Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Вітаємо ZIPPO з днем народження!!!

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFistashka © 24.03.09 0:05:27    Вітаємо ZIPPO з днем народження!!!

Друже! Вітаємо Тебе з твоїм святом, з твоїм днем, з новим роком твого життя!
Хай цей рік буде сповнений для тебе всім тим чим ти сам його хочеш наповнити!

Ти екстремальний і творчий, відкритий і цікавий!

Тож бажаю, щоб ти підіймався ще вище, стрибав ще більше, літав ще швидше, сплавлявся ще вправніше!
Щоб поруч були надійні товариші, друзі і однодумці!!
Ми тебе любимо!

Ти the best!!!! Drink  Dance
Повідомленняira © 24.03.09 0:10:32    

Вітаю аміго!!!! Бажаю щоб завжди вистачало грошей і здоровя на парашутні, рафтінгові, повітроплавальні, лижні і т.д. мрії, щоб твоє кохання завжди було поруч. а головне щоб завжди було багато друзів, які би тебе підтримували у всіх твоїх починанням. Лизь-лизь!!!! Drink  Goof  Crazy  Very Happy
ПовідомленняFistashka © 24.03.09 0:11:01    

Ми знаємо тебе різним...

mP6140497.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  50.76 KB
 Переглянуто:  4240 раз(ів)

mP6140497.jpg

P5100019.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  48.64 KB

P5100019.jpg

P9260020.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  37.4 KB

P9260020.jpg

ПовідомленняFistashka © 24.03.09 0:24:20    

Залишайся і надалі таким, яким ми тебе любимо Yahoo

P4050038.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  39.87 KB
 Переглянуто:  4235 раз(ів)

P4050038.jpg

P8090112.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  39.25 KB
 Переглянуто:  4235 раз(ів)

P8090112.jpg

ПовідомленняVictor SV © 24.03.09 7:21:10    

приєднуюсь до привітань

Хай усмішкою доброю, ніжною
Щодня для тебе починається,
Не покидають думки хай свіжі,
І ідеї хай не кінчаються!

Drink  Drink  Drink  Drink
ПовідомленняANGELo © 24.03.09 7:43:07    

Вітаю! Головне знати, що хочеш, хотіти неможливого, вірити, у неймовірне, і тоді життя стане яскравим та непередбачуваним. Успіху і міцних нервів!
ПовідомленняLyubko © 24.03.09 9:02:17    

З Днем Нородження друзяко! Щиро бажаю тобі всього найкращого!!! Доброго тобі здоров"я і багато сил, щоб ти і надалі нас тішив своїми талантами й товариством!!!  Drink
ПовідомленняSjan4uk © 24.03.09 9:35:07    

З Днем Народження!!
Здоровячка тобі для здійснення всього задуманого...щастя в особистому житті...а також щоб поруч завжди були тільки вірні, щирі друзі...
Просто залишайся завжди таким веселим, щирим, і хорошимWink

ПовідомленняHoks © 24.03.09 10:01:03    

З Днем Народження! рости здоровий Smile
Приєднуюсь до всіх побажань -- а від себе побажаю натхнення, бажання, куражу, і фінансових можливостей знаходити нові сфери добуття адреналіну!

Drink  Drink  Drink
ПовідомленняLucky © 24.03.09 10:01:30    

Ітак, Атец!

Вітаю тебе з днюшником, сьоня класний день для всіх твоїх друзів близьких і не зовсім, афігєнний день для тебе і катастрорфічний для твоєї печінки! Smile
Хоч ти і по паспорту став на рік старший, але в душі я тобі бажаю ніколи не старіти, щоб в тебе в голові завжди жив вольєр попугаїв з різним веселими ідеями, щоб %-----   стояв довго і надійно, щоб гроші були і щоб ти завжди був Атец!  Drink

ПовідомленняAndrey © 24.03.09 10:21:57    

Ну що ж Батьку...   і я вас вітаю!!!!!!!! Drink
Бажаю найперше - це здоров'я, а як буде здоров'я, то буде усе решта Crazy
Безхмарних сонячних днів для стрибків, швидких потоків для сплавів, штормової погоди для зимових походів Crazy ,  прекрасну музу Angel  на плече для творчості!!!! Щоб ти нас завжди радував новими ідеями, поїзками і афігєнними кліпами Clapping

Ну і ще хочу побажати щоб ніколи в крові не бракувало адреналіну Crazy  Goof  Crazy
З Днюхою старий!!!!!!!! Drink  Drink  Drink

ПовідомленняNadezda_95 © 24.03.09 10:35:50    

Cool ...Було то в далекому 1983 році... Вперше почули вереск немовляти  Yahoo , якого нарекли славним йменням ВалеркО  Happy . Кудрявий хлопчина підростав, набирався ума-розуму, і в 2001 році відкрив свої обійми небу (яке виявляється, манило його, але він того навіть не підозрював...) І пішло-поїхало... Firsttimer  Sailboat  Ski  Velo  Diver  Runner
Валєрка, я хочу в цей день побажати тобі всього найнеймовірнішого, що тільки може бути. Ти спробував вже стільки «шаленства», що тобі можна лише по доброму заздрити і дивуватись, молодеча!Good
Успіху тобі у всьому, козацького здоров’ячка і палкого коханнячка! Ти особливий! Бажаю, щоб задираючи голову догори – небо було привітним до тебе, і ти завжди (пам’ятаєш, як в дитинстві) - вимальовував собі з хмарок не тільки різних прекрасних звіряток, а й щось більш «серйозніше»  Embarassed , і воно обов’язково збувалось!!!  Kiss

зіппо небо.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  43.38 KB
 Переглянуто:  4149 раз(ів)

зіппо небо.jpg

Повідомленняnomeaning © 24.03.09 10:40:17    

ZIPPO, з днем народження!!!!!!! Drink
Повідомленняtt © 24.03.09 10:47:37    

Зіпка, что пожелать тєбє не знаю....і далі по тєксту.
Карочє. Впевненості у тому, що твої вчинки правильні, сміливості аби робити більше вартих заздрості вчинків, сумління - яке буде мучити тільки для того, аби ти робив більше таких шалених вчинків.
Ми тебе ЛЮБИМО!!!!!! Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss
ПовідомленняLia © 24.03.09 10:57:23    

З днем народження вітаю,
Від всього серця я бажаю
Щастя, радості, добра,
Здоров’я, успіхів, тепла,
Благополуччя та достатку,
Щоб справи всі були в порядку.
Хай посміхається життя,
Та буде кращим майбуття. Smile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU