Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Троллей

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 04.03.09 14:22:22    Троллей

Народ! знаю, що трохи зарано пишу, але тема дуже цікава. Отож, кожної осені як правило починаючи з п'ятниці і закінчуючи в неділю, проходить фестиваль молоді - Троллей. На мою думку, цього року "Троллей 2009" буде проходити традиційно на березі Дніпра в районі м. Ржищів (Будтехнікум), Кагарлицького району. Що до дати троллею то думаю вона буде припадати на 18-20.09.2009 (хоча я можу помилятись, благо до початку фестивалю часу в нас вагон). Для тих хто незнає, що таке троллей, кородкий відступ.

Троллей - це не що інше, як швидкісний спуск на ролику на похило натягнутому тросі / шнурку. Пішла ця весела забава від спелеологів та альпіністів, які переправляючи себе та снарягу через каньони, гірські річки, лодові тріщини, і т. д., приторчали від цього процесу. Згодом, вони почали натягувати троси просто для задоволення.

На фестивалі "Троллей 2007", на березі Дніпра в районі Балико-Щучінка був побудований самий більший троллей в Україні. Довжина спуска була 600 метрів, з перепадом висоти у 80 м., швидкість спуску становила 70 км/год. Мені от цікаво наступне, як вони доштуковували шнурок? Бо я щось сумніваюся, що є бухти по 600 м., хіба б вони спеціально замовляли їх на заводі...
До речі, бажаючих тролленят тоді було 300 чоловік, з яких тільки 150 стали щасливчиками. Я думаю проблемою стала нехватка підвісок, карабінів, роликів, та й лодок які переправляли спустившихся назад, у них було всього дві. Якщо наш клуб вирішить цього року туди махнути, то полюбе треба брати свою снарягу + непомішало б приїхати швидше, для допомоги організаторам, які в свою чергу гарантують всім позачергові спуски, хавку, проїзд та море позитиву.

Для кращого засвоєння "піщі" раджу переглянути відео з фестивалю "Троллей 2007" відзнятий телеканалом К1

ПовідомленняFistashka © 04.03.09 17:09:32    

пробувала щось подібне в Криму недалеко від Ялти. Отримала масу задоволення!  Було б класно туди бандою поїхати.

ZIPPO написав(ла):
знаю, що трохи зарано пишу,
- нічого не зарано! Є стільки всього цікавого що час дійсно треба розмежовувати, бо інакше нічого не всигнеш.
От вже планую заходи на червень, липень, серпень...а там і жовтень недалеко.+ квитки планувати краще завчасно, наприклад на літак  WizzAIR до Києва можна буде придбати завчасно- вийде в ціну поїзда Smile
ПовідомленняVictor SV © 04.03.09 21:00:55    

даааа прикольна фішка, 600 метрів за 40 сек це напевно супер Goof
Повідомленняfreak © 09.03.09 19:52:08    

Дійсно має бути цікаво! Йа зА!
ПовідомленняZippo © 23.06.09 9:00:56    Троллей 2009

Що ж, мої прогнози, що до дати та місця проведення троллею були хибними Pardon Цього року він буде проходити в 30 км від Кам'янець-Подідльська і буде найбільшим в Україні - 700 метрів! Dance

27-29 июня 2009 года состоится новый самый большой в Украине троллей — 700 метров над каньоном! Троллей будет построен в 30 км от Каменец-Подольского, близ села Бабин, в рамках приключенческой гонки «Товтры-Рейд». Официальный сайт гонки для желающих участвовать в соревнованиях tovtry-raid.com.ua При этом, чтобы прокатиться на самом большом троллее в Украине, участие в самой гонке не требуется (не является обязательным). Поэтому приглашаются ВСЕ ЖЕЛАЮЩИЕ испытать на себе всю ЖЕСТЬ 700-метрового ТРОЛЛЕЯ!!! ЖАЖДА СКОРОСТИ, ЖАЖДА ВЫСОТЫ, ЖАЖДА ПРИКЛЮЧЕНИЙ БУДУТ УДОВЛЕТВОРЕНЫ!!! КАТАНИЕ БЕСПЛАТНО!

Как добраться?
― Карта с Яндекса не подходит. Не знаю, что они за основу брали - но дороги там не правильно обозначены.
― См. карту выше - 2-х километровка (на 5-е уже плохо дороги видны) с местом старта и кусочком Каменец-Подольского. Место старта троллея (малиновый крестик) - с. Бабин Кельменецкого района Черновицкой области. Каменец - левый верхний угол карты.
― Добираться с Каменца на такси - будет наверное дороговато. Расстояние там не маленькое. Ехать нужно через Хотин (ближайший мост через Днестр). Я эту дорогу обозначил, но думаю она сгодится только для тех, кто на своих машинах будет.
― Есть еще вариант ехать через паром в с.Устье, но поручится, что это "проезжабельно" я не берусь. На всякий случай этот вариант обозначил пунктиром.
― Еще подобный вариант - ехать с Черновцов (там километров 70-80 будет, с Каменца наверное все же ближе). На карте обозначил направление на Черновцы.
― Ну и пожалуй самый приемлемый вариант - это добирание с Кельменец. Это ближайший городок к с.Бабин. В Кельменцы можно доехать либо прямым автобусом с Киева (такие есть, но ехать очень долго и тяжело - около 10 часов) или доехав на поезде в Черновцы, а потом уже на автобусе в Кельменцы или доехав в Каменец на поезде пересесть на местный дизель Хмельницкий-Ларга (Ларга это жд.станция г.Кельменцы). Ну а дальше уже искать такси.

Для засвоєння інфи дивимся відео Adventure Race Tovtry-Raid 2008 ну і ще одне маленьке відео спуску учасниці гонки (без монтажу) Trolley Finish Univer-Klas 1
Ще два відео в контакті біля Кам'янець-П. та біля Києва

P.S. Особисто я їду 100% Yahoo можливо в якості велонтера, коли саме буду їхати ще незнаю, чекаю відповіді організаторів. Делегація від Lviv eXtreme club буде чи всі бульбу мають копати? Very Happy  І бо така халява буває тіки раз в рік!!! Goof

крайній раз внесено зміни: Zippo (29.03.10 17:27:13), редаговано 3 раз
ПовідомленняHoks © 23.06.09 9:15:47    

Я буду. Коли саме -- уточню пізніше.
ПовідомленняNadezda_95 © 23.06.09 9:55:35    

Shocked їдем, їдем, їдем!!! Clapping
ПовідомленняZippo © 23.06.09 12:26:46    Потрібна допомога в організації троллея

Потрібна допомога в організації троллея Cool Переписка з організаторами. Smile

Svisla (11:46:50 23/06/2009)
Привет.
Меня зовут Андрей (сВИСЛА), я один из организаторов гонки Товтры-Рейд
ZIPPO (11:47:45 23/06/2009)
привет
ZIPPO (11:48:00 23/06/2009)
когда надо ехать к вам?
Svisla (11:48:44 23/06/2009)
машина с веревками выезжает седня в 23. На месте будет завтра с утра. Сразу начинаем подготовку к троллею
ZIPPO (11:48:54 23/06/2009)
блин
Svisla (11:48:58 23/06/2009)
помощники ОЧЕНЬ нужны )
ZIPPO (11:49:04 23/06/2009)
я со Львова
ZIPPO (11:49:15 23/06/2009)
мне тоже ехать есть куда
ZIPPO (11:49:18 23/06/2009)
шас подумаю
Svisla (11:49:21 23/06/2009)
можно приехать в любое время позже
ZIPPO (11:49:44 23/06/2009)
я вот именно хочу поработать с верьовкой
Svisla (11:49:58 23/06/2009)
там дня на два работы, да и то чувствую что будем дотягивать впритык к стартам
ZIPPO (11:50:21 23/06/2009)
представляю себе маштаб ....%)
Svisla (11:50:33 23/06/2009)
в среду скорее все поготовим, тянуть будем четверг - пятница
Svisla (11:50:59 23/06/2009)
место троллея знаешь?
ZIPPO (11:51:10 23/06/2009)
нет но думаю найдем
ZIPPO (11:51:14 23/06/2009)
карта есть )
Svisla (11:57:14 23/06/2009)
будем рады любой помощи и на любой промежуток времени. Работы уйма.

P.S. Зараз от сам думаю коли то виїзджати, Unknow  мабуть завтра зранку або в обід якось...

ПовідомленняNao © 23.06.09 13:20:01    

Я їду Smile
ПовідомленняJekill © 23.06.09 14:21:23    

А на один-два день, в неділю-пн, хтось збирається?
ПовідомленняHoks © 24.06.09 17:26:21    

То хто їде на троллей зі Львова?
Розглядаю можливість приїхати до Львова 27-го, і двінути з бандою на троллей 28-29 червня зі Львова, якщо будуть на ці дати бажаючі.
Зголошуйтесь!
ПовідомленняAndrey © 26.06.09 16:15:23    

Я і Nadezda_95 їдемоDance  сьогодні ввечері....     поїзд на Чернівці в 23.35   Якщо будуть ще бажаючі - падайте нам на хвіст, разом буде веселіше Crazy    Там будемо суботу і неділю.
ПовідомленняLyubko © 29.06.09 9:33:15    

О це так покатались Yahoo  Good
ПовідомленняAndrey © 29.06.09 10:12:59    

Ага, так нічо провітрились  Smile   А головне - суперово відпочили Dance  Diver  Sailboat  Дністер, сонечко, злива, троллєй, цікаві і хороші люди - все це вартувало того, щоб так далеко їхати Good  Як завжди, зробив нам сюрприз Lyubko своїм приїздом Clapping  Так що футболки Lviv eXtreme Club там домінували Crazy
Короче все було супер - попрацювали, відпочили, покатались.....   Дякую усім за хорошу компанію Drink
А всім хто міг поїхати і "загнилив" велике фе-е-е Beee   На прикладі absinth можна переконатись, що і за 15 хв реально зібратись Clapping
З.І.  Як завжди не обійшлось без пригод і екстріму  Shocked  Sailboat
З.З.І. Як кажуть "не прошло і пол года" як доля дарувала нам зустріч з нашими знайомими з Чернівців Drink  Clapping   Шкода тільки, що нам вже був час їхати....

ПовідомленняNadezda_95 © 29.06.09 11:03:05    

Ммм...Angel
Чернівці - місто ілюзій, Дністер - величний, чистенький, наш рятівник від спеки  Cool Оце курорт! Yahoo
І перша спроба троллею серед наших - ЙА!! чесно виграла в чу-ва-чі Razz  Very Happy
Особлива подяка Zippo і NAO, які там пахали як коні в буквальному розумінні і допомагали перетворювати жмути мотузок на веселий і захоплюючий атракціон Yahoo

Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU