Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Зорбінг у Львові

1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 1 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняHoks © 25.02.09 12:40:38    Зорбінг у Львові

Всім привіт! Preved
Як на рахунок того, щоб зробити дещо таке, чим ніхто з нас ще не займався... Залиште свої буйні фантазії на ніч, а зараз подумайте про те, щоб залізти у прозору сферу і скотитись в ній з Кайзервальду! Йес, я говорю про зорбінг.

Що це?
Зорб — це прозора сфера діаметром 3,2 метри, всередині якох знаходитсья ще одна капусула діаметром 2 метри. Простір між ними заповнюється повітрям за допомогою спеціального компресора (деколи застосовують гелій, для особливо екстремальних спусків), і тримаються на великій кількості еластичних ниток. Відстань між сферами — 60–70 см, і його достатньо, щоби створити амортизуючу повітряну подушку. Оболочка Зорба та внутрішня капсула зроблені з прозорого ПХВ чи поіуретана. Об’єм зорба 13 кубометрів і важить від 70 до 80 кг, в залежності від застосованого матеріалу.

Екскурс в історію
Пластиковий прозорий шар був винайдений і запатентований ще у 1973 році французським інженером Жилем Єберсолем. До 90-х років було багато спроб комерціалізувати цей винахід для розваг, однак кінцевий продукт все ще був занадто дорогий. В результаті американці удєлалі всєх, і виготовили універсальний зорб, моделі якого застосовуються і зараз.

фото © Zorb Event Company

Скільки це коштує.

Зорбинг (спуски)
5 Активних годин        5380 грн.
3 Пасивних годин        900 грн.

Транспорт Київ—Львів—Київ    
Зорб                             450 грн.
Інструктори                 500 грн.

Харчування 100 грн/1 чел. в сутки
2 люд., 2-ва дня.          400 грн.

Проживання 2...3 дня     ??? грн.

Разом                            7630 грн.  (без учета проживания)                                                        
Знижка 10%                 630 грн. (касат. № 1)

Додатково:
1. Необхідна зустріч на автовокзалі, трансфер до місця проведення та назад;
2. У випадку необхідності залишитись на ніч, в зв’язку з розкладом руху транспорту, до вказаної ціни потрібно додати вартість проживання та організувати трансфер: місце локалізації — місце ночівлі — автовокзал
3. Надання приймаючою стороною 3–4 помічників на весь період (для фізичної роботи)

За годину, як казав інструктор, відбуваєтсья 4–5 спусків (хоча дивлячись яка гірка, звичайно). Але якщо орієнтуватись на ці цифри, то пропускна здатність того всього дійства максимум 40 чоловік в день.
Якщо рахувати по грошам, то получається по 175 гривень з людини.

От і думаєм, чи буде така кількість бажаючих спробувати зорбінг у Львові чи ні?
ПовідомленняAndrey © 25.02.09 13:05:40    

Фігассє... Shocked Це ж в такому шарику тебе бултихатиме як г@%но в ополонці!!!! Та ще й з Кайзервальду!!!!  Відчуття мабуть супер!!!!! Crazy   Я перший на таке підпишусь Clapping  Yahoo

Думаю якщо таку подію добре розрекламувати то бажаючих буде достатньо щоб то окупити...

Але що буде якщо на дорозі такого "шарика" повстане дерево, чи ще якась негадана перепона? Стіна наприклад (асоціації з смайлом який товчеться з розгону об стіну LOL )  Ця ж штука зовсім "нєуправляєма" Щоб зупинитись їй треба або якусь перепону, або достатньо велику рівнинну площадку Surprised

ПовідомленняZippo © 25.02.09 15:24:19    Зорбинг

Сама ідея спробувати зорбінг у мене в голові крутилась вже давно, ще в 2007 році ми планували їхати у Київ і там кататися. Якщо мені не зраджує пам'ять тоді зорбінг коштував 100-125 грн., як бачим ціни підросли. Можливо ціна на зорб 175 грн/спуск підросла за рахунок (приїзду/відїзду, проживання, харчування і так д.). До речі, зорбінг у Львові вже був, і тестувався він на день міста в 2007 р. в парку Богдана Хмельницького. Відтоді організатор який має ексклюзивні права на зорбінг у Львові не проводив ніяких акцій. На день міста в 2008 р. його також небуло... Десь я читав в неті, що вони ніби планують масово вводити цей актракціон, але шукають підходяще місце, бо парк Культури їм щось не підходить...

Andrey написав(ла):
Думаю якщо таку подію добре розрекламувати то бажаючих буде достатньо щоб то окупити...
Впринципі можна прошвирнутися по львівських рисурсах, але всі зразу на нас почнуть гнати, що ми спамери і що ми маєм з того  якийсь зиск, хоча вцілому ідея непогана.
Якщо ж ми все-таки назбираєм ~ 40 бажаючих, то потрібно однозначно брати, або всю суму наперед, або хоча б завдаток, інакше навіть нема чого рипатись.

Цитата:
3. Надання приймаючою стороною 3...4 помічників на весь період (для фізичної роботи)
Хто буде цими помічниками? Very Happy
ПовідомленняAscetic13 © 25.02.09 15:27:55    

Думаю, таку к-сть учасників назбирати буде не просто, та й ціна висока.
За те щоб разок прокувиркатись з гори - чекати своєї черги на протязі цілого дня і заплатити за це в районі 200 грн??? думаю, це за круто!!! Pardon
ПовідомленняAndrey © 25.02.09 15:42:39    

ascetic13 написав(ла):
чекати своєї черги на протязі цілого дня і заплатити за це в районі 200 грн??? думаю, це за круто!!!

Як каже  Nadezda_95 - "Екстрім вимагає жертв!!!" Very Happy

ПовідомленняLucky © 25.02.09 15:57:46    

я тош хочу!!!!!!!!!!!!!!!!!!

готовий відвалити бабло, при умові шо гірка буде нормальною, не 20 метрової довжини і з серйозними ямами, горбами і все таке - тобто шоб спуск реально коштував ті гроші.  Cool

Якщо ж гірка така як на фотці справа - тоді сорі Майкл, немає мажорів.  Confused

ПовідомленняGothik © 25.02.09 16:17:57    

я вражена і авжеж є велике бажання попробувати!! Goof  але також думаю, що це саме спускати також залежить від відчуттів, вражень і т.д. Дуже оригінально Smile

я підписуюсь та ще 1 знайомий))
ПовідомленняFistashka © 25.02.09 16:38:14    

Я впринципі за!Хотілось би хоч раз  спробувати навіть за 175 грн.
Думаю 40 чол. знайдемо. Оскільки маю ще як мінімум 5-6 людей які б хотіли спробувати щось таке...
Так що давайте організовуємо!
ПовідомленняVictor SV © 25.02.09 16:49:38    

підтримую дану ідею, теж не проти спробувати. Можливо найду ще 1 - 2 чоловіки з собою.
Задум досить не поганий, якби найти місце підходяще для хорошого спуску Good  Goof  Goof
Повідомленняnomeaning © 25.02.09 17:15:11    

Я за, тікльки якщо нормальна горка!
175 за спуск по сходах до гуртожитків ЛП малувато...
Можна було б з Високого Замку, але спершу якось дерева в бік на деньок б посунути...

(цікаво як він веде себе по каміннях? наскільки стійка ця штука і чи не пробється і не спустить після першої ж гілочки на землі?)

Взимку таке можна витягнути на Петрос і звідтам... Сніг не дасть його пошкодити.

Пів року тому вперше це побачив і подумав як і де б на ньому можна було заробляти. Але тоді я підраховував, що ціна спуску мусить досягати 200 грн. як мінімум.
ПовідомленняZippo © 25.02.09 17:37:11    зорб

nomeaning написав(ла):
(цікаво як він веде себе по каміннях? наскільки стійка ця штука і чи не пробється і не спустить після першої ж гілочки на землі?)
Наскільки мені відомо вони спускають тільки по траві або снігу, бо шарік "коцається" і стає мутним, а хто потім захоче в мутному шаріку кататися? Тому траса повинна бути як то кажуть ідеальною.

Поки я "прощупував" бажаючих, лунало кілька порад типу: надрукуйте рекламки, прошвирніться по форумам і так далі. Що я можу сказати по цьому поводу. Воно то класно і ефективно, але як я казав вище, ми з цього грошей немаємо і особисто мені ліньки тим піаром займатись. Вихід тільки, якщо ми без надмірних зусиль назбираєм достатню кількість бажаючих своїми силами + через знайомих, бо нам й так потім потрібно буде з організаторами "возитися" і цілий день їм помагати, причому безкоштовно.

ПовідомленняMoon Whisper © 25.02.09 18:12:07    

I'm in.  Yahoo

от меня по темке +. У знакомого народу тож по-спрашиваю.
ПовідомленняHoks © 25.02.09 18:21:03    

Я думаю, потрібно зробити так. Хто бажає приєднатись, зголошуйтесь тут. За тиждень ми вже будемо бачити, чи назбираємо потрібну кількість людей. Якщо назбируємо, то зголосимо сходняк, на якому здаємо гроші. Якщо кворуму на сходняку не збереться, то закриємо ту тему, і в зорбу прокатаємось в Києві.

Я підтримую провення заходу Smile
ПовідомленняРейдер © 25.02.09 20:06:52    

Я з вами! Давно хотів спробувати Smile
ПовідомленняVictorT © 25.02.09 20:57:10    Зорбинг Львов

А не лучше ли было бы определится  с созыванием сходняка уже? Например, на следующей неделе в пятницу. Там бы реально и увидели, кто реально хочет (и будет), а кому поговорить.
UPD: а лучше в четверг, чтоб одновременно со сборами active.lviv.ua.

Змінено: VictorT (25.02.09 21:37:50)
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 5
1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU