Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Говерла - Петрос (7-8 березня)

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Альпінізм / Скалолазання / Льодолазіння / Болдерінг / Драйтулінг / Скалодроми Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняHulihanka © 11.03.09 9:41:32    

імхо, дискусію можна вважати такою, яка не відбулася. Сторони не розуміють предмету суперечки: я говорю про стан речей вцілому , а Ви переводите це особисту критику.

Цитата:
Хочеш повчити мене як ходити в гори
ну-ну, прийшла зла тьотя, наїхала, попонтувалася, придавила авторитетом...LOL

Цитата:
Смисл тягнути намет на Говерлу, якщо ти знаєш що вертатимешся назад.
ну от воно, а  я говорю, коли б не було куди вертатися, коли б від того, як і шо ти напхав собі за плечі, залежатиме твоє життя.

Цитата:
І цікаво як ти довше продержишся на вершині - з наметом, але без гарячого чаю, чи з чаєм, але без намету
ніяк. Здує всеодно Very Happy

Neochka
Цитата:
люди, які залишилися на мали дійсно поважні причини
не подумай, шо я придираюся до слів...ну просто так якось логічно випливалоPardonконтекстVery Happy

Цитата:
особливо слово "по-українськи
а захищати честь значка? Wink

Цитата:
Чим більше хожу в гори, тим більше бачу, що захоплює мене все це і не тільки через красоту гір і екстріму сходжень, а й від людей, які там тебе оточують. Адже в горах відразу видно хто є хто....з тобою залишаються справжні люди...
Clapping  Good  Yahoo
ПовідомленняLubko © 11.03.09 12:54:42    

Neochka написав(ла):
...з вами в горах не пропадеш

угу, ще ящик водкі і точно не пропадеш! Wink

цілком підтримую Марту (Hulihanka), то є здорова і необхідна критика.

Бо також підмітив за тутешніми "екстрималами" схильність до алкогольної легковажності. а це вже серйозно. бо абсолютна більшість фатальних випадків в горах стаються не без участі алкоголю. і взагалі, екстрім (під словом "екстрім" маються на увазі: несприятливі та загрозливі життю і здоров'ю умови, великі фізичні навантаження, значний ризик) і алкоголь - речі непоєднувані.

про то ще можна довго патякати, але всьо, заминаєм, сприйміть, будьте добрі, це як критику з благородною метою, адже "попереджений - майже врятований".

будьте мудрі Wink

ПовідомленняAndrey © 11.03.09 13:36:48    

Lubko написав(ла):
абсолютна більшість фатальних випадків в горах стаються не без участі алкоголю. і взагалі, екстрім (під словом "екстрім" маються на увазі: несприятливі та загрозливі життю і здоров'ю умови, великі фізичні навантаження, значний ризик) і алкоголь - речі непоєднувані....    
....сприйміть, будьте добрі, це як критику з благородною метою, адже "попереджений - майже врятований".

Абсолютно з тим погоджуюсь! І дякуєм за критику, приймем до уваги!!!
І ви в свою чергу не сприймайте опис вживання алкоголю в розповіді так всерйоз Smile   Будем вважати то художнім перебільшенням!  Wink   Наспавді серед нас в горах ніхто тим не зловживав...

ПовідомленняLubko © 11.03.09 14:38:24    

гм, ми трохи про різні речі балакаємо.. я не казав шо ви пияки якісь чи шось таке. я також в теплій колибі, або в наметі наніч вже ситий в теплому спальнику дозволяю собі ковток лікеру "старий таллін" наприклад. з тим всьо кльово...

АЛЕ!

у вищезгаданих екстимальних умовах вживання навіть в малих дозах вже є ЗЛОвживанням. бо не тра бути і стєльку п'яним, можна лише злегка захмеліти, буквально півпляшки пива чи пару ковтків гарячого вина - злегка піднімається настрій - а отже з'являється легковажність, притуплюється увага і реакція (майже непомітно для себе самого) - і цього вже цілком достатньо для скоєння фатальної помилки. це з точки зору психічної. а чисто фізично при тих самих дозах вже значно погіршується координація рухів і чуттєвість. в смислі стояти і ходити людина може запросто, і навіть ходити по прямій лінії, але от наприклад при катанні на лижах (в складних умовах, фрірайд, наприклад) і або ходьбі в кішках це дуже критично - один невдалий рух - і падіння або травма гарантовані!
крім того, знову ж таки, навіть невеличкі вищезгадані дози алкоголю дуже зле впливають на організм під час фізичних і термічних навантажень. пояснюю: це потужний удар по і так вже максимально навантаженій серцево-судинній системі. таким чином сильно погіршується здатність організму виживати, сильно підвищується втомлюваність.
крім того, від невеличких, практично невідчутних доз алкоголю в крові вже розширюються судини що призводить до надмірних теплових втрат. в цей час навпаки здається що стало тепліше, тому що акумульоване тепло організм активно віддає назовні. ну і як наслідок - переохолодження, обмороження, перевиснаження і т. д. словом, алкоголь не гріє, він навпаки заморожує!

тобто, до чого я все це веду:
у екстримальних умовах не просто не можна ЗЛОвживати, не можна ВЖИВАТИ ВЗАГАЛІ, ані мілілітра!!!

ПовідомленняHulihanka © 11.03.09 18:46:05    

Ну Любко вже цілу лекцію прочитав, Shocked
ПовідомленняLeona © 11.03.09 19:59:42    

Мене просто переповнює лавина емоцій, перечитуючи звіти з Ваших походів... Happy  Зразу опиняєшся на місці тих людей і уявляєш як би сам десь там шкандибав, ситий однією надією на повернення в "затишну" колибку і зігрітий лише теплою дружньою підтримкою... Бррр... аж мороз по тілу  Crazy  Та мабуть все ж воно того варте... Та я, як і Надійка, чекаю літа, щоб подивитись наскільки я переоцінюю чи недооцінюю власні сили Smile . А ви без сумніву КРАЩІ, тут слова зайві Clapping  Clapping  Clapping
ПовідомленняCamomile © 11.03.09 21:55:08    

Дякі, народ  Embarassed  А я таки молодчинка Goof
Реально було складно і якби не наші чудові піплики-екстремали, то я б там і здохла десь під вершиною. Допомагало то, що спереді спочатку Назар, а потім Ігор задавали темп, а ззаді підганяв Сенчина С.В., ну і само собою чайочок з рюкзака Андрія Very Happy
П.С. Маленький монстрик приєднується до великого  Jokingly і всім дякує за підтримку, допомогу і чудову компанію Wink
ПовідомленняZippo © 12.03.09 9:15:21    Фото Говерли та Петроса

А от і фотки. Цього разу є на шо подивитись Clapping
Повідомленняborachok © 12.03.09 12:15:27    

Ти Андрюха, як завжди оперативно і якісно "предоставив" інформацію. Мені дуже сподобалось---"Тільки сам Петрос ховався в тумані  , ніби його хтось вкрав"-чиста правда,  і Говерлу якась зараза сперла, а я так хотів наклацати кльових кадрів- ввже третій раз  не судьба. Всеодно ще буде 4-ий і 5-ий......Хочу ще!))
ПовідомленняFistashka © 12.03.09 15:23:27    

Ходили ми по горам одними і тими ж днями і дивним чином не пересіклись Smile
Рада, що ваш похід видався таким захоплюючим та екстремальним з вдалим поверненням всіх учасників!! Good  Good  Good  Good

Neochka написав(ла):
проснутися і готовитися до нового сходження, рахувати сніжинки, що летять тобі на зустріч, вечером вийти на ганок з кавкою і цигаркою глянути на нічне небо карпат і сказати як це все ж таки прекрасно......бути тут......

як я то все розумію! Заради таких миттєвостей варто жити ТАК!
P.S.тільки без цигарок... кидайте це задимлене діло альпіністи і не тільки!!!
ПовідомленняLubko © 12.03.09 16:39:30    

Fistashka написав(ла):
Neochka написав(ла):
з кавкою і цигаркою
тільки без цигарок...
Wink

мені залишається лише процитувати недавні Мартині слова:
Hulihanka написав(ла):
до речі, не розумію, чому на пачках цигарок, які позиціонуються , як чисто жіночі, пишуть : Куріння викликає імпотенцію?Rolling Eyes
правильніше було б : Жінка, яка курить, викликає імпотенцію... LOL

ПовідомленняQbl © 19.03.09 8:11:35    

Читаю я і пригадую школу. Сиділи ми в класі третьому і сперечалися, хто сильніший - Рембо чи Термінатор. Зрештою вирішили, що Робокоп їх усіх поб'є.
Відповідаю, Сенчина круче. Але невідомо чи він ходитиме ще в гори. А Тараник молодший, і він точно ще ходитиме. І з Тараником бухати приємніше, все таки він - душа компанії. Проте як інструктор, Броніч мені більше до вподоби. Вибирайте кожен собі до вподоби. І не сперечайтеся на голому місці - все одно вам ще до альпінізму (як і мені, зрештою) - як до Києва пішки.

І ще, я думаю, про шкоду спиртного Любко трохи загнув. Не все так погано.

P.S. Мені здається, що Марта трошки кривить душею   перед Любком. Невже ні Саша Тараник, ні Саша Воробйов не мали спиртного?
ПовідомленняHulihanka © 19.03.09 9:51:29    

не знаю, мені з Любком теж круто в гори ходити, хоча він без медалей, без орденів...
а ким крутіше бухати, давай в приват Razz
ПовідомленняAndrey © 19.03.09 10:02:36    

Qbl написав(ла):
Сиділи ми в класі третьому і сперечалися, хто сильніший...
....Відповідаю, Сенчина круче. ....  І не сперечайтеся на голому місці

Qbl здається про інструкторів-альпіністів тут мова не йшла....   І тим більше ніхто не "сперечався" хто з них "круче", а хто ні. Не нам про це судити, та й мабуть нема змісту в даному судженні взагалі.
Кожен сам вибирає з ким, чи без кого йому ходити...

ПовідомленняQbl © 19.03.09 12:35:34    

Hulihanka написав(ла):
а ким крутіше бухати, давай в приват
- та чого в приват??? Народ повинен знати своїх героїв в обличя.
Very Happy  

Andrey написав(ла):
дається про інструкторів-альпіністів тут мова не йшла
- перепрошую, якщо помилився.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Альпінізм / Скалолазання / Льодолазіння / Болдерінг / Драйтулінг / Скалодроми Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU