Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

СЕКС-тест... Я прозрів

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Історії / Приколи / Анекдоти / Курьйози / Карикатури Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 27.03.09 13:14:05    СЕКС-тест... Я прозрів

Хто не розуміє РОЗИГРИШІВ та ЖАРТІВ - пропускайте цю тему!
Можливо старий акордеон, але я вперше пройшов тест. Тому хто знає - можете пропустити. Думаю, що цього тесту ще багато хто не проходив.  Cool Результат, повірте мені, - вражає! Secret  Wall
Обов'язкова умова - честність та правдивість інформації.

Отже, поїхали!...

ПовідомленняVazon © 27.03.09 14:25:27    

Класний тест!!! Всім раджу!  Very Happy

З.І.
ANGELo   Twisted Evil

Повідомленняtt © 27.03.09 16:13:28    

Все розумію крім того нашо тобі таке досьє LOL
ПовідомленняANGELo © 27.03.09 23:12:09    

Розкажу чесно, як воно то все взялося, бо щось нічого не відбувається. Сьогодні зранку я попався на цей тест, причому прикладаючи максимальних зусиль, щоб відповідати правдоподібно. Почитавши 'результат' тесту я реально прозрів, потім 2 хв мій мозок був у штопорі, бо як це я зміг на таке повестися. Через те, що я не вважав себе настільки 'наївним'. Пізніше довго сміявся. Very Happy  Думаю, ну якщо мені смішно, от нехай буде іншим. Написав... Чекаю... З'явилася перша відповідь Вазона... Чекаю. А нема! Думаю може пізніше. І лише під вечір до мене дійшло, що тести будуть до мене приходити не лише від першої людини, яка пройде той тест, а від всіх хто буде проходити по тому посиланню. %) Бо реально думав, що тест працює по системі ланцюжка з заміною отримувача 'результатів' з кожним наступним відвідувачем, тобто -відповів-наступна відповідь прийде вже до тебе-наступна відповідь прийде вже до того, хто тобі відповідав... Короче, думав я, що отримаю лише один результат, а решта по черзі кожному. Ну раз така справа, то думаю, що потім зберу все до купи і виставлю порівняльну таблицю, без імен звичайно. Very Happy Було б весело. 11год вечора...жодного листа немає. Sad В мене вже аж інтерес пропав. Тому повідомляю ВСІХ - НІЧОГО НЕ ПРИЙШЛО, і думаю, що не прийде (хоча мені тут стверджували, що все таки приходить). Можливо причина в поштовому сервері скриньки-сприймає як спам, і не пропускає до мене. Пробував вже сам собі тест пройти-немає результату. Так що все спокійно. Ваші таємниці канули в забуття. Smile зі: за один день я три рази лохонувся лише з ОДНИМ тестом. Торба... Very Happy
ПовідомленняНаталі © 28.03.09 12:43:15    

Very Happy  LOL Анджело, мені так і написало, що ти не можеш прийняти мого листа і мої результати повернулись до менеSmile
ПовідомленняANGELo © 07.04.10 15:02:11    

Я так бачу, з весною і активність значно зростає!  Very Happy Правильно! Весна все-таки! Прямо можна робити соціологічне дослідження. Acute
ПовідомленняANGELo © 01.02.11 17:19:37    

ANGELo написав(ла):
Я так бачу, з весною і активність значно зростає!  Very Happy  Правильно! Весна все-таки! Прямо можна робити соціологічне дослідження.   Acute

Я так бачу зимою активність і не спадає. Продовжуємо, шановні коЛЛеги! Продовжуємо!  Cool
ЗІ: я бачу в нас, кахи-кахи... прямо монстри є. Clapping

Повідомленняdolphin © 02.02.11 14:57:24    

мой результат ушел комуто незнакомому
если кто получил - поздравляю ))

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU