Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Газета «Б5». Перше вторгнення в небо

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про нас пишуть, нас показують (ЗМІ) Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLeona © 09.03.09 15:37:09    Газета «Б5». Перше вторгнення в небо

Передісторія
Звичайно в мене в ВУЗі (Українська академія друкарства) всі одногрупники знають про мої подвиги з парашутом і на житомирському мості. Є такий гіперактивний студент, який є головою студентського самоврядування, що випускає студентську газетку «Б5». От він і попрохав мене написати в рубрику «Молодіжна культура» про стрибки з парашутом. Я звичайно дала йому знати, що писака з мене нікудишній, але вирішила все ж спробувати. Родила я її довго, в нагоді стали стаття Зіппо і ТТ, тому деякі моменти будуть вам вже знайомі. Взагальному стаття розрахована на читачів-студентів, які нічого не петрають про стрибки з парашутом. Отже, читайте і дуже не критикуйте, то моє перше творіння.

З.і. Вітя вибач, чесне слово забула  Pardon

Перше вторгнення в небо

«…тривожний сигнал пронизує тіло наскрізь. Кров шалено пульсує у скронях, перестукуючи загальний шум літака. Ноги, які давно вже не керуються мозком, автоматично піднімають тіло плюс ще чималу вагу парашута. Несвідомо доходжу до дверей, в яких наче на великому плазмовому екрані кругліє горизонт. Ліва нога в лівому кутку дверей, руки жадібно притиснені до грудей, права міцно тримає кільце. Момент… ой, що ж це…незрозуміле відчуття… невагомість… провалля… голова обертом… клас!.... Вже десь мабуть треба смикати кільце… дьорг… УРА!!!  Купол!!! Хью…Відкрився… Бліна!!! Я ж лечу!!! А-а-а!!! Кайф …ейфорія…»

Приблизно такі відчуття бурлять і вирують під час першого стрибка з парашутом. Якщо у вас давно засіла мрія стрибнути, але ви віднесли її до розряду нездійсненних, то можу вас запевнити, що здійснити її не так вже й складно.
      Де стрибають? Єдиною найближчою організацією, під керівництвом якої проводяться стрибки, є Львівський Авіаспортивний Клуб (ЛАСК), а самі стрибки відбуваються на аеродромі Цунів.
      Що потрібно? А потрібно зовсім мало: неймовірне бажання це зробити, трохи вільного часу, і половина стипендії - приблизно 260 гривень, які, повірте, того вартують. Ах так, ще потрібно, щоб львівська погода нас здивувала і вихідні дні були безхмарними і маловітряними, що є нажаль рідкістю.
      З чого почати? Насамперед з того, щоб зателефонувати в ЛАСК і в дядька, що підніме трубку, спитати, коли буде проводитись попередній інструктаж. Найчастіше він буває по четвергах і п’ятницях. Отже, дізнавшись точний день тижня і час інструктажу, берете паспорт, що засвідчує ваше повноліття, і прямуєте на заняття. Там краще не ловити ґав (це вам не лекція з математики), а уважно намотувати на вус усе те, що буде розповідати той же дядько, він же інструктор. Під час заняття зможете погойдатися в учбовій підвісній системі, пострибати з висоти одного метра, аби відпрацювати відділення від літака і приземлення.
Дочекавшись вихідних, зраненька приїжджаєте на аеродром, де вас огляне лікар. Якщо зовнішньо не будете зливатися з побілкою у кабінеті, то огляд пройде за кілька хвилин. Щоб освіжити вашу студентську пам’ять, вам проведуть ще раз інструктаж.
      Який парашут? Скажу однозначно – важкий, приблизно 20 кг. Це військові парашути з круглими куполами Д-5 с2 або Д1-5у (який ще називають «дубом»). Для тих, хто не довіряє техніці, скажу, що їх не китайські діти робили, і що до вас під їхнім куполом не одне тіло побувало в небі і благополучно спустилося на матінку-землю. А також, для тих, хто все ж сумнівається і кого мучить питання «А якщо не відкриється?» придумано запасний парашут, який автоматично спрацьовує на висоті  300-500 м.
      Який літак? А літак «кукурузник», або солідніше АН-2. Нема чого сміятися, нормальний літак.  Скажу більше, дівчата будуть просто у захваті, побачивши на його ілюмінаторах симпатичні рожеві шторки. Тому за комфорт не переживайте. Підніматиме вас це чудо техніки на висоту 800-1000 м, якої сповна вистачить, щоб серце було в п’ятах, а на лиці з’явився блідо-зеленавий відтінок.
      Який час польоту? В загальному час польоту буде тривати не більше 2-х хвилин, а у вільному падінні, яке ви практично не запам’ятаєте, перебуватимете 3 секунди, поки не смикнете за кільце, або ж поки парашут сам автоматично не відкриється. Хоча більшість стверджує (і я у тому числі), що у небі час сповільнюється.
Щоб політ приніс максимум насолоди, потрібно постаратись якнайзручніше вмоститися в підвісній системі і обов’язково не забути розчекувати запасний парашут. Зробивши це, можна сміливо приступати до оглядин краєвидів і вистежувати собі місце для приземлення.
      Яке приземлення? Ось тут не вгадаєш. Буває по-різному. Одним з важливих факторів, що впливають на приземлення, є вага тіла. Адже чим більша вага, тим більше навантаження на ноги і відповідно жорсткіше приземлення. Тому в ідеалі вага повинна входити в межі 45-100 кг. Також радять обмотувати ноги еластичним бинтом і мати зручне взуття на товстій підошві.
      Що далі? А далі вас переповнюють емоції, адреналін зашкалює і ви хутчіш біжите на  аеродром, де на вас чекають друзі, в чиїх очах жевріє вогник заздрості. Дзвоните батькам (звичайно, якщо вони у курсі вашої затії) і знайомим, від яких вже на мобільному сотня пропущених дзвінків, кажете їм, що ви живі і здорові і йдете святкувати ваше перше вторгнення в небо.
ПовідомленняAndrey © 09.03.09 15:48:51    

Clapping   Гарна назва!!!!! Clapping   І стаття теж Wink  
Оказується в нас багато прихованих талантів Very Happy

ПовідомленняNadezda_95 © 09.03.09 15:55:42    

Leona написав(ла):
перше вторгнення в небо
Cool  Bomb  Clapping  назва Good

Leona написав(ла):
Якщо зовнішньо не будете зливатися з побілкою у кабінеті, то огляд пройде за кілька хвилин
оце перли LOL
ПовідомленняZippo © 09.03.09 15:59:02    

Наша Леонка, она же Катя, просто молодчинка. Clapping  Все класно розписала. Думаю, тепер завдяки твоїй статті, ще більше народу наважиться стрибнути... Firsttimer Адже наш клуб для цього і був створений.

Andrey написав(ла):
Оказується в нас багато прихованих талантів
Ху-у-у, нарешті я позбувся тягаря під*#бок звезди Crazy Тепер у нас новая восходящая звезда Jokingly
ПовідомленняLucky © 09.03.09 16:14:07    

и-и-и-и-ииии, йопти! Smile)) моя фотка в газеті!!! Preved  1 зліва! Я звізда, про мене в газетах пишуть!!! Happy  Yahoo  Clapping  Goof

Леонка, стаття нармальна, то шо надо.  Good легко читається і все гарно описано! зачод, 5 балів!  Good  Good  Good

ПовідомленняVictorT © 09.03.09 16:19:14    

Leona написав(ла):
З.і. Вітя вибач, чесне слово забула

Кажись я тоже забыл, что ты забыла Shocked

ПовідомленняРейдер © 09.03.09 16:30:05    

Ура))
І я в газетіSmile Very Happy
ПовідомленняLeona © 09.03.09 17:45:21    

Дякую за теплі відгуки  Angel
Насправді там ще мало бути продовження статті про програми, за якими можна навчатись і враження від першого стрибка деяких форумчан, але редактори вирішили, що того буде достатньо для пересічного студента академіїі і вирізали то все нафіг  Sad

lucky написав(ла):
Я звізда, про мене в газетах пишуть!!!
Рейдер написав(ла):
І я в газетіSmile
та шо у вас за зіркова хвороба, хлопці? Всього навсього дизайнери на прикладі вашого фото хотіли показати, які стають моськи перед першим стрибком  Very Happy

VictorT написав(ла):
Кажись я тоже забыл, что ты забыла  Shocked
нічого Вітя, нічого, не переживай. Все ок  Good
зі. Фхью... пронесло  Crazy
ПовідомленняРейдер © 09.03.09 17:59:21    

Leona написав(ла):
та шо у вас за зіркова хвороба, хлопці? Всього навсього дизайнери на прикладі вашого фото хотіли показати, які стають моськи перед першим стрибком

То тепер мона казати шо я взірець, та? Surprised  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Firsttimer  Laughing
ПовідомленняANGELo © 09.03.09 19:20:44    

Рейдер написав(ла):
То тепер мона казати шо я взірець, та?
ПО твоєму виразу обличчя можна все прочитати... Яким треба бути, щоб стати парашутистом. Very Happy  ПРо це можна прочитати в в коментарях до тієї фотографії в нашій галереї.  Jokingly
Leona, Молодечя! УАД кермує!!! Лусни моя селезінка!!!!!!!! Mad
ЗІ: до речі автор тієї фотографії... Я! Angel  СТОП!!!!!!! А чому авторство не вказано?! Shocked  Ааааа... я ЗВІЗДА!!!! Я ЗВІЗДАТИЙ ХЛОПЕЦЬ!!!!! Бугага! В очєрєдь всє! В очєрєдь!.. (С) за автографом маю на увазі. Embarassed

ПовідомленняРейдер © 09.03.09 21:18:07    

ANGELo написав(ла):
прочитати в в коментаря
Та вже перечитавсяSmile

ANGELo написав(ла):
за автографом маю на увазі
А можна мені першому? Very Happy  Very Happy  Allakh
ПовідомленняLucky © 09.03.09 22:35:56    

Leona написав(ла):
та шо у вас за зіркова хвороба, хлопці? Всього навсього дизайнери на прикладі вашого фото хотіли показати, які стають моськи перед першим стрибком  
а  я вже тренувався афторграфи давати....!!!!  Shocked    І шо грошей тоже не будуть давати? Shocked  Shocked  Goof  Goof  Goof  Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняVictor SV © 10.03.09 7:10:13    

стаття супер, Good
от і поповнились ряди писак, так тримати
ПовідомленняNeftis © 10.03.09 13:33:55    

Молодчинка, гарна стаття! Good  думаю вона багатьом допоможе здійснити давній задум
ПовідомленняFistashka © 10.03.09 21:52:20    

Smile стаття написана доступною для "першоразників і не тільки "мовою - читається легко!
Молодець. Пиши ще!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про нас пишуть, нас показують (ЗМІ) Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU