Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

«LEMBERG EXTREME FEST» 2009

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняovertrance © 20.05.09 11:44:12    

Дякую)
ПовідомленняFistashka © 22.05.09 13:22:00    

Народ хто сьогодні йде- приєднуйтесь! Я збираюсь на ще встигнути сьогодні на
16.00-17.00 – OFFROAD
16.30-18.30 – Шоу, майстер-класи з паркуру (клуб «Творці руху»)
16.30-18.30 – Змагання з техніки гірського туризму (альпінізм)
17.00-18.00 – Шоу скутерів та байкерів
19.00 – Рок-концерт «Славське-Рок», Спортивні та культурні ініціативи
ПовідомленняFistashka © 22.05.09 22:40:49    

Народ - LEMBERG EXTREME FEST - супер!
Шкода, лише що сьогодні так мало народу підтянулось.... Таке враження, що було мало інфо про цей фест  Confused

Я встигла в болдерінг там полазити, і на батуті  Yahoo пострибати, і по канату під стелею походити Good , і на вело покататись... Завтра також буде повна програма! Радила б піти Smile

До того ж кажуть, що нашу ТТ будуть нагороджувати за піар Wink
Повідомленняtt © 24.05.09 21:50:32    

Fistashka написав(ла):
До того ж кажуть, що нашу ТТ будуть нагороджувати за піар

отак завжди, взяла і сю кантору попалила. на нагородження я забила, обіцяли диплом за пивом віддатиSmile

щодо мало народу, то основна проблема мабуть - пятниця....не всі змогли по роботі, я сама тіко на вечір вигребла з офісу...плюс, всі події були розкидані в часі....думаю, краще аби все одночасно відбувалось то й народу було б більше...
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU