Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Цікавинки та дивовижні події...

назад  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Історії / Приколи / Анекдоти / Курьйози / Карикатури Сторінка 16 з 16
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSerhiy86 © 28.05.16 17:54:44    

Ветеран, який втратив ногу, підкорив Еверест

Ветеран морської піхоти Чарлі Лінвіл, який втратив частину ноги в результаті вибуху в Афганістані, підкорив найвищу гору в світі.

Уродженець міста Бойсе, що у штаті Айдахо, США, досяг вершини гори Еверест 19 травня.

30-річний батько двох дітей зазначає, що це була подорож довжиною у три роки, саме тоді відбувся вибух, який зробив його частково недієздатним.

У січні 2011 року Лінвіл, старший сержант і експерт з вибухових речовин, проводив зачистку поблизу міста Сангин, Афганістан, коли натрапив на підривний пристрій.

Більше року лікарі намагались врятувати його ногу. Але у 2013 році Чарлі вирішив, що краще ампутувати її нижче коліна і жити далі.

Після цього він зосередитися на цілі піднятися на Еверест.

"Я шукав щось, щоб повністю змінити себе і дійсно позбутися демонів війни", – розповідає він.

Цей підйом був третьою спробою Лінвіла підкорити гору.

http://life.pravda.com.ua/travel/2016/05/21/212629/
ПовідомленняSerhiy86 © 31.07.16 15:45:53    

УСПЕШНЫЙ ПРЫЖОК С САМОЛЕТА БЕЗ ПАРАШЮТА - ВЕЛИЧАЙШИЙ ПОДВИГ В МИРОВОЙ ИСТОРИИ ОСВОЕНИЯ ВОЗДУХА

30 июля войдет во все учебники истории и будет изучаться в школах так же, как первый полет человека на самолете и первый полет в космос.

30 июля Люк Эйкинс - знаменитый американский каскадер - выпрыгнул из самолета на высоте 25 тысяч футов (7 километров 600 метров). И благополучно приземлился. Нет, не так. Сегодня Люк Эйкинс выполнил самый опасный и самый офигенный прыжок в мировой истории! Да! Прыгнул с 7600 метров! Без па-ра-шю-та! Он сделал это! Вот видео (в прямом эфире этот подвиг транслировал телеканал Fox News):

Он прыгнул без всяких средств управления и корректировки в свободном полете и приземлился в сетку. На нем была только видеокамера для прямой трансляции и навигатор GPS, потому что при прыжке с 8 километров точка приземления - спасательная сеть площадью в 900 квадратных метров - вообще не видна, и нацелиться на нее Люк мог только по прибору.

Люк - профессиональный парашютист в третьем поколении. Его семья основала свою парашютную школу. Свой первый прыжок совершил в 12 лет. Свою школу создал и сам Эйкинс: он работает каскадером и постановщиком трюков в Голливуде - не только учит частных учеников, но и обучает Силы специальных операций США. Он совершил 18 тысяч прыжков с парашютом и один, самый знаменитый, без парашюта.

Эйкинс - не псих. "Я доказываю, что люди могут делать немыслимые вещи, если к ним правильно подойти. Я сделал 18 тысяч прыжков с парашютом, так почему бы не прыгнуть без него?" - пояснил каскадер свою мотивацию.

Ему 42 года, он здоров, у него семья, жена, четырехлетний сын. Жена - тоже профессиональная парашютистка (более 2 тысяч прыжков), она помогала ему готовить трюк. Вот только не смогла заставить себя следить за этим полетом.

Уже на высоте 5 километров приборы показали, что скорость полета Люка Эйкинса составляла 150 миль в час - почти 250 километров в час!

Эйкинс все сделал правильно, и сумасшедше опасная попытка завершилась полным успехом.

Отец Люка, оба брата и сестра с волнением следили за полетом. А жена Моника смотреть не смогла, но первая бросилась к нему после приземления. Люк сам встал на ноги, но удар о сетку не прошел бесследно: каскадер находится под наблюдением врачей.

Відео:

https://www.youtube.com/watch?v=q0VSXhSmPsU           "HEAVEN SENT" - Luke Aikins Jumps Out of a Plane Without a PARACHUTE!!!

http://censor.net.ua/resonance/399844/uspeshnyyi_pryjok_s_samoleta_bez_parashyuta_velichayishiyi_podvig_v_mirovoyi_istorii_osvoeniya_vozduha
ПовідомленняSerhiy86 © 03.08.16 15:34:42    

Українські парашутисти встановили новий Національний рекорд

Піднявшись на висоту п"ять тисяч метрів, вони у вільному падінні зібрали формацію з 25 парашутистів і 4 рази її перебудували. Тобто загалом склали у повітрі п"ять фігур! Рекорд встановили на аеродромі Коротич, що під Харковом. Дотепер національним рекордом було три перебудови формації.

Про те, як кувався цей рекорд, розповів його ідейний натхненник, а також один з цих 25-ти відчайдухів Ілля Балашов.

- Готуючись до цього досягнення ми провели чотири тренувальні збори і лише з четвертої спроби він нам підкорився, - каже Ілля Борисович. - До нього ми залучили лише підготовлених спортсменів з величезним досвідом. Скажімо у мене вже понад чотири з половиною тисяч стрибків з парашутом. Щоб встигнути переформатуватися, ми змушені були піднятися на висоту 5300 метрів.

На всі п"ять фігур ми витратили 60 секунд. На цей час відстань від землі становила вже 1800 метрів. Це базова точка для того, щоб ми "розбіглися" всі в різні боки для безпечного приземлення. Бо якщо всі разом відкриємо парашути, то вони заплутаються. І десь орієнтовно за кілометр від землі кожен з нас відкрив свої куполи і благополучно приземлився.

http://expres.ua/sport/2016/07/29/195772-rekord-ukrayiny-60-sekund

Відео:

https://www.youtube.com/watch?v=0p9TZXAW0iE         Украинские парашютисты установили под Харьковом национальный рекорд
ПовідомленняSerhiy86 © 12.08.16 0:25:49    

52-річний вінницький сантехнік виграв найдовший марафон у світі

У Всесвітньому ультрамарафоні “Самоперевершення”, що відбувся в Нью-Йорку, переміг 52-річний вінничанин Юрій Тростенюк. За півтора місяця він подолав дистанцію у 5 тисяч кілометрів.

Долаючи приблизно по 108 кілометрів у день, чоловік біг 46 днів 1 годину 10 хвилин та 25 секунд. Минулоріч Юрій Тростенюк зайняв 4 місце. До слова, у Вінниці чоловік працює сантехніком та виховує двох дітей.

Цікаво, що друге місце зайняв марафонець, який відстав від Тростенюка аж на 16 кілометрів.

http://vezha.vn.ua/vinnychanyn-yurij-trostenyuk-peremig-u-najdovshomu-svitovomu-marafoni/

У 2011 та 2014 роках перемогу на ультрамарафоні “Самоперевершення” святкував Михайло Український із Бердянська, 1973 року народження.
Результат 2014 року  -  44 дні 6 годин 58 хвилин і 10 секунд.
ПовідомленняSerhiy86 © 19.09.16 20:47:58    

Українські парашутисти встановили рекорд із фріфлаю

У небі над Дніпропетровською областю парашутисти встановили рекорд із фріфлаю - це одна з найскладніших та найартистичніших парашутних дисциплін.

12 парашутистів утворили фігуру, на великій швидкості взявшись за руки головою донизу. Це так званий "хеддаун" - один із найскладніших елементів парашутного спорту.

"Це найскладніший вид парашутної активності, який був у світі. Рекорд в положенні хеддаун - всі летять головою до землі, це незвично будь-якій людині, уявіть, що ви ходите на руках і вам стане все зрозуміло", - розповідає рекодсмен України Олег Пода.

Вони тримаються за руки і це вже рекорд - 12 підприємців, фармацевтів та програмістів. Організатор акції - бізнесмен Олег Пода - переглядає світлини рекорду на комп'ютері і радіє, що у досягненні взяли участь і початківці. У програміста Валентина Кропова лише шістсот стрибків, але стати частинкою рекорду йому вдалося. Розповідає, що це дуже красиво та надзвичайно швидко. "Потрібно втриматися на голові зі швидкістю 350-370 кілометрів на годину", - ділиться парашутист Валентин Кропов.

Українським фріфлаїстам є куди рости. Світовий рекорд - це 158 парашутистів у одній фігурі теж догори дриґом. Серед них - українець Іван Семеняка. Він спеціально прилетів з Дубаю, аби допомогти встановити вітчизняне досягнення. У центрі фігури Олег Лагуза - три з половиною тисячі стрибків - у 2011 році став рекордсменом Європи. Тоді у повітрі зібралися вісім десятків спортсменів. Олег готувався взяти участь у світовому рекорді. У червні 2012 року під час тренувань літак українських парашутистів потрапив у шторм та розбився. П'ятеро людей загинуло.

"У мене практично роздроблена нога, осколковий перелом великої гомілкової, малої, колінні, роздроблені хрящі", - каже Лагуза. Він довго не наважувався стрибати знову, але рекорд дуже захотілося встановити. У парашутиста Олега Клочка після того аварійного приземлення прогноз був ще більш невтішний. "Розривний перелам хребта, три ребра, 18 кісток у нозі, права нирка, легені, деякі говорили, що я ходити не буду, інші на операцію брати не хотіли", - розповідає спортсмен.

Але всупереч усім прогнозам він знову стрибнув через рік після авіакатастрофи. Тепер відчуває, що остаточно повернув собі форму. Олексій Грєбцов має дві тисячі стрибків, для нього авіакатастрофа стала лише, ще одним випадком, коли він зрозумів цінність життя. Після аварії він продав квартиру, мандрував світом, купив собі аеродинамічну трубу, аби люди на землі могли відчути, як це чудово - літати.

https://tsn.ua/ukrayina/na-dnipropetrovschini-parashutisti-vstanovili-rekord-ukrayini-z-friflayu-749829.html

Відео:

https://www.youtube.com/watch?v=72841hlMVGM         Українські парашутисти встановили рекорд із фріфлаю
ПовідомленняSerhiy86 © 26.09.16 17:54:47    

Атлет пробіг 201 кілометр за добу

На чемпіонаті України з добового бігу, який відбувся в Києві, перемогу здобув 31-річний Андрій Ткачук з Хуста.
Суть змагання проста - хто за відведені 24 години пробіжить найбільше кілометрів, той і переміг.

- Я абсолютно не налаштовувався на перемогу, бо не знав, що це таке добовий біг, - каже "Експресу" Андрій Ткачук. - Я не знав, як поведе себе організм, які зміни і які процеси у ньому відбуватимуться. Я займаюсь гірським бігом, а по прямій, по асфальту ніколи не бігав. Мій товариш запропонував спробувати себе  у цьому ультрамарафоні. Ну ми удвох і стартонули. Мені просто було цікаво, скільки я можу пробігти. Ми з товаришем поставили собі планку: мінімум, який принесе нам задоволення - це 150 кілометрів, а максимум і вершина сподівань - 180 кілометрів.

- Але ви пробігли 201! Не чекали?

- Я просто біг для себе і коли, вже у другій частині дистанції стало відомо, що я йду лідером, зіграв спортивний принцип. Захотілося виграти, тому і біг до кінця.

- Ви називаєте сухі цифри, але звичній людині важко усвідомити, як можна безперестанно бігти цілу добу. Які відчуття у цей час переживали?

- Ми бігали по колу довжиною 975 метрів. Я без зупинок і без перепочинку пробіг 151 коло. Це приблизно 147 кілометрів. Після цього я почав чергувати біг з ходьбою. Навіть робив зупинки на одну-три хвилини, щоб перекусити. На пунктах харчування були супи, омлети, шоколад, фрукти і я змушений був "заправлятися". На це йшов певний час, але так робили всі.

Найгірше, почав підводити організм. У мене страшенно забилися ноги. Боліли ахіл, коліно, стегна, зв"язки... Тобто кожен крок давався з фізичною біллю. Добре, що хоч цей біль чергувався: то нога поболить, то спина.

- Як біглося уночі?

- З одного боку легше, бо вночі потреба організму у воді зменшується, тому я менше зупинявся, щоб попити. Але уночі мене почав підводити мозок. Він банально відключався. Ноги йшли, а голова "не варила". У голові почали відбуватись невідомі мені дотепер механізми, у мене почались галюцинації, я бачив те, що в природі не існує. Я не вживаю кави, але попросив мені приготувати горнятко цього напою. Випив. Запив енергетичним напоєм і таки "запустив" мозок.

- Це у кожного учасника були такі проблеми?

- Ні. Люди, які готуються до такого забігу, сидять на спеціальних дієтах, відсипаються перед стартом. А я два тижні важко працював на роботі, плюс їхав до Києва цілу ніч потягом і взагалі не виспався. Я ще перед стартом хотів спати (усміхається), ну а вночі мене і накрило.

- 201 кілометр - це межа?

- Звісно ж ні. Якби я пройшов належну підготовку, то результат був би вищим. Але ж я не тренувався більше двох років. Спочатку був Майдан і я був там. Потім пішов добровольцем в АТО і відслужив на сході України півтора роки. А там не позаймаєшся, я ж не буду бігати до сепаратистів і назад з вигуками, що я тренуюсь (усміхається).

- Чого найбільше хотілося після фінішу?

- Спати. Ми фінішували о 12-й дня. Нагородження, офіціоз і товариш повіз мене до себе до дому помитися. Від нього я поїхав на вокзал і сів у потяг до Ужгорода. Але думаєте спав? Мозок продовжував "бігти" і я від перезбудження ніяк не міг заснути, хоч і дуже хотів. Аж удома привів себе до ладу...

http://plussport.com.ua/article/201609/801-ukrayinskogo-sportsmena-pid-chas-bigu-vidklyuchyvsya

До речі, Андрій є учасником АТО, добровольцем, який воював на Сході із позивним Бродяга.

Загалом у заході взяли участь спортсмени з 17-ти областей України, а також із Білорусі та Канади. У жінок впродовж 24-х годин найбільшу дистанцію подолала Катерина Катющева з Одеської області – 156,206 км.
ПовідомленняSerhiy86 © 26.10.16 22:59:55    

Спортсмен на роликах підкорив Карпати

Український екстремал Володимир Заграновський розвінчав міф про те, що карпатськими горами можна "катати" тільки на лижах чи сноуборді, прокатавшись по ним на роликах.

Хлопцеві вдалося розвинути швидкість до 70 кілометрів на годину. Озброївшись моноподом і камерою GoPro спортсмен, зняв, як разом з друзями долає гірські перешкоди.

http://znaj.ua/news/regions/71246/sportsmen-na-rolikah-pidkoriv-karpati-video.html

Відео:

https://www.youtube.com/watch?v=xvzt7CB2I0c      НА РОЛИКАХ ПО КАРПАТАХ!!! 70км/час! НЕРЕАЛЬНО!
https://www.youtube.com/watch?v=xqjLjFivVzI          НА РОЛИКАХ ПО КАРПАТАХ!!!!Гуцули в ах*ї! Тюнінгована Corsa
ПовідомленняSerhiy86 © 19.11.16 22:18:01    

77-річна українська альпіністка хоче підкорити Еверест

Її називають "підкорювачкою вершин" та "сніговою королевою", а внутрішній силі та фізичній витримці їй немає рівних. Так кажуть про 77-річну альпіністку з Полтавщини. Свої ювілеї Анастасія Дойникова з Миргорода зазвичай зустрічає під хмарами, на вершинах гір. 70 років вона відсвяткувала на Ельбрусі, 75 – на Казбеці. І в своєму віці вона мріє підкорити найвищу вершину Землі.

http://tsn.ua/video/video-novini/babusya-z-poltavschini-u-svoyemu-povazhnomu-vici-pidkoryuye-visochenni-gori.html

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=aHrHdYDoioA       Бабуся з Полтавщини у своєму поважному віці підкорює височенні гори
ПовідомленняSerhiy86 © 05.01.17 16:17:39    

105-річний француз встановив рекорд на велосипеді

105-річний Роберт Марчанд промчав на велосипеді 22 км за годину, встановивши таким чином світовий рекорд.

Перший такий рекорд був встановлений самим Марчандом у 2012 році. Тоді він проїхав за годину майже 26 кілометрів.

Для 105-річного чоловіка встановили окрему категорію. І старенький тепер у ній рекордсмен – ще ніхто з 105-річних не проїжджав на велосипеді за одну годину таку відстань.

До слова, Роберт почав займатись велоспортом у 68-річному віці .

http://life.pravda.com.ua/society/2017/01/5/222029/

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=Ey48j6dDNEo     France: meet 105-year-old Robert Marchand, the centenarian cyclist chasing a new record
https://www.youtube.com/watch?v=2fMsW_yZdAk       105-year-old man breaks own cycling world record
ПовідомленняSerhiy86 © 17.04.17 13:32:37    

На Закарпатті прикордонники затримали парашутиста, який порушив кордон

Прикордонники Мукачівського загону затримали чоловіка, який незаконно перетнув кордон з Угорщини в Україну. Під час патрулювання прикордонний наряд  побачив парашутиста, який приземлився неподалік від кордону. Чоловіка, який виявився громадянином Угорщини, затримали. Іноземець пояснив, що не мав наміру незаконно перетинати кордон. Він давно займається парашутним спортом та не зміг впоратись з сильним поривом вітру.

Після здійснення фільтраційних заходів парашутиста передали представникам прикордонної поліції Угорщини.

http://dpsu.gov.ua/ua/news/Na-Zakarpatti-prikordonniki-zatrimali-parashutista-yakiy-porushiv-kordon/
ПовідомленняSerhiy86 © 19.04.17 10:04:05    

70-летняя американка пробежала марафон

Кэтрин Швитцер, писательница, телекомментатор, атлетка, снова пробежала Бостонский марафон.
Впервые она приняла участие в марафоне в 1967 году (результат - 4 часа 20 минут). В то время Швитцер была единственной женщиной, принявшей участие в соревновании. Сейчас, в возрасте 70 лет, она пробежала марафон за 4 часа 44 минуты и 31 секунду.

"Я финишировала, прямо как 50 лет назад. Мы здесь для того, чтобы изменить жизнь женщин. Представьте, что будет через 50 лет!", — написала спортсменка в своем Facebook.

За свою жизнь Катрин Швитцер пробежала в общей сложности 40 марафонов.

В 2011 году Швитцер была включена в Женский национальный зал славы за то, что совершила «общественную революцию», дав женщинам во всем мире возможность бежать и чувствовать уверенность в своих силах.

Швитцер совершила глобальный сдвиг мышления в женском спорте, и когда её спросили, что она может сказать по этому поводу, она сказала: «Никогда не поздно начать, чтобы стать атлетом».
ПовідомленняSerhiy86 © 30.04.17 12:38:17    

Дніпряни встановили рекорд України з хайлайну на висоті 26-го поверху

29 квітня в Дніпрі двоє спортсменів встановили новий рекорд України з ходіння по стропі (натягнутій мотузці) на висоті. Так, хлопці здолали 35-метрову відстань між двома 26-поверховими будинками.

«Не страшно. Складно боятися одних і тих самих речей сто разів поспіль. Перші десять разів страшно, а потім просто добре. Сьогодні вітер дуже слабкий, зовсім не заважав. Все чудово, все сприяє хайлайну», – поділився емоціями один зі спортсменів Костянтин Карноза.

«В жодному місті такого рекорду встановлено не було. Можливо, це буде початком нової номінації. Наразі це єдина команда в Україні, яка встановила рекорд у категорії «Найвищий хайлайн». Є світовий рекорд, він вражає. Я сподіваюся, що ми будемо рухатися в цьому ж напрямі. Світовий рекорд був встановлений на висоті 5700 метрів між скелями. Довжина стропи – понад один кілометр», – зазначила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Екстремали зізнаються, що хайлайн як вид спорту не дуже розвинутий в Україні. Тому такими рекордами вони хочуть привернуту увагу до цієї дисципліни й показати, що це насправді безпечно, незважаючи на висоту.

«На жаль, цей вид спорту в нас тільки починає розвиватися. Люди не розуміють, що це спорт, а не циркова розвага. Але поступово на різних фестивалях з’являються стропи. З’являється більше спортсменів, які пропагують слеклайн - ходіння по стропі - в парках, на майданчиках. Ми сподіваємося, що наступного року нам вдасться встановити ще один рекорд на нових будівлях», – зазначив рекордсмен з хайлайну в Україні Станіслав Панюта.

Крім ходіння по стропі, під час встановлення рекорду демонструвалися також показові стрибки з даху будівлі на мотузці.

https://dniprograd.org/2017/04/29/dnipryani-vstanovili-rekord-ukraini-z-khaylaynu-na-visoti-26-go-poverkhu_56281

Відео:

https://www.youtube.com/watch?v=KnhlIvu1WQI           У Дніпрі спортсмени встановили національний рекорд з хайлайну
ПовідомленняSerhiy86 © 03.05.17 17:32:18    

Українець проїхав 14 країн світу на велосипеді

Руслан Вєрін здолав 14 629 кілометрів на велосипеді. Об'їхавши 14 країн на двоколісному, чоловік нещодавно дістався до кінцевої точки своєї подорожі – Сінгапуру.

Розпочав свою подорож велосипедист з Одеси. А згодом сторінками його неймовірного маршруту стали такі країни, як Молдова, Румунія, Болгарія, Туреччина, Іран, Пакистан, Індія, Непал, Індія, Мьянма, Таїланд, Малазія та врешті Сінгапур. Чоловік перетнув конинент на велосипеді. В загальному ж поїздка тривала 190 днів.

Впродовж свого турне Руслан Вєрін розповідав місцевим жителям про Україну та знімав відео про свої враження.

"Зазвичай, люди запрошували додому, дуже дивувались як можна стільки проїхати на велосипеді, – каже чоловік. – Майже усі знають Україну і вважають таку поведінку, силу волі, такий прояв сили та здоров’я нормальним для українця.

Руслан каже, що найважливіше - це настрій, з яким ти берешься за діло, навіть не тренування. І в це дуже легко повірити, бо незважаючи на такий довгий і нелегкий шлях, він повний енергії, позитиву та охоче ділиться цим зі всіма оточуючими.

"190 днів в дорозі та 14629 км до фінішної стрічки! І нарешті я в Сінгапурі! Але досі сам ще не вірю. В такі моменти особливо переповнює гордість за націю", – додає Руслан Вєрін.

http://svitua.com.ua/news/201705/3376-ukrayinec-proyihav-14-krayin-svitu-velosypedi
ПовідомленняSerhiy86 © 14.05.17 11:05:44    

У Латвії парашутист вперше в світі здійснив стрибок з дрона (ВІДЕО)

Латвійська компанія Aerones організувала перший в світі стрибок людини з дрона.

Стрибок з висоти 330 метрів відбувся в Аматській волості. Для того, щоб знизити ризик, в якості платформи для старту вибрали телекомунікаційну вежу висотою 120 метрів. При цьому підготовка до стрибка зайняла шість місяців.  

Aerones займається створенням безпілотників підвищеної вантажопідйомності. Наприклад, дрон, використаний для здійснення стрибка, оснащений 28 моторами і здатний підняти в повітря вантаж вагою до 200 кілограмів. Раніше Aerones демонструвала можливість використання своїх безпілотників для вейкбордингу і групового сноубордингу.

http://expres.ua/news/2017/05/13/242406-latviyi-parashutyst-vpershe-sviti-zdiysnyv-strybok-drona-video

Відео:

https://www.youtube.com/watch?v=EOPZhRJtz9w&feature=youtu.be         The Worlds FIRST DRONE JUMP
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Історії / Приколи / Анекдоти / Курьйози / Карикатури Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 16 з 16
назад  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU