Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Зорбінг у Львові

назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 3 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNadezda_95 © 22.03.09 22:11:34    

nomeaning написав(ла):
Хто швидше в одну сторону басейну і назад

бачив би ти як інколи "застрявали" Very Happy  - бігли, бігли, але не зрушились з місця. Це не вражає, повір. Там більше "цікавих варвар" Goof , а не бажаючих спробувати Cool  До речі, щоб залізти в зорб, треба в прямому смислі нирнути в нього Pardon

ПовідомленняExtremal © 31.03.09 14:34:23    

no comments

Image0513.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  51.24 KB
 Переглянуто:  2527 раз(ів)

Image0513.jpg

ПовідомленняCrub © 31.03.09 21:28:14    

Інформація про зорбінг у Львові, + фото!
ПовідомленняFistashka © 01.04.09 8:42:13    

Жаль що то тільки по неділях той атракціон в Аквапарку....

Nadezda_95 написав(ла):
бігли, бігли, але не зрушились з місця.
Всеодно треба якось наші сили спробувати!
ПовідомленняIhorT © 01.04.09 13:35:40    

Хіба суть зорбінгу не у спуску у шарі (зорбі) згори?
Уперше я про зорб довідався з ТВ передачі, як цим дуріють французи; вони залізали у цей шар, їх штовхали і вони весело скочувались вниз

Можливо Київ щось таке пропонує?
Повідомленняtaraslviv77 © 28.04.09 9:27:17    Зорбінг у Львові мусить бути !

Давайте нарешті зробим щось реальне ! Досить мріяти і збиратись на зорбінг в Київ ! Давайте пошуршим в неті, або по знайомих, і знайдемо, де можна купити цю кулю ! По моїх знахідках, в Росії її можна купити від 6000грн., в Україні (офіційцно) - 60 000 ! Якби знайшли якусь приємлиму ціну, я маю можливість його купити, і ми б мали у Львові свій зорбінг ! З виїздами в Карпати ! Пошукаєм ?

До речі, куля, яка вже є у нас у Львові, належить рекламному агенству, і використовується тільки в рекламних цілях або на корпоративах !
ПовідомленняZippo © 28.04.09 9:41:31    

taraslviv77 написав(ла):
До речі, куля, яка вже є у нас у Львові, належить рекламному агенству, і використовується тільки в рекламних цілях або на корпоративах !
Тарас, ми вже за львівський зорб домовились, там погодинна оплата. Ціни нас влаштовують. Проблема зараз радше полягає в тому коли і де, ось і все. Думаю тре почекати коли травичка виросте і на кайзервальд. А на рахунок скидатися і купляти ми не потягнем таку суму... ІМХО краще за ті гроші купити пару калашів для страйкболу.
Повідомленняtaraslviv77 © 28.04.09 11:06:23    

Zippo, я не пропонував вам скидуватись на зорбінг, просто попросив, щоб ви допомогли знайти найдешевший варіант купівлі, як то кажуть, одна мишка добре, а багато - швидше ! Якщо знайдемо нормальну ціну, я куплю його сам, бо маю до цього комерційний інтерес ! Але в любому випадку, ще одна куля у Львові не завадить ! Тим більше, що в моїх планах поїздки з зорбінгом в Шацьк і Карпати !

А на кайзервальді, я думаю, нічого не вийде, тому що трасу там підготовити проблематично... Може, краще трозглянути варіант з загородньою поїздкою, наприклад - Шопки, або щось подібне. До речі, можна побільше інформації, про що ви домовились нарахунок зорбінгу, які ціни, коли можна спробувати ? На носі травневі свята, погода ніби нічого, може, щось організуєм ? Взагалі, які плани на свята - шкода, щоб чотири дні пропало...
ПовідомленняZippo © 28.04.09 11:35:56    Зорбинг

taraslviv77 написав(ла):
До речі, можна побільше інформації, про що ви домовились нарахунок зорбінгу, які ціни, коли можна спробувати ?
ТТешка вже писала про ціни з розрахунку 3-4 спуски/год
tt написав(ла):
За попередніми даними спуск коштуватиме в районі 75-80 грн.

taraslviv77 написав(ла):
Може, краще трозглянути варіант з загородньою поїздкою, наприклад - Шопки
Підтримую

taraslviv77 написав(ла):
Взагалі, які плани на свята - шкода, щоб чотири дні пропало...
Про наші плани ми вже давно написали - Сплав по Чорному Черемошу 09-11.05.2009
Повідомленняtaraslviv77 © 28.04.09 13:17:00    

ZIPPO написав(ла):
ТТешка вже писала про ціни з розрахунку 3-4 спуски/год

Вона писала - "за попередніми даними"... Мене цікавить інше - буде якийсь представник, який контролюватиме час, чи час почнеться з того моменту, як тільки куля потрапить нам до рук ? Ти писав, що ви вже домовились і ціни вас влаштовують... І коли це можна буде зробити ?
ПовідомленняZippo © 28.04.09 13:42:03    

taraslviv77 написав(ла):
буде якийсь представник, який контролюватиме час, чи час почнеться з того моменту, як тільки куля потрапить нам до рук ?
Хто ж тобі просто так віддасть зорб без контролю? Час рахуватись буде з моменту катання.

taraslviv77 написав(ла):
І коли це можна буде зробити ?
Я вже вище писав, що ми ще не оприділилися з місцем та датою.
Повідомленняtaraslviv77 © 28.04.09 14:50:25    

Ясно ! Може, щось би організували на 9-10-11.05 ?
Повідомленняtt © 28.04.09 15:34:03    

taraslviv77 написав(ла):
на 9-10-11.05

На ці числа припадає рафтінг!!!

Швидше, ніж у червні напевно не вийде, думаю, народ погодиться, що зараз усі пригають, або займаються що чимсь не менш цікавим і зорб тимчасово відійшов на задній план, адже бюджет наших клубчан на розваги не безмежний.
ПовідомленняVitalik-ataman © 16.07.09 22:17:45    

А что за сборы, как они проходят и чем вы там занимаеетесь (да, я здесь новичок)

P.S. Я усіма своїми кінцівками-ЗА! )
ПовідомленняDaishi © 31.07.09 16:23:48    

taraslviv77
в мене знайомий купляв такі кулі в Польщі, коштувало це чудо  порядку 400$
якщо цікавить можу вияснити деталі...
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 5
назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU