.04.09 14:37:49    

Валєркус потехеньку готує екстрімівців до сезону сплавів та рафтінгів, підливаючи масла в вогонь для того, щоб більше хотілось самому спробувати/повторитиSmile Хе-хе - хитрий замисл, та я тебе розкусила.
Про відео. (Невже я тут перша насліджу???) Надіюсь, що автор у роликів один, бо буду оцінювати в сукупності.
Плюси і мінуси.
Однозначно сподобалась музика, загальні краєвиди та процес подолання Кавказьких порогів (очевидно що було з чого монтувати). Особисто мені дуже подобається, коли в такі ролики власне події додаються і побутові моменти: дорога, приготування їжі і т.д., і т.п. Це додає ролику вигляду такого ніби "міні Голівуду", а не набору каскадерських трюків, перетворених у кліп. На жаль, слова учасників були приховані музикою, що напевне приховало багато пікантних моментів. Сподобались текстові підписи порогів, що надає відео більшого інформаційного значення. Величезним мінусом роботи, для мене особисто, є титри російською мовою (Пояснюю: ніякої антипатії до російськомовного населення не маю, адже самій доводиться спілкуватись на російській, бо живу фактично в якійсь, прости Господи, не то "Малоросії", не то "Москальщині", але все ж таки Україні, тому хочу читати, слухати і обирати продукт українською мовою). Загалом автор молодець. Продовжуй в тому ж дусі.

ПовідомленняFistashka © 02.04.09 13:08:25    

Та... на Кавказі погори ще ті, тільки й перевертатись  Surprised
Найбільше вразило, як у вузьких прошийках веслами чуть не по скелях гребли. Так виглядає що на тих порогах весла цілими не лишаються. На таких катамаранах, на яких ми по Черемошу сплавлялись, (по 6 -8 чол) сплавитись нереально. Хіба катамарани окремо, люди окремо Very Happy
Сподобалось як вони з тими катамаранами на плечах на скелясті береги дряпались.

Наталі написав(ла):
Величезним мінусом роботи, для мене особисто, є титри російською мовою
З тим цілком згідна з Наталі, можна було б перекласти, хоча думаю це все тому, що старались написати мовою оригіналу Surprised
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU