Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Посилання на форум з альбому галереї

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота форуму та галереї Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 27.02.09 14:07:35    Посилання на форум з альбому галереї

Довго думав як убити двох зайців даючи людині лінк на альбом з фотками і щоб при бажанні вона могла легко перейти до теми якої стосуються ті фотографії. Також це було б зручно людям які шукають фотографії і пошукова система дає посилання зразу на альбом.
От приблизно на хлопський розум виділив червоним де б можна було вліпити назву теми, тобто лінк на форум. Думаю не у всі місця які я виділив можливо це зробити. Це вже порібно щоб Вітька вникав у ці нюанси. На мою думку було б добре ліпити лінк внизу де сторінки альбому (7 блок) тому що людина гортаючи цей альбом неодмінно зверне увагу, і якщо їй цікаво клікне. Друге що я пропоную так це забрати зовсім (блоки 3, 4, 5) тому, що ця інформація що там є вона дублюється (в 1 блоці), але якщо їх видаляти то шрифт (1 блоку) можна б було збільшити до розмірів (3-тього блоку).
В кого є ще якісь ідеї?

gallery.jpg
 Опис:
gallery
 Розмір файлу:  57.74 KB
 Переглянуто:  2323 раз(ів)

gallery.jpg

Повідомленняnomeaning © 27.02.09 15:08:20    

ZIPPO написав(ла):
Друге що я пропоную так це забрати зовсім (блоки 3, 4, 5) тому, що ця інформація що там є вона дублюється (в 1 блоці), але якщо їх видаляти то шрифт (1 блоку) можна б було збільшити до розмірів (3-тього блоку).

А чому не простіше видалити 1 та 2 пропустивши проміжний крок?

А моя думка, щоб в лінк розмістити в блоці 2, а 3..5 витерти.
Розміщати в 6 му не логічно, а добавляти 7й буде трохи засмічено.
ПовідомленняZippo © 27.02.09 15:17:04    

nomeaning написав(ла):
А чому не простіше видалити 1 та 2 пропустивши проміжний крок?
тому що 1 блок є клікабелим, тобто при кліканні на слово "Початок >"  тебе перекине у корінь галереї, а коли клікнути на назву тебе перекине наприклад з 7-мої сторінки на першу. А в блоці 3 там тупо дублюється назва альбому великими буквами.

nomeaning написав(ла):
А моя думка, щоб в лінк розмістити в блоці 2
Якщо так зробити люди можуть не помітити цього посилання там.
ПовідомленняAndrey © 27.02.09 15:22:39    

nomeaning написав(ла):
Розміщати в 6 му не логічно, а добавляти 7й буде трохи засмічено.

Як на мене 6 блок для урл на тему в форумі в самий раз. Тільки відділити його від блоку з описом кількості фото...  або змістити цей блок поближче до номерів сторінок (1 2 3 ...), а урл писати зліва. Дявлячись як технічно простіше.

П.С. Стосовно блоку 7 - думаю теж не підходить, важко буде зрозуміти до чого відноситься той урл

Змінено: Andrey (27.02.09 15:25:16)
Повідомленняnomeaning © 27.02.09 15:22:51    

ZIPPO написав(ла):
тому що 1 блок є клікабелим, тобто при кліканні на слово "Початок >"  тебе перекине у корінь галереї, а коли клікнути на назву тебе перекине наприклад з 7-мої сторінки на першу.

А нашо тоді тобі цифри внизу над блоком 7?? Там спокійно можна перейти на початок. Сумніваюсь що хтось переходить вверху.
Все буде видно. Білим кольором лінк з словами "Обговорення в чаті" чи щось типу того.
3,4,5 зайві і сумніваюсь що ти сортуванням хтось користується.

А якщо фото збільшити то блок 3,4,5 переходять в інший блок, з можливістю зміни режиму огляду та до наступної та попередньої фотографії. Необхідіні кнопки можна перенести вниз. Я такими там бачу лише режими огляду.
ПовідомленняAndrey © 27.02.09 15:30:21    

nomeaning написав(ла):
Сумніваюсь що хтось переходить вверху.

А от зря сумніваєшся....  Я завжди так перехожу, бо простіше попасти на велику назву, ніж на маленьку циферку "1"

ПовідомленняZippo © 27.02.09 15:39:24    

nomeaning написав(ла):
Сумніваюсь що хтось переходить вверху
Ця фішка "Початок >" є позамовчуванню і дублюється ще кнопкою "Список альбомів".

Andrey написав(ла):
Я завжди так перехожу, бо простіше попасти на велику назву, ніж на маленьку циферку "1"
Та то вже кому як зручно, або хто як звик. Забирати дану функцію яка як кажуть "їсти не просить" думаю неварто.

nomeaning написав(ла):
А нашо тоді тобі цифри внизу над блоком 7 ? Там спокійно можна перейти на початок.
Все правельно, всі звикли до такого переключання сторінок, тому і лінк потрібно десь по ближче до них ліпити.

nomeaning написав(ла):
3,4,5 зайві і сумніваюсь що ти сортуванням хтось користується.
Ну я так і казав.

nomeaning написав(ла):
А якщо фото збільшити то блок 3,4,5 переходять в інший блок, з можливістю зміни режиму огляду та до наступної та попередньої фотографії. Необхідіні кнопки можна перенести вниз. Я такими там бачу лише режими огляду.
Тут я думаю чіпати вже нічого не потрібно, достатньо дублювати лінк на форум в корні галереї і в альбомі, до кожної фотки то вже думаю буде забагато...
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU