Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Джампери у Львові (Jumpers)

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNapets © 30.03.09 21:14:05    

Я тоже пострибаю
ПовідомленняZippo © 15.06.09 10:54:16    Газета Експрес 11-18 червня 2009 року № 81 (4631)

ДОСТРИБНУТИ ДО ХМАР

У спеціальних черевиках можна обігнати навіть велосипед.

ФАНТАЗІЇ СТАЮТЬ ДІЙСНІСТЮ! В УКРАЇНІ З'ЯВИЛАСЯ МОДА НА ЧЕРЕВИКИ-СТРИБУНИ, У ЯКИХ МОЖНА ЗЛЕТІТИ ДО ТРЬОХ МЕТРІВ УГОРУ І НА ЧОТИРИ-П'ЯТЬ МЕТРИ — У ДОВЖИНУ.
     Екстремали, які уподобали ці дивовижні черевики, перестрибують автомобілі та огорожі й навіть дотягуються до балконів других поверхів будинків.
     Це захоплення в Україні підхопили не так діти, як студенти і дорослі екстремали. Про нове хобі українців "Експресові" розповів джампер Микита Васильченко.
— Хто придумав такі черевики, які наче мають у собі пружини?
— Американські винахідники створили перші черевики-стрибуни ще у 50-х роках, але можливості тих черевиків були невеликі. Сучасні моделі значно досконаліші й у них наче справді можна літати. Нас правди до черевиків прилаштовано не пружини, а гнучкі дуги. Вони зроблені зі скловолокна й підчас стрибка прогинаються, а потім наче вистрелюють і підкидають людину угору. Враження неймовірне! Видається, що ти потрапив на Місяць: сила тяжіння майже невідчутна.
— А як високо можна підлітати на стрибунах?
— Якщо маєш добру фізичну підготовку, то й на три метри. Тобто можна торкнутися балкона на другому поверсі або перестрибнути огорожу. Якщо крок звичного бігуна має приблизно метр, то у спецчеревиках ми торкаємося землі кожні тричотири метри! Розганятися вдається до 30 кілометрів за годину — так можна позмагатися у швидкості з велосипедистами.
     Але насправді стрибуни — не казкові черевики-скороходи. Якщо хтось гадає, що вони самі підкидають людину, то він помиляється. Для кожного стрибка треба докладати багато фізичних зусиль. На перших тренуваннях слід навчитися бодай стояти у стрибунах і тримати рівновагу. А це не легше, аніж навчитися ходити на ходулях. Згодом ще тиждень вчишся ходити, і лише через кілька місяців можна вправно бігати.
— А наскільки безпечне це захоплення?
— Звісно, чим вищий стрибок, тим боліснішим може бути падіння. Ми з друзями ніколи не стрибаємо без шолома і налікотників. Також не розважаємося після дощу, адже тоді поверхня землі мокра й ковзка.
     Якщо поводитися обережно, то можна безпечно робити різноманітні трюки. Скажімо, надзвичайно ефектно виглядає сальто, якщо його зробити на висоті 2-3 метри над землею...
— А скільки коштує це диво-взуття?
— Моя модель — 300 доларів. Треба сказати, що ці черевики — не вічн. Вони розраховані на 200 тисяч стрибків. Скільки років служитимуть черевики, залежить від того, як часто їх використо-вував власник і наскільки бережно ставився до них.
     Стрибунами може користуватися одразу кілька людей. Важливий при цьому не розмір ногикористувача, а його вага. Власне, купуючи стрибуни, треба добирати їх під вагу — саме від неї залежить, наскільки гнучкими мають бути дуги.

Газета Експрес 11-18 червня 2009 року № 81 (4631) ст. 13                           Максим БАЛАНДЮХ

Повідомлення7eMEN-off © 15.06.09 15:06:07    

Я теж хочу! Токо я тяжкий троха!!! Можу поламати ненароком !!!!
Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняFistashka © 16.06.09 0:37:53    

хочу такі черевики - вони мені навіть  наснились , а от тепер кажуть що вони коштують 300 $ - дуже навіть реально як для здійснення мрії. Ще цікаво було б дізнатись де такі купити... а навчитись можна всьому, було б бажання!
ПовідомленняTelegraph © 16.06.09 10:23:42    

Хочу теж пострибати. коли? де? почім?
ПовідомленняBalashoff © 16.06.09 13:20:51    

І мені це цікаво  Dance2  Dance2
Недавние клятвы были забыты, их унесло встречным ветром. Он не чувствовал вины. Следовать им могут лишь чайки, признающие незыблемость обыденной жизни. Тому же, кто в познании своем прикоснулся к совершенству, такие клятвы ни к чему.
ПовідомленняBoss © 16.07.09 21:51:38    

Ура ! Нарешті приїхав з китаю до мене мій джампер. Smile Народ бачу вас тут трохи зібралось давайте організуємо якусь групіровку Джамперистів можливо команду! Хочу запропонувати десь навіть зустрітись дам попробувати пострибати на джампері! Clapping На рахунок купівлі теж можу допомогти шукав найдешевше як можна доставити собі джампер найшов і вам розкажу покажу, Smile так шо давайте нескучайте пишіть дзвоніть будемо Екстрімувати. Smile Якшо будуть якісь бажаючі пишіть в приват, або пізніше дам тел бо незнаю чи можна на форумі лишати контактні телефони щоб незабанили !
ПовідомленняVitalik-ataman © 16.07.09 22:07:53    

Дуже цікаво, а як зупинитися, чи це вже не можливо, як почав і все LOL
ПовідомленняDaishi © 31.07.09 16:14:59    

Купити таку штуку можна наприклад в Польщі. Коштує 330 уо.
правда не знаю чи вони висилають в Україну...
ПовідомленняNadezda_95 © 25.08.09 11:14:16    

Вчора в центрі Львова стрибали ці джамперисти Crazy
За їхніми словами відкриття першого в Західній Україні клубу "WEST JUMPERS" відбудеться 5-6 вересня 2009 року на Сихові, Санта Барбара, поч. о 15 год. Будуть вчити, проводити мастер класи, а прокат коштуватиме 30 хв = 30 грн.; 1 год = 50 грн. Smile
Тел. для детальної інфи:
8 097 143 16 16;
8 093 235 93 47.

ПовідомленняANGELo © 25.08.09 12:01:33    

Так само вони вчора на Сихові стрибали біля Довженко. Раз бачив, як він конкретно впав Very Happy Видовище, скажу вам, вельми цікаве. Маю на увазі коли він падав. %) це було дуже жорстко.
ПовідомленняGenyk © 25.08.09 13:27:13    

можна буде з ними домовитись і зробити новий атракціон: стрибки з мосту з джампером Goof
ПовідомленняBogdanspo © 03.09.09 10:04:21    

Всім привіт маю для вас деяку інформацію---
Продаю:
Акваскіпр  б\у в доброму стані - 300 $
Аквазорб - 400 $
Джампери - 100 $
      тел. 80666606608
bogdanspo@ukr.net
ПовідомленняSerhiy86 © 24.07.12 11:11:24    Ролi-джампiнг у Львові

Можливо, когось зацікавить ролi-джампiнг у Львові.

Львів’ян кличуть до парку стрибати на триметрову висоту

У Парку культури та вiдпочинку iменi Богдана Хмельницького екстремалам пропонують новий вид стрибкiв — ролi-джампiнг.

Надягаючи на ноги спецiальнi тренажери з пружинами, джампери можуть пiдстрибувати на висоту й до 3 метрiв.

Крiм того, цi тренажери ще й виконують функцiю скороходiв — надягнувши їх, можна обiгнати найпрудкiшого спринтера!

«Прокат такого тренажера коштує 25 гривень, стрибати можна 10 хвилин, — каже Юрiй Тернович, ролi-джампер. — Притiм можна виконувати всiлякi трюки — шпагати в повiтрi, сальто».

Що цiкаво, такий джампiнг популярний не лише серед хлопцiв — пострибати люблять i дiвчата, а ще дiтлахи. «Займатись ролi-джампiнгом можна з 8-10 рокiв, — каже Юрiй. — Для дiтей є спецiальнi тренажери. А от кому такi стрибки протипоказанi — людям iз надмiрною вагою. Бо понад стокiлограмового джампера конструкцiя просто не витримає».

За словами Юрiя Терновича, такi стрибки цiлком безпечнi. Адже за джамперами-почтакiвцями стежить iнструктор. До того ж вони надягають спецiальнi налокiтники та наколiнники, аби не травмуватись пiд час можливого падiння.

До слова, в Українi поки що не виробляють тренажерiв для джампiнгу, однак їх можна замовляти за кордоном. Коштує одна пара вiд 350 доларiв.

Джерело expres.ua
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU