Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Парашутні будні (відео)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 20.03.09 20:05:47    Парашутні будні (відео)

Чи то натхнення більше з'явилося, чи то совість почала гризти, що нічого новенького в нас нема, одним словом на радість Рублів, Кліма, Невкомерса... а особливо Віті який мене протягом літа-осені снабжав тим відео, зробив такий собі кліпець, щоб дочекати сезону... Важить це простеньке відео 20.8 мб

щоб скачати, клацаєм на картинко

ПовідомленняAndrey © 20.03.09 20:15:28    

Відео БОМБА!!!!!!! Bomb  Bomb  Bomb
Весною на поч. сезону якраз класно подивитись.... понагнітати ще більше бажання стрибати Crazy
ZIPPO  ти як завжди Good  Респект за роботу!!!! Clapping  Clapping  Clapping

П.С. Особливо кумедно там хтось (чорний костюм, світла система) "відгрібає" від формації (на 1хв, 37 сек) LOL  LOL  LOL

Повідомленняtt © 20.03.09 22:54:50    

Cуперове відео, такий драв, шо аж кришу рве. но как всігда мало...
ех, і чого така погода млятська...розійдися сніг і болото -ХОЧУ СТРИБАТИ!!!!! Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Yahoo
ПовідомленняVaNO © 20.03.09 23:33:07    

відео афігене .zippo.ти лучший тут слов нема  аа кліпець ти зробив аа..нн..     ну цьго сезону і на наші дробзоні  камаз з пряніками перекинеця і забабахаємо відео і а нарахунок натхненя ти навів спогади старі дуже хароші всі тільки чикають сизона початку пришків а зима ніяк не здається ще чучуть і почнеться Clapping  Goof
ПовідомленняVictorT © 21.03.09 10:59:09    

Andrey написав(ла):
П.С. Особливо кумедно там хтось (чорний костюм, світла система) "відгрібає" від формації (на 1хв, 37 сек)     

Видео ещё не скачал, но попробую угадать - Коля Рубель Very Happy

ПовідомленняVictorT © 21.03.09 16:24:12    

Не угадал, Колин отжиг, про который я думал, в клип не попал. А упомянутый перформер делает отмашку всеми доступными частями тела Very Happy
З.Ы. Прыгать хочу!

ПовідомленняJekill © 22.03.09 12:49:47    

tt написав(ла):

А ти поробуй без парашута... буде не мало.

Відео класне.

ПовідомленняНаталі © 22.03.09 14:02:12    

Good  Good  Good Після такого відео, як завжди, хочеться в небоSmile
ПовідомленняLeona © 22.03.09 15:37:41    

Добре, що Зіпко переконав мене дивитись кліп лише зі звуком, музичка классс  Dance2  Взагальному весь кліп - классс  Clapping

Jekill написав(ла):
tt написав(ла):

А ти поробуй без парашута... буде не мало.
думаю ТТ мала на увазі, що самого кліпу мало, а не драйву Smile  ...або я щось не так зрозуміла  Pardon
ПовідомленняFistashka © 23.03.09 10:12:47    

ZIPPO Бачу ти працюєш останнім часом "в поті чола"!!!!
Я в захваті від твого натхнення творити ТАКІ кліпи! Хай до тебе то нахнення приходить по частіше. Clapping
ПовідомленняNeftis © 23.03.09 11:21:51    

ZIPPO в своему репертуарі, потравив душу, посипав сахер на хер!  Jokingly   Так нам і треба!! побільше таких суперських кліпів перед сезоном, щоб всі хто міг -ПРИГАЛИ!!!  Батько дякуєм тобі за твій щирий труд, більше кліпів!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU